Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Spotkania i webinary w ramach SPEKTRUM

„Spektrum’owe - LOVE” czyli  „bo do tanga trzeba dwojga”. 1 marca

Zapraszamy Państwa do udziału w szybkich randkach biznesowych w ramach projektu SPEKTRUM. Spotkanie skierowane jest do przedsiębiorców MSP z regionu pomorskiego oraz akredytowanych w systemie SPEKTRUM firm doradczych, które ma na celu poszerzenie kręgu biznesowych kontaktów i wygenerowanie możliwości współpracy. Gdzie i kiedy odbędzie się randka? 1 marca w strefie O4 Coworking | Olivia Centre, Budynek Olivia Four, Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk. Zgłoszenia do 28 lutego.

Zrównoważony rozwój w strategii firmy - spotkanie 7 marca

Zapraszamy przedsiębiorców na kolejne bezpłatne spotkanie w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”, tym razem do Domu Zdrojowego w Brzeźnie.

Wyzwania dla przedsiębiorców w 2023 roku. Bezpłatne szkolenie w ramach projektu SPEKTRUM. 12 stycznia 2023

Zapraszamy na szkolenie dla firm w ramach projektu SPEKTRUM poświęcone dwóm ważnym i aktualnym kwestiom, które poprowadzą doświadczeni eksperci. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 12 stycznia 2023 r. w godz. 12:00 - 15:00. 

„Zarządzanie różnorodnym zespołem w zmianie” - seminarium 10 stycznia w Słupsku

Zapraszamy na seminarium pt. „Zarządzanie różnorodnym zespołem w zmianie”

Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy? – szkolenia z Jackiem Czarnowskim w ramach projektu SPEKTRUM

Zapraszamy na szkolenia pn. "Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy?". Uczestnicy dowiedzą się od uznanego trenera i doradcy, Jacka Czarnowskiego, jakie są sposoby na sprawdzenie sprawności zespołu sprzedaży? Które elementy proefektywnościowe zależą od handlowców, a jakie od menedżerów? Jakie są kluczowe czynniki wpływające na efektywność sprzedażową firmy? Na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu i wdrażaniu programów doradczych związanych z rozwojem sprzedaży?

Szkolenie  odbędzie się 16 listopada, godz. 10.00-13.00, Craft Beer Central Hotel, ul. Podwale Grodzkie 4

Jak lokalność przyciąga nowych klientów? – Łukasz Długowski z firmy Mikrowyprawy. Szkolenie. 12 października

Jak nawiązywać relacje z lokalną społecznością? Dlaczego są niezbędne w biznesie? Czy bagno może być produktem luksusowym? Nowa grupa zamożnych klientów poszukująca autentyczności – jak lokalność pomoże ich przyciągnąć? Na powyższe pytania w trakcie szkolenia udzieli odpowiedzi Łukasz Długowski, podpierając się licznymi przykładami z Afryki i Ameryki Południowej. Opowie także o tropieniu wilków w Puszczy Białowieskiej jako szerokiej inicjatywie powstałej i rozwijanej w oparciu o lokalnych przewodników, fotografów, rzemieślników i artystów. Szkolenie odbędzie się 12 października, godz. 17.00 w Olivia Garden, al. Grunwaldzka 472C, Gdańsk. 
Wstęp wolny – wymagana rejestracja.

Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie? WEBINARIUM:18 maja 2022, godz. 10:00-12:30. REJESTRACJA UDZIAŁU

Konflikt zbrojny w Ukrainie wpłynął na wiele aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. W celu przybliżenia jego skutków organizacyjnych i prawnych zachęcamy do udziału w cyklu bezpłatnych webinariów. Są one zaadresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Pomorza, którzy poszukują informacji na temat praktycznych rozwiązań nie tylko w zakresie zatrudniania Ukraińców i wspierania pracowniczego wolontariatu

Spotkanie pn. "Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie?" organizujemy 18 maja br. w godz. 10:00-12:30. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.