Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • Wydarzenie gospodarcze dla firm TRANS EXPO ODESSA, 17-20 września 2019 r.

  Wydarzenie gospodarcze dla firm TRANS EXPO ODESSA, 17-20 września 2019 r.

  Agencja Rozwoju Pomorza oraz Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza zapraszają pomorskie firmy do udziału w wydarzeniu gospodarczym do Odessy, które odbędzie się w dniach 17-20 września 2019 r.

 • Klub Eksportera: Internetowe narzędzie eksportowe szansą dla pomorskich przedsiębiorców! 22 lipca 2019 r.

  Klub Eksportera: Internetowe narzędzie eksportowe szansą dla pomorskich przedsiębiorców! 22 lipca 2019 r.

  Zapraszamy firmy do udziału w Klubie Eksportera w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Tym razem spotkanie poświęcone będzie narzędziom internetowym, które mogą wspierać działalność eksportową firm.

 • Targi POWEREXPO Almaty dniach 23-25 października 2019 r. Zgłoszenia do 19 lipca br.

  Targi POWEREXPO Almaty dniach 23-25 października 2019 r. Zgłoszenia do 19 lipca br.

  Zapraszamy firmy z branży maszynowej i elektrycznej do udziału w targach POWEREXPO Almaty 2019 w dniach 23–25 października 2019 r. w Ałmatach w Kazachstanie. Targi są największym w regionie wydarzeniem prezentującym wyposażenie elektryczne oraz przemysł maszynowy. Zgłoszenia do dnia 19 lipca 2019 r.

 • Zdjęcie prezentujące uczestników przykładowego szkolenia

  Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich - spotkanie, 25 czerwca

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

 • Tereny przemysłowe

  Ranking terenów inwestycyjnych

  W związku z realizacją projektu grantowego ,,Invest in Pomerania 2020” przedstawiamy zaktualizowany ranking terenów inwestycyjnych w województwie pomorskim.

 • Doradca – moda, potrzeba czy konieczność? Bezpłatne spotkanie 22 maja

  Doradca – moda, potrzeba czy konieczność? Bezpłatne spotkanie 22 maja

  W ramach kolejnego spotkania z cyklu "W Przestrzeni Rozwoju" podejmiemy temat kompetencji doradcy. Wraz z uczestnikami odpowiemy na pytania: do czego firmom potrzebni są doradcy? jak doradzać aby motywować do działania? jakie kompetencje musi posiadać każdy doradca?
 • Zapraszamy firmy turystyczne na pro-ekologiczne warsztaty nt. gospodarki obiegu zamkniętego - już 25 marca

  Zapraszamy firmy turystyczne na pro-ekologiczne warsztaty nt. gospodarki obiegu zamkniętego - już 25 marca

  W ramach projektu ue CIRTOINNO zapraszamy Msp (firmy świadczące usługi noclegowe, spa, restauracje) na warsztaty testujące "Wzrost konkurencyjności branży turystycznej Południowego Bałtyku poprzez Gospodarkę Obiegu Zamkniętego (GOZ)". Warsztaty pozwolą poznać zasady GOZ oraz korzyści z ich wdrożenia w firmie.

 • „Aktywna i bezpieczna. Wsparcie dla kobiet z Funduszy Europejskich.” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 25 marca

  „Aktywna i bezpieczna. Wsparcie dla kobiet z Funduszy Europejskich” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 25 marca br.

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez kobiety z Funduszy Unii Europejskiej.

 • Szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 26 marca

  Szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 26 marca

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących, poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Zapraszamy szczególnie przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP.

 • „Kwalifikacja - nowa waluta na rynku pracy? Czyli o korzyściach płynących z ZSK dla pracodawcy i pracownika” – seminarium 20 marca br. BRAK MIEJSC

  Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium 20 marca 2019 r., które dedykowane jest pracownikom działów HR i dotyczyć będzie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Jeżeli zastanawiasz się, jak będzie się zmieniał rynek pracy? Jak zamieniać kompetencje na kwalifikacje? Jak skutecznie komunikować się z kandydatami do pracy? Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Informujemy, że nie przyjmujemy już zgłoszeń z uwagi na BRAK MIEJSC.

Stronicowanie