Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

Aktualności

 • Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu

  Mobilne Punkty Informacyjne w kwietniu 2023

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Gdańsku zaprasza osoby zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z indywidualnych konsultacji podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI) zaplanowanych w kwietniu w Wejherowie i Gdyni.

   

 • Wsparcie unijne BGK dla przedsiębiorców z Pomorza - webinar 6 kwietnia

  Wsparcie unijne BGK dla przedsiębiorców z Pomorza - webinar 6 kwietnia

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców w Gdańsku wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego zaprasza na bezpłatne spotkanie online poświęcone wsparciu dotacyjnemu działania "kredyt technologiczny i ekologiczny" w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki (FENG).

 • grunt na medal

  X edycja konkursu „Grunt na medal” 2023

  Celem ogólnopolskiego konkursu „Grunt na medal” jest wyróżnienie najlepszych terenów inwestycyjnych w poszczególnych województwach. Jego organizatorem jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH), działająca w tym zakresie we współpracy z Marszałkami Województw oraz Regionalnymi Centrami Obsługi Inwestora. Zgłoszenia do 14 kwietnia.

 • Jak w praktyce pozyskać środki na promocje zagraniczną? Dotacje na udział w targach międzynarodowych w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. - spotkanie online 30 marca

  Jak pozyskać środki na udział w targach międzynarodowych w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy - spotkanie online 30 marca

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone dotacjom na udział w targach o zasięgu międzynarodowym.

 • specjalistyczny kurs językowy

  Szkolenie hybrydowe, 17 kwietnia

  Kurs skierowany do:

  • Osób planujących rozpoczęcie pracy związanej z morską energetyką wiatrową (instalacja i utrzymanie turbin wiatrowym itp.).
  • Uczniów i studentów kierunków związanych z morska energetyką wiatrową.
 • specjalistyczne szkolenie językowe

  Szkolenie hybrydowe, 17 kwietnia

  Kurs skierowany do:

  • Managerów realizujących projekty związane z morską energetyką wiatrową lub pokrewne
  • Osób posługujących się językiem angielskim przynajmniej na poziomie B2-C1
 • Nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”  

  Rusza kolejny nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy

  Rusza kolejny nabór wniosków o udzielenie grantu na realizację projektów polegających na udziale przedsiębiorstw indywidualnych jako wystawcy w międzynarodowych targach i wystawach przyczyniających się do zmiany modelu biznesowego mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa pomorskiego, tj. rozpoczęcia lub zwiększenia eksportu produktów/usług. Nabór wniosków od 17.04.2023 r. do 21.04.2023.

 • INNOWACJE zmieniamy w BIZNES

  Fundusz Kapitałowy ARP daje szanse kreatywnym!

  O inwestowaniu w innowacyjne pomysły biznesowe - rozmowa z Pawłem Zającem, Dyrektorem ds. Inwestycji Kapitałowych Agencji Rozwoju Pomorza.

 • Znak projektu IMPULS

  Lista pozytywnie ocenionych wniosków z dn. 8 marca w konkursie IMPULS

  Zapraszamy do zapoznania się z listą pozytywnie ocenionych wniosków z dnia 8 marca złożonych w 2. konkursie IMPULS. 

 • Kobieta w okularach siedząca przed komputerem. Zdjęcie dekoracyjne

  Oferta szkoleniowa

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą marcową ofertą szkoleniową.

Stronicowanie