Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy? – szkolenia z Jacekiem Czarnowskim w ramach projektu SPEKTRUM

Zapraszamy na szkolenia pn. "Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy?". Uczestnicy dowiedzą się od uznanego trenera i doradcy, Jacka Czarnowskiego, jakie są sposoby na sprawdzenie sprawności zespołu sprzedaży? Które elementy proefektywnościowe zależą od handlowców, a jakie od menedżerów? Jakie są kluczowe czynniki wpływające na efektywność sprzedażową firmy? Na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu i wdrażaniu programów doradczych związanych z rozwojem sprzedaży?

Szkolenia organizujemy w dwóch miejscowościach: 

  • CZŁUCHÓW: 19 października, godz. 10.00-13.00, Stara Kaszarnia, ul. Dworcowa 13
  • GDAŃSK: 16 listopada, godz. 10.00-13.00, Craft Beer Central Hotel, ul. Podwale Grodzkie 4
Jak lokalność przyciąga nowych klientów? – Łukasz Długowski z firmy Mikrowyprawy. Szkolenie. 12 października

Jak nawiązywać relacje z lokalną społecznością? Dlaczego są niezbędne w biznesie? Czy bagno może być produktem luksusowym? Nowa grupa zamożnych klientów poszukująca autentyczności – jak lokalność pomoże ich przyciągnąć? Na powyższe pytania w trakcie szkolenia udzieli odpowiedzi Łukasz Długowski, podpierając się licznymi przykładami z Afryki i Ameryki Południowej. Opowie także o tropieniu wilków w Puszczy Białowieskiej jako szerokiej inicjatywie powstałej i rozwijanej w oparciu o lokalnych przewodników, fotografów, rzemieślników i artystów. Szkolenie odbędzie się 12 października, godz. 17.00 w Olivia Garden, al. Grunwaldzka 472C, Gdańsk. 
Wstęp wolny – wymagana rejestracja.

Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie? WEBINARIUM:18 maja 2022, godz. 10:00-12:30. REJESTRACJA UDZIAŁU

Konflikt zbrojny w Ukrainie wpłynął na wiele aspektów prowadzenia biznesu w Polsce. W celu przybliżenia jego skutków organizacyjnych i prawnych zachęcamy do udziału w cyklu bezpłatnych webinariów. Są one zaadresowane przede wszystkim do przedsiębiorców z Pomorza, którzy poszukują informacji na temat praktycznych rozwiązań nie tylko w zakresie zatrudniania Ukraińców i wspierania pracowniczego wolontariatu

Spotkanie pn. "Jak wprowadzić wolontariat pracowniczy w mojej firmie?" organizujemy 18 maja br. w godz. 10:00-12:30. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie