Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • Dotacje na żłobki. Spotkanie dotyczące aktualnego konkursu w ramach Działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3 RPO WP 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Słupsku, 24 marca

  Dotacje na żłobki. Spotkanie dotyczące aktualnego konkursu w ramach Działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3 RPO WP 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Słupsku, 24 marca

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne pn. "Dotacje na żłobki.  Spotkanie dotyczące aktualnego konkursu w ramach Działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3"​. Spotkanie odbędzie się  24 marca, w Słupskim Inkubatorze Technologicznym.Słupsku.

 • „W kobiecie siła!” Jak Fundusze Europejskie mogą nam pomóc w realizacji celu - spotkanie informacyjne w Pucku, 10 marca

  „W kobiecie siła!” Jak Fundusze Europejskie mogą nam pomóc w realizacji celu - spotkanie informacyjne w Pucku, 10 marca

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 10 marca 2020 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia i doradztwo. Spotkanie odbędzie się we wtorek 10 marca 2020r.w godz.11.00-14.00  w restauracji „Na Molo”, Molo ul. Żeglarzy, 84-100 Puck. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

   

 • kompetencje menadżerskie - cykl szkoleń

  Rozwój kompetencji menadżerskich - cykl szkoleń

  Zapraszamy na cykl szkoleń rozwijających kompetencje menadżerskie. Możliwy jest udział w wybranych tematach lub w całym cyklu.

 • Pracownicze Plany Kapitałowe – co warto wiedzieć? - bezplatne spotkanie informacyjne, 9 marca 2020 r.

  Pracownicze Plany Kapitałowe – co warto wiedzieć? - bezpłatne spotkanie informacyjne, 9 marca 2020 r.

  Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne poświęcone Pracowniczym Planom Kapitałowym (PPK). Eksperci PFR Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. przedstawią najważniejsze informacje o programie m.in.  jak działają  i czym są PPK, obowiązki pracodawcy i pracownika oraz jak inwestowane są zgromadzone środki finansowe. Zapraszamy przedsiębiorców zatrudniających od 20 do 249 pracowników (małe i średnie firmy). Spotkanie odbędzie się 9 marca 2020 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza. Udział bezpłatny. Wymagana rejestracja on-line.

 • leanqteam

  Jak zdobyć umysły pracowników i serca klientów, czyli budujemy plan doskonalenia w firmie usługowej - seminarium, 17 marca

  Wspólnie z LeanQTeam zapraszamy na seminarium poświęcone tematyce wdrażania kultury ciągłego doskonalenia w firmach usługowych. Seminarium odbędzie się 17 marca 2020 r. w Sky Club w Olivia Business Centre.

 • Crowdfunding w dobrym stylu

  Crowdfunding w dobrym stylu

  Zapraszamy na warsztaty z crowdfundingu. Narzędzia, które pozwoli Ci sfinansować pasje, marzenia, cele społeczne lub biznesowe. Termin: 23 marca 2020 r.

 • Afryka

  Konferencja Business Beyond Borders – Destination Africa w Gdyni, 5 marca 2020

  Konferencja będzie drugim wydarzeniem biznesowym na Pomorzu poświęconym rynkom afrykańskim. Przybliży kraje Afryki Północnej pod kątem prowadzenia biznesu oraz poszerzy wiedzę uczestników w zakresie m.in. uwarunkowań kulturowych i gospodarczo-politycznych, zagadnień prawno-ekonomicznych oraz inwestycyjnych. Konferencja umożliwi indywidualne spotkania z potencjalnymi partnerami, a także prezentację własnej działalności. Wstęp wolny, wymagana rejestracja.

 • Daily Management, czyli angażowanie pracowników poprzez spotkania przy tablicach Wizualnego Zarządzania Wynikami

  Daily Management, czyli angażowanie pracowników poprzez spotkania przy tablicach Wizualnego Zarządzania Wynikami

  Daily Management (Wizualne Zarządzanie Wynikami) zdobywa w Polsce coraz więcej entuzjastów, którzy widzą w nim skuteczną metodę szybkiego reagowania na pojawiające się problemy na każdym szczeblu zarządzania. Kolejne spotkanie z cyklu „W przestrzeni rozwoju ARP” już 4 marca.

 • Prawo Pracy 2020 roku w praktyce

  Prawo Pracy 2020 roku w praktyce - szkolenie, 21 lutego

  Podczas szkolenia omówimy nowe obowiązki pracodawcy wynikające ze zmian kodeksu pracy i innych przepisów związanych ze sprawami pracowniczymi. To wszystko w oparciu o praktyczne doświadczenia, najnowsze orzecznictwo, liczne praktyczne wzory.  Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza.

 • Kontrola Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

  Kontrola Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w organizacji - czym jest kontrola RODO i jak się do niej przygotować? - szkolenie, 28 lutego

  Dzięki szkoleniu uczestnicy dowiedzą się, jak może wyglądać kontrola Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jakich informacji i dokumentów mogą żądać kontrolerzy oraz jakie działania można podjąć i z jakich uprawnień skorzystać.

Stronicowanie