Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Konferencja "Czy Dobry biznes się opłaca - moja odpowiedzialna firma" zorganizowana 14 września 2010 roku w Hotelu Nadmorskim w Gdyni stanowiła bogatą ofertę bezpłatnych seminariów z zakresu kreowania wizerunku firmy, budowania relacji z kontrahentami i klientami oraz działalności na międzynarodowych rynkach przy uwzględnieniu zasad Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Wzięło w niej udział ponad 120 uczestników.

Seminaria w trakcie trwającej imprezy poprowadzili znani i cenieni eksperci świata biznesu,  m.in. przedstawiciele Forum Odpowiedzialnego Biznesu, eksperci Public Relations z Agencji ProjektPR i Grupy Kombinat, specjaliści ds. marketingu z takich firm jak RoboNet,  Elektrociepłownia Wybrzeże oraz szwedzcy konsultanci i specjaliści z Centrum Rozwoju Przemysłu z Kalmaru.

Dużym sukcesem była sesja interaktywna, gdzie przez ponad 2 godziny ponad 60 przedsiębiorców czynnie dyskutowało i wymieniało się doświadczeniami z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Omówiono m.in. temat wprowadzania w małej firmie kodeksu etycznego, gdzie swoimi doświadczeniami dzieliła się jedna z pomorskich małych firm. „Jak się okazało zestandaryzowany i funkcjonujący w firmie kodeks etyczny jest bardzo ważny również w perspektywie skutecznego zarządzania mikroprzedsiębiortswem” - mówi Marcelina Przybysz, jedna z koordynatorek konferencji.

Wśród konsultantów uczestniczących w sesji znaleźli się znani eksperci z zakresu CSR m.in. Monika Probosz, specjalista ds. komunikacji społecznej i badań marketingowych oraz Grzegorz Baran, menadżer projektów. 

 


 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji.

 

 

 

Poniżej zapraszamy do lektury publikacji prasowych zebranych przez p. Grzegorza Szczukę dla uczestników konferencji.

 

 

 

 

 

 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie