Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • Mobilne Punkty Informacyjne w marcu 2019

  Specjaliści ds. Funduszy Europejskich zapraszają do Mobilnych Punktów Informacyjnych, gdzie w ramach prowadzonych działań, będą udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. Spotkania zaplanowane są w Gdyni, Ustce, Bytowie oraz Kobylnicy.

 • „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne w Gdyni 7 marca

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

 • III konkurs grantowy w ramach projektu "Pomorski Broker Eksportowy" - wnioski przyjmujemy od 4 marca

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. ogłasza nabór wniosków o udzielenie grantu na realizację projektów polegających na udziale przedsiębiorstw indywidualnych oraz grup przedsiębiorstw w międzynarodowych targach i innych wydarzeniach gospodarczych przyczyniających się do zmiany modelu biznesowego mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa pomorskiego, tj. rozpoczęcia lub zwiększenia eksportu produktów/usług. W efekcie realizacji projektów oczekuje się ugruntowania proeksportowej pozycji pomorskich firm, która pozwoli im wyjść z ofertą na rynki zagraniczne.

 • Nagroda dla ARP za największą liczbę wydarzeń zorganizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w 2018 roku

  Na zorganizowanej przez Fundację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości gali podsumowującej XI edycję wydarzenia, nagrodzono najlepszych regionalnych koordynatorów wydarzeń w trzech kategoriach: jednostki regionalnej organizującej największą liczbę wydarzeń, przedsiębiorcy oraz organizacji pozarządowej. Pierwszą z nich odebrał Łukasz Rokicki z Agencji Rozwoju Pomorza!

 • Dotowane usługi doradcze (90%) dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw

  Zapraszamy firmy z województwa pomorskiego do skorzystania z dofinansowanych usług, których zakres dostosujemy do Państwa potrzeb. Doświadczeni doradcy biznesowi wesprą Państwa działalność w obszarach budowania i wdrażania strategii rozwoju firmy, finansów, marketingu i organizacji. Firmy, które skorzystały już z dotowanego doradztwa mogą wziąć udział w dofinansowanych w 80% szkoleniach.

Stronicowanie