Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

Aktualności

 • Invest in Pomerania konczy projekt 2020

  Zakończenie projektu Invest in Pomerania 2020

  Projekt Invest in Pomerania 2020 dobiegł końca. Kolejny, Invest in Pomerania 2030 przed nami. We wtorek, 28 listopada, po 7 latach, oficjalnie zakończyliśmy nasz projekt – Invest in Pomerania 2020. Co te lata oznaczały dla naszego regionu? 15.722 utworzonych otwartych stanowisk pracy, 129 nowych inwestorów, 945 obsłużonych zapytań ofertowych, 262 wizyty inwestorskie.

  Podsumowując projekt, spotkaliśmy się z naszymi inwestorami i przedstawicielami samorządów na oficjalnej konferencji.

 • Pomorskie Business Summit 2023 – turystyka kulinarna w pomorskim ma przyszłość

  Pomorskie Business Summit 2023 – turystyka kulinarna w pomorskim ma przyszłość

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. uczestniczyła 27 listopada 2023 r. w konferencji Pomorskie Business Summit organizowanej przez Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną w Gdańsku.Wydarzenie było okazją wymiany informacji i doświadczeń związanych z rozwojem usług turystyki kulinarnej. Uczestnicy mogli m.in. zapoznać się z dobrymi praktykami lokalnych producentów żywności oraz nowymi trendami. Konferencja została zrealizowana w ramach projektu BASCIL.

 • Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w grudniu

  Mobilne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w grudniu

  Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców zapraszaja osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych konsultacji podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI) zaplanowanych w grudniu.szy Europejskich. Nie ma konieczności zapisów.

 • Jak zrozumieć Azję? Jakie są Indie i Bangladesz? - seminarium, 11 listopada

  Jak zrozumieć Azję? Jakie są Indie i Bangladesz? - seminarium, 11 grudnia

  Samorząd Województwa Pomorskiego wraz z partnerskimi miastami Gdańskiem, Gdynią i Sopotem zapraszają na seminarium gospodarcze, które pozwoli poznać uwarunkowania prowadzenia biznesu na rynkach azjatyckich, szczególnie Indii i Bangladeszu. 

 • Turystyka z lokalnym smakiem

  Turystyka z lokalnym smakiem

  Moda na turystykę kulinarną stwarza dodatkowe możliwości producentom lokalnych specjałów z regionu Morza Bałtyckiego. Realizowany właśnie przez Agencję Rozwoju Pomorza, z partnerami z 6 krajów, projekt BASCIL ma ułatwić firmom rozwój przez dostosowanie swojej oferty do tego trendu.

 • Świąteczna integracja? Poznaj naszą ofertę spotkań świątecznych dla firm!

  Świąteczna integracja? Poznaj naszą ofertę spotkań szkoleniowych dla firm!

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją inspirujących szkoleń, które zorganizujemy dla Was w niezwykłej świątecznej atmosferze. Oferta jest przygotowana na zasadzie mix and match - wybieracie intersujące Was elementy, a my zajmujemy się resztą!

  Wszystkie propozycje można mieszać i dobierać zgodnie z oczekiwaniami. Możemy również dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb.

  Zachęcamy do kontaktu - przyjedziemy i porozmawiamy.

 • Grupa Zarządzająca Pomerania oferuje powierzchnię biurową do wynajęcia w Gdyni

  Grupa Zarządzająca Pomerania oferuje powierzchnię biurową do wynajęcia w Gdyni

  Grupa Zarządzająca Pomerania oferuje do wynajęcia powierzchnię biurową w budynku biurowym czterokondygnacyjnym, zlokalizowanym w Gdyni przy ul. Łużyckiej 2.