Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

Aktualności

 • Platforma wiedzy na temat eksportu cross-border.pl już działa!

  Platforma wiedzy na temat eksportu cross-border.pl już działa!

  Firmy moga już korzystać z platformy Cross-border.pl, która ułatwi przygotowanie się do ekspansji na rynki zagraniczne. Zapewnia polskim przedsiębiorcom dostęp do kompleksowej wiedzy na temat eksportu za pomocą sklepów lub innych usług internetowych. Projekt jest realizowany przez Krajowa Izbę Gospodarczą.

 • ARTSTAL kolejnym grantobiorcą Invest in Pomerania

  ARTSTAL kolejnym grantobiorcą Invest in Pomerania

  ARTSTAL S.C. Andrzej Regliński, Piotr Regliński z Somonina stała się kolejnym beneficjentem konkursu grantowego „Invest in Pomerania 2020”. Uzyskane dofinansowanie wysokości blisko 800 tys. zł. pomoże w rewitalizacji terenu i obiektów po byłej ubojni drobiu. W jej miejscu powstanie nowoczesny obiekt magazynowy, wspierający obsługę rosnącej bazy klientów spółki.

 • Seargin stawia na Słupsk oferuje nowe miejsca pracy i współpracę z lokalną uczelnią

  Seargin stawia na Słupsk oferuje nowe miejsca pracy i współpracę z lokalną uczelnią

  Seargin sp. z o.o. z Gdańska – dostawca usług inżynieryjnych i IT – to przykład historii sukcesu w amerykańskim stylu, z garażu do globalnego biznesu. Firma robi właśnie kolejny ważny krok i otwiera w Słupsku jednostkę badawczo-rozwojową. Oddział będzie zajmował  się opracowywaniem innowacji technologicznych dla branży przemysłowej. Już wkrótce na jobs.seargin.com będzie można znaleźć nowe atrakcyjne oferty pracy. 

 • Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w czerwcu

  Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w czerwcu

  Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Gdańsku i Słupsku zapraszają osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania w czerwcu z indywidualnych konsultacji podczas dyżurów w Kobylnicy, Wejherowie, Bytowie oraz Gdyni.

 • „Przedsiębiorczość bez barier – czyli jak założyć i rozwijać własną firmę" - spotkanie w Słupsku, 14 czerwca

  „Przedsiębiorczość bez barier – czyli jak założyć i rozwijać własną firmę" - spotkanie w Słupsku, 14 czerwca

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone wsparciu dla osób z niepełnosprawnością w założeniu lub rozwoju swojej firmy.

 • Przemysł 4.0. Jak nie przegapić szansy? Bezpłatne spotkanie, 22 czerwca

  Przemysł 4.0. Jak nie przegapić szansy? Bezpłatne spotkanie, 22 czerwca

  Zapraszamy przedsiębiorców zainteresowanych zrozumieniem tematyki Przemysłu 4.0 na bezpłatne spotkanie, które odbędzie się 22 czerwca, o godz. 17.30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza.

 • obrazek z napisem Przybliżamy światowe rynki pomorskim przedsiębiorcom

  Rozmowa o wsparciu sukcesów eksportowych pomorskich firm

  Wywiad z Anną Jafrą,  głównym specjalistą ds. nawiązywania kontaktów międzynarodowych w projekcie Pomorski Broker Eksportowy realizowanym przez ARP. W ciągu siedmiu lat z projektu skorzystało blisko 2,5 tysiąca przedsiębiorstw biorąc udział w seminariach, spotkaniach na temat eksportu, wyjazdów na targi i konferencje zagraniczne. Projekt ma być kontynuowany.

 • Zdobądź kwalifikacje poszukiwane na rynku – operatorów żurawi i wózków – szkolenia dofinansowane z funduszy UE

  Zdobądź kwalifikacje poszukiwane na rynku – operatorów żurawi i wózków – szkolenia dofinansowane z funduszy UE

  W ramach projektu Invest in Pomerania Academy zapraszamy na szkolenia dla operatorów urządzeń: żurawia wieżowego, suwnicy specjalizowanej RTG, żuraw samojezdny, wozu do manipulacji kontenerami, wózka widłowego.

 • Zdobądź kwalifikacje w branży IT – szkolenia dofinansowane z funduszy UE

  Zdobądź kwalifikacje w branży IT – szkolenia dofinansowane z funduszy UE

  W ramach projektu Invest in Pomerania Academy specjalistyczne firmy przeprowadzą szkolenia w najbardziej poszukiwanych zawodach w regionie w branży IT - Data Sientist oraz Junior Front-End Developer. Kursy są w 50% dofinansowane. 

 • Focus on: Maritime Sector in Pomerania 2023

  Focus on: Maritime Sector in Pomerania 2023

  Sektor morski to już od dawna więcej, niż przemysł stoczniowy. Jaki wpływ mają na jego rozwój nowoczesne technologie, wyzwania środowiskowe, sytuacja geopolityczna? Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym raportem dotyczącym pomorskiej branży morskiej.

Stronicowanie