Banery

 • Punkt In formacyjny - baner
 • Invest in Pomerania

Aktualności projektu SBWELL

Inauguracja działalności Wellbeing Regional - Polska

20 czerwca w gmachu Wydziału Nauk Społecznych UG odbyła się uroczysta inauguracja działalności stowarzyszenia Wellbeing Regional – Polska. Jego członkami są pomorskie firmy realizujące w swojej działalności zasady wellbeing jak firm Eskimoteam z Kaszub.

Seminarium dla firm z branży turystycznej „Turystyka wellbeing i co dalej?”

Serdecznie zapraszamy Państwa na ostatnie spotkanie organizowane w ramach projektu SB WELL. W trakcie spotkania, pragniemy zgromadzić w jednym miejscu wszystkie firmy, które przez ostatnie 3 lata wraz z nami odkrywały i budowały turystykę wellbeing na Pomorzu.

Trwa nabór na OSTATNI cykl warsztatów mentoringowych: „Odkrywamy turystykę wellbeing - jak krok po kroku wdrożyć ją w firmie”.

Zapraszamy  firmy z branży turystycznej (z sektora  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ) na cykl 3 spotkań i warsztatów, poświęconych zagadnieniu wellbeing.

Tematyka warsztatów:

 • 20 października, godz. 9.00-12.00
  Czym jest turystyka wellbeing i jak wpisuje się ona w najnowsze trendy w podróżowaniu? Przykłady działań i rozwiązań w duchu wellbeing w firmach turystycznych. Żródła wiedzy, inspiracji i dobrych praktyk.
   
 • 27 października, godz. 9.00-12.00 
  Kim jest turysta wellbeing? Czego oczekuje i jak go gościć?
   
 • 7 listopada w godz. 9.00-14.00 
  Warsztaty tworzenia ofert i ich promocji dla turystów wellbeing.  

Seminarium dla firm z branży turystycznej, poświęcone działaniom w ramach projektu SB WELL - Wellbeing Tourism in the South Baltic Region - Guidelines for good practices & Promotion. Agencja Rozwoju Pomorza. 28 czerwca.

Serdecznie zapraszamy branżę turystyczną sektora MSP na seminarium, poświęcone działaniom w ramach projektu SB WELL - Wellbeing Tourism in the South Baltic Region - Guidelines for good practices & Promotion.

Seminarium odbędzie się 28 czerwca w godz. 12:30 - 16:00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, w sali konferencyjnej na 12 piętrze. Liczba miejsc ograniczona.

Trwa nabór na cykl warsztatów mentoringowych: „Odkrywamy turystykę wellbeing - jak krok po kroku wdrożyć ją w firmie”.

Zapraszamy  firmy z branży turystycznej (z sektora  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ) na cykl 3 spotkań i warsztatów, poświęconych zagadnieniu wellbeing.

Webinarium "Odkrywamy turystykę wellbeing – jak krok po kroku wdrożyć ją w firmach turystycznych", 18 listopada

Zapraszamy na bezpłatne 2-godzinne webinarium w trakcie którego przybliżymy Państwu ideę turystyki wellbeing.

drukuj całą stronę