Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

  • GE_WEEK
O ŚTP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie (organizowane w ponad stu osiemdziesięciu krajach) wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczną, czternastą edycję rozpoczniemy 8 listopada!

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Zapraszamy organizacje, instytucje, firmy oraz szkoły do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021. W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 8-14 listopada 2021 r.

TEMAT PRZEWODNI

Każdego roku wybierany jest jeden temat, na który Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. To tzw. motyw przewodni ŚTP w danym roku. W 2021 roku organizujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Biznes jutra.

PLAKAT/GRAFIKI
Pobierz przydatne grafiki oraz zobacz plakat tegorocznej edycji!
PARTNERZY 2021

Zobacz kto w tym roku organizuje wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie pomorskim. Wśród Partnerów znajdziesz szkoły, uczelnie, firmy, Instytucje Otoczenia Biznesu, samorządy i wiele innych.

PROGRAM WYDARZEŃ W WOJEWÓDZTWIE

Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w naszym województwie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zapraszamy do przeglądarki KONFEO!

PROGRAM WYDARZEŃ ARP S.A.

Zapoznaj się z wydarzeniami organizowanymi przez koordynatora regionalnego w województwie pomorskim. Budowanie firmy na sprzedaż, fundusze dla przedsiębiorców, czym jest Well Being? - to tylko część tematów poruszanych przez ARP S.A.

PATRONAT MEDIALNY:
  • RK LOGO NAJNOWSZE1

  KONTAKT:

  Łukasz Rokicki
  Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
  tel. 58 32 33 203
  e-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl 

  • 1200x444

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Logo Hlades Photography, firmy autora zdjęć wykorzystanych na stronie ARP
    Zdjęcia na stronie