Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim

  Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim - przedłużono rekrutację do projektu

  2020.04.02

  W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną termin rekrutacji do projektu „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim” zostaje przedłużony do końca kwietnia 2020 roku.

 • Trójmiejski pakiet pomocy przedsiębiorcom

  Trójmiejski pakiet pomocy przedsiębiorcom

  2020.03.30

  Z powodu epidemii wirusa COVID-19, wielu przedsiębiorców musiało tymczasowo zawiesić swoją działalność lub ograniczyć ją do minimum. Część z nich może w najbliższym czasie doświadczyć poważnych kłopotów finansowych, a nawet stanąć na skraju bankructwa. Chcąc zapobiec takim sytuacjom zarząd województwa pomorskiego przekierował część funduszy unijnych na wsparcie szpitali i lokalnych firm, podczas gdy lokalne samorządy opracowały pakiety pomocowe dla przedsiębiorców.

 • Badania w kierunku SARS-CoV-2

  Badania w kierunku SARS-CoV-2

  2020.03.30

  W imieniu Laboratoria Medyczne Bruss Grupa Alab Sp. o.o. , które rozpoczęły badania w kierunku SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą o możliwość przekazania środków finansowych na zakup przedmiotów ochrony osobistej.

 • Komunikat

  Komunikat - przekierowanie środków unijnych zaplanowanych na inwestycje badawczo-rozwojowe w pomorskich firmach na walkę ze skutkami koronawirusa

  2020.03.30

  Mając na uwadze szczególną sytuację związaną z ogłoszeniem na terenie naszego kraju stanu pandemii, Zarząd Województwa Pomorskiego podjął decyzję o przekierowaniu środków unijnych zaplanowanych na inwestycje badawczo-rozwojowe w pomorskich firmach na walkę ze skutkami koronawirusa.  W związku z powyższym informujemy, że konkurs numer RPPM.01.01.01-IP.02-22-005/20 dla Poddziałania 1.1.1. zostaje anulowany.

 • Strona informacyjna dla beneficjentów środków UE przygotowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

  Strona informacyjna dla beneficjentów środków UE przygotowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

  2020.03.19

  Zapraszamy do śledzenia informacji o działaniach i ułatwieniach przygotowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej na rzecz beneficjentów środków UE w sytuacji pandemii. Ministerstwo informuje w tym miejscu również o zmianach i przesunięciach terminów naborów wniosków wprowadzonych przez instytucje ogłaszające konkursy oraz przekazuje inne wiadomości ważne dla realizujących projekty unijne w tym czasie.

 • kurs inspektora

  Czterodniowy Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych w kwietniu br.

  2020.03.19

  Zapraszamy na kolejny czterodniowy kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych organizowany w dniach 16-17 oraz 23-24 kwietnia 2020 r. Kurs pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym.

 • Oferty pracy

  Oferty pracy

  2020.03.18

  Poszukujemy pracowników

 • Ruszył konkurs! Druga odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Termin składania wniosków do 30 kwietnia 2020 r.

  Druga odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Termin składania wniosków do 30 kwietnia 2020 r. - konkurs

  2020.03.16

  Od 2 marca ruszyła druga odsłona usługi Brokera Zagranicznego. Usługa to m.in. dostarczanie firmom specjalistycznych informacji o interesujących je rynkach zagranicznych, pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także organizacja spotkań z potencjalnymi kontrahentami za granicą.  Konkurs dla firm chcących otrzymać wsparcie w postaci bezpłatnej usługi Brokera zagranicznego potrwa do 30 kwietnia 2020 r. 

 • Konsultacje bezpośrednie w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu zawieszone do odwołania

  Konsultacje bezpośrednie w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu zawieszone do odwołania

  2020.03.11

  W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), w trosce o zdrowie pracowników oraz klientów, od 11 marca 2020 r. do odwołania, pracownicy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu nie będą udzielali konsultacji bezpośrednich. Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielane będą porady telefoniczne oraz poprzez e-mail. 

 • Informacje o zmianiach terminów targów i innych wydarzeń gospodarczych

  Informacje o zmianach terminów targów i innych wydarzeń gospodarczych - Pomorski Broker Eksportowy

  2020.03.09

  W związku z informacjami o zmianach terminów targów i innych wydarzeń gospodarczych prosimy o zapoznanie się z komunikatem.

Stronicowanie

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

 • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie