Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • ​​​​​​​Ruszyła 7. edycja FUNDUSZU INICJOWANIA ROZWOJU. Granty do 25 tys. zł

  ​​​​​​​Ruszyła 7. edycja FUNDUSZU INICJOWANIA ROZWOJU. Granty do 25 tys. zł

  2021.08.04

  Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION wraz z Partnerami biznesowymi informują o uruchomieniu 7 edycji Konkursu Grantowego FUNDUSZ INICJOWANIA ROZWOJU. W Konkursie wspierane są najlepsze pomorskie innowacje międzysektorowe, realizowane wspólnie przez: organizację pozarządową, biznes i instytucję publiczną. Zgłoszenia do 16 sierpnia.

 • PARP ogłasza nowy konkurs. Fundusze Europejskie dla wyjątkowych inicjatyw pracowników

  PARP ogłasza nowy konkurs. Fundusze Europejskie dla wyjątkowych inicjatyw pracowników

  2021.08.04

  Nowy konkurs PARP ma na celu popularyzację w polskich przedsiębiorstwach idei systematycznego włączania pracowników w działania rozwojowe i innowacyjne w firmie. Wyłonione w konkursie najlepsze przedsięwzięcia i narzędzia mogą liczyć na promocję oraz nagrody finansowe. Projekty będzie można zgłaszać od 31 sierpnia do 21 września 2021 r. Konkurs finansowany jest z Programu Inteligentny Rozwój.

  Konkurs „Najlepsze programy rozwoju inicjatyw pracowniczych” jest organizowany po raz pierwszy. Mogą wziąć w nim udział mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa prowadzące działalność na terytorium Polski.

  Zainteresowanych konkursem przedsiębiorców zapraszamy do współpracy.

 • Innowacyjny płyn do transplantacji - Transmedium szuka inwestora

  Innowacyjny płyn do transplantacji - Transmedium szuka inwestora

  2021.08.02

  Zespół wybitnych gdańskich naukowców i klinicystów opracował innowacyjny płyn do przechowywania narządów podczas zabiegów chirurgicznych, zwłaszcza transplantacji nerek – Transmedium Transplant Fluid (TTF). Wzmacniając jakość wszczepianego narządu płyn TTF stwarza szansę na wzrost skuteczności transplantacji oraz poprawę jakości życia pacjentów po przeszczepie. Na bazie innowacyjnego pomysłu powstała Spółka Funduszu Kapitałowego Agencji Rozwoju Pomorza – Transmedium Sp. z o.o., która jest o krok od komercjalizacji produktu i wprowadzenia go na rynek międzynarodowy, w tym celu poszukuje inwestora.

 • Spotkanie informacyjne PFR sp. z o.o.: „Pożyczka na Wsparcie Edukacji Przedszkolnej”

  Spotkanie informacyjne PFR sp. z o.o.: „Pożyczka na Wsparcie Edukacji Przedszkolnej”

  2021.07.30

  Pomorski Fundusz Rozwoju sp. z o.o.  w związku z ogłoszonym naborem Wniosków o Pożyczkę na Wsparcie Edukacji Przedszkolnej zaprasza na spotkanie informacyjne w formie online. Spotkanie odbędzie się 05.08.2021 o godz. 11:00 za pośrednictwem platformy ZOOM.

 • Nabór projektów w ramach międzynarodowego Programu LIFE

  Nabór projektów w ramach międzynarodowego Programu LIFE

  2021.07.15

  Otwarto nabór wniosków do Programu LIFE. Wnioski można składać przez portal Komisji Europejskiej: „Funding & tender”. Nowy program LIFE wspiera projekty w czterech obszarach / podprogramach: Przyroda i różnorodność biologiczna (Nature and biodiversity), Gospodarka o obiegu zamkniętym i jakość życia (Circular economy and quality of life), Łagodzenie zmian klimatu i przystosowanie się do niej (Climate change mitigation and adaptation), Przejście na czystą energię (Clean energy transition).
  Zachęcamy przedsiębiorców. 
   

 • Rozwiń swój eksport z Brokerem Zagranicznym! Webinarium. 10 sierpnia

  Rozwiń swój eksport z Brokerem Zagranicznym. Zapraszamy na webinarium. 10 sierpnia

  2021.07.14

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na webinarium przedsiębiorców zainteresowanych usługą dostarczania firmom specjalistycznych informacji o rynkach zagranicznych takich jak  Stany Zjednoczone Ameryki, Wielka Brytania i Skandynawia, pomocą w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacją spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą. Webinarium odbędzie się we wtorek 10 sierpnia 2021r. w godz. 11:00-12:00 na platformie zoom.

 • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na konsultacje podczas dyżuru w Wejherowie

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na konsultacje podczas dyżuru w Wejherowie

  2021.07.09

  Lokalny Punkt Informacyjny w Gdańsku zaprasza osoby  zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych konsultacji podczas dyżuru w Wejherowie, w dniach 16 lipca, 13 i 27 sierpnia.

 • Granty na realizację projektów inwestycyjnych

  Granty na realizację projektów inwestycyjnych w wys. 800 tys. zł

  2021.07.08

  Trwa nabór wniosków w konkursie na uzbrajanie terenów inwestycyjnych pod projekty przemysłowe i magazynowe. Indywidualne granty wynoszą do 800 tys. zł 

 • Ruszył konkurs! Trzecia odsłona usługi Brokera Zagranicznego.

  Trzecia odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Ruszył konkurs!

  2021.07.08

  Dostarczanie firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą – rusza trzecia odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Konkurs dla firm chcących otrzymać wsparcie w postaci bezpłatnej usługi Brokera zagranicznego potrwa do 31 sierpnia 2021 r.

 • 5 lat brokera

  Pomorski Broker Eksportowy ma już 5 lat!

  2021.07.07

  7 lipca 2016 r. podpisana została umowa na realizację Pomorskiego Brokera Eksportowego – pionierskiego programu wspierania rozwoju aktywności eksportowej przedsiębiorstw. Od tamtego czasu blisko 1800 pomorskich firm wzięło udział w działaniach naszego projektu.

Stronicowanie

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie