Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021

  • GE_WEEK

O ŚTP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie (organizowane w ponad stu osiemdziesięciu krajach) wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczną, czternastą edycję rozpoczniemy 8 listopada!

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Zapraszamy organizacje, instytucje, firmy oraz szkoły do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2021. W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 8-14 listopada 2021 r.

TEMAT PRZEWODNI

Każdego roku wybierany jest jeden temat, na który Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. To tzw. motyw przewodni ŚTP w danym roku. W 2021 roku organizujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Biznes jutra.

PLAKAT/GRAFIKI

Pobierz przydatne grafiki oraz zobacz plakat tegorocznej edycji!

PARTNERZY 2021

Zobacz kto w tym roku organizuje wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie pomorskim. Wśród Partnerów znajdziesz szkoły, uczelnie, firmy, Instytucje Otoczenia Biznesu, samorządy i wiele innych.

PROGRAM WYDARZEŃ W WOJEWÓDZTWIE

Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w naszym województwie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zapraszamy do przeglądarki KONFEO!

PROGRAM WYDARZEŃ ARP S.A.

Zapoznaj się z wydarzeniami organizowanymi przez koordynatora regionalnego w województwie pomorskim. Budowanie firmy na sprzedaż, fundusze dla przedsiębiorców, czym jest Well Being? - to tylko część tematów poruszanych przez ARP S.A.

PATRONAT MEDIALNY:

  • RK LOGO NAJNOWSZE1

  KONTAKT:

  Łukasz Rokicki
  Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
  tel. 58 32 33 203
  e-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl 

  • 1200x444