Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

Aktualności

 • widok biurowca w otoczeniu zieleni na tle nieba bez chmur

  Nowa inwestycja Agencji Rozwoju Pomorza

  Pod adresem Sucha 12 w Gdańsku powstanie nowy biurowiec. Inwestycja o nazwie Letnica Office ma zostać oddana w 2027 roku. W budynku będzie miała siedzibę Agencja Rozwoju Pomorza a wśród najemców znajda się też spółki samorządowe i instytucje zajmujące się obsługą przedsiębiorców.

 • Solidarni w rozwoju. Konferencja

  Konferencja "Energia i solidarność energetyczna". Słupsk, 11 października

  Trwa rejestracja na Konferencję: Energia i solidarność energetyczna, która odbędzie się już 11 października w Słupsku. Druga edycja konferencji pokaże, jak proces transformacji energetycznej stał się dynamiczny i że wiąże się on z wieloma złożonymi czynnikami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Można wziąć w nim udział stacjonarnie lub online.

 • Invest in Pomerania zaprezentuje ofertę inwestycyjną Pomorza podczas Expo Real 2023

  Invest in Pomerania zaprezentuje ofertę inwestycyjną Pomorza podczas Expo Real 2023

  W dniach 4–6 października 2023 r. w Monachium odbywają się największe targi nieruchomości i inwestycji w Europie – Expo Real. To, obok MIPIM w Cannes, jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych. Invest in Pomerania podczas eventu prezentuje szeroką i zróżnicowaną ofertę inwestycyjną województwa pomorskiego. 

 • Współpraca Scanii z Samorządem Województwa Pomorskiego i innymi lokalnymi instytucjami publicznymi w znalezieniu nowych miejsc pracy dla zwalnianych pracowników

  Współpraca Scanii z Samorządem - pomoc dla zwalnianych pracowników firmy

  W związku z restrukturyzacją firmy Scania w Słupsku trwa współpraca firmy z samorządem oraz lokalnymi instytucjami publicznymi w zakresie pomocy zwalnianym pracownikom w znalezieniu nowych miejsc pracy.

 • Świąteczna integracja? Poznaj naszą ofertę spotkań świątecznych dla firm!

  Świąteczna integracja? Poznaj naszą ofertę spotkań szkoleniowych dla firm!

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją inspirujących szkoleń, które zorganizujemy dla Was w niezwykłej świątecznej atmosferze. Oferta jest przygotowana na zasadzie mix and match - wybieracie intersujące Was elementy, a my zajmujemy się resztą!

  Wszystkie propozycje można mieszać i dobierać zgodnie z oczekiwaniami. Możemy również dostosować naszą ofertę do indywidualnych potrzeb.

  Zachęcamy do kontaktu - przyjedziemy i porozmawiamy.

 • Zapraszamy przedsiębiorców na dyżur eksperta PARP w Gdańsku

  Zapraszamy przedsiębiorców na dyżur eksperta PARP w Gdańsku. 5 października

  5 października 2023 w godzinach od 12.00 do 16.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przedstawiciel PARP będzie informował, w jaki sposób instytucja wychodzi naprzeciw firmom w okresowych trudnościach, co ma im do zaoferowanie w obecnym czasie, a także o całym katalogu instrumentów dostępnych dla firm w okresowych trudnościach w innych instytucjach. Na konsultację można umówić się pod numerem telefonu 508 278 872 lub adresem: rafal_stachowiak@parp.gov.pl

 • Grupa Zarządzająca Pomerania oferuje powierzchnię biurową do wynajęcia w Gdyni

  Grupa Zarządzająca Pomerania oferuje powierzchnię biurową do wynajęcia w Gdyni

  Grupa Zarządzająca Pomerania oferuje do wynajęcia powierzchnię biurową w budynku biurowym czterokondygnacyjnym, zlokalizowanym w Gdyni przy ul. Łużyckiej 2.

 • ZOSTAŃ PARTNEREM!

  Zostań Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023

  Zapraszamy organizacje, instytucje, firmy oraz szkoły do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2023. W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 13-19 listopada.

  Patronami medialnymi tegorocznej edycji są: e-warto.pl oraz Radio Kaszëbe

 • Skuteczna sprzedaż

  Skuteczna sprzedaż

  Zapraszamy do Szemudu na bezpłatne seminarium w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. Podczas seminarium dowiesz się: jak stworzyć wygrywającą strategię sprzedaży dla swojego przedsiębiorstwa, jak mądrze rozwijać i skalować swój biznes, czyli "pracować nad firmą, a nie tylko w firmie", a także jak wykorzystać nowoczesne kanały sprzedażowe do budowania marki i pozyskania nowych klientów. Seminarium odbędzie się 11 października 2023, godz. 10:00 w Centrum Samorządowym, ul. Samorządowa 1, Szemud.

 • Poznaj możliwości dofinansowania projektów B+R. Skorzystaj ze  Ścieżki Smart. Spotkanie informacyjne, 5 października

  Spotkanie 5 października odwołane z przyczyn niezależnych od organizatora - Poznaj możliwości dofinansowania projektów B+R.

  Z przykrością informujemy, iż z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać spotkanie: „Poznaj możliwości dofinansowania projektów B+R. Skorzystaj ze Ścieżki Smart. Spotkanie informacyjne, 5 października godz. 10:00 – 12:00”.

  Zapraszamy na inne spotkania i wydarzenia organizowane przez ARP S.A.

Stronicowanie