Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • 8 Forum Inicjowania Rozwoju - konferencja w Gdańsku, 29 października 2019 r.

  8 Forum Inicjowania Rozwoju - konferencja w Gdańsku, 29 października 2019 r.

  Fundacja Inicjowania Rozwoju UP Foundation zaprasza do udziału w 8 Forum Inicjowania Rozwoju - konferencji promującej ideę zrównoważonego rozwoju, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i współpracy międzysektorowej. Konferencja odbędzie się 29 października 2019 r. w godz. 8:30-17:00, w Centrum Hevelianum w Gdańsku. Wstęp bezpłatny.  Agencja Rozwoju Pomorza jest partnerem wydarzenia.

 • Jak twórczo zrealizować projekt? Użyj Design Thinking! Warsztaty z twórczych metod realizacji projektów

  Jak twórczo zrealizować projekt? Użyj Design Thinking! Warsztaty z twórczych metod realizacji projektów

  W trakcie warsztatów dowiesz się: Co to jest Design Thinking? Kto może stosować metody Design Thinking? Poznasz metody i techniki twórczego rozwiązywania problemów i realizacji projektów. Doświadczysz procesu Design Thinking na konkretnym przykładzie. Ponadto dobrze i twórczo spędzisz czas, poznasz ciekawych ludzi. Warsztaty kierujemy do małych, średnich i dużych firm. Termin: 27 listopada, godz. 10.00-14.00.

 • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich rozpoczyna stałe dyżury w Kosakowie

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich rozpoczyna stałe dyżury w Kosakowie

  Konsultanci z gdańskiego LPI od listopada będą udzielali informacji w Kosakowie, w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Zachęcamy do korzystania z usług informacyjnych punktu osoby fizyczne, przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem środków europejskich. Pracownicy LPI ułatwią wyszukanie odpowiedniego wsparcia, które umożliwi zrealizowanie nie tylko planów biznesowych, a także ważnych społecznie zamierzeń.

 • storytelling obrazek

  PROMOCJA - Opowiedz, kim jesteś! Storytelling dla biznesu - szkolenie, 23 października 2019 r.

  Storytelling to sztuka umiejętnego opowiadania o własnym biznesie. Poznaj najlepsze sposoby opowiadania o wyjątkowych ideach i dalekosiężnych planach, o sekretach tworzonej marki, a także o wzlotach i upadkach.  Weź udział w szkoleniu.

 • Mobilne Punkty Informacyjne w październiku 2019 r.

  Mobilne Punkty Informacyjne w październiku 2019 r.

  Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych.

 • Jak doskonała sytuacja na rynku nieruchomości przełoży się na tegoroczne targi Expo Real?

  Jak doskonała sytuacja na rynku nieruchomości przełoży się na tegoroczne targi Expo Real?

  Rynek nieruchomości w Trójmieście jest wciąż w fazie wzrostowej we wszystkich trzech segmentach: biurowym, magazynowym, mieszkaniowym. W tym kontekście, Pomorze pod wspólną marką Invest in Pomerania promuje na targach Expo Real w dniach 7-9 października 2019 roku w Monachium bogatą ofertę inwestycyjną regionu.

 • Seminarium "Rynki Azji Środkowej: Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan - szansą rozwoju dla eksporterów", 16 października 2019 r.

  Seminarium "Rynki Azji Środkowej: Kazachstan, Uzbekistan, Azerbejdżan - szansą rozwoju dla eksporterów", 16 października 2019 r.

  Zapraszamy przedsiębiorców na seminarium dotyczące rynków Azji Środkowej, w szczególności poświęcone trzem krajom: Kazachstan, Uzbekistan i Azerbejdżan. Seminarium odbędzie się 16 października 2019 r. w godz. 9:45-13:30 w Gdańsku, w naszej siedzibie.

 • Rekrutacja na wydarzenie gospodarcze w Lizbonie, zapisy do 21 sierpnia godz. 14.00

  Rekrutacja na wydarzenie gospodarcze w Lizbonie, zapisy do 21 sierpnia godz. 14.00

  Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości (Inkubator Starter) w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy zaprasza przedsiębiorców z branży IT/ICT do udziału w konferencji Web Summit, która odbędzie się w dniach 3-8 listopada w Lizbonie. Co roku w Lizbonie spotykają się firmy z sektora szeroko pojętej technologii.

 • "Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne 29 sierpnia

  "Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne 29 sierpnia

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29 sierpnia 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.
 • Ponad tysiąc firm skorzystało z oferty Pomorskiego Brokera Eksportowego

  Ponad tysiąc firm skorzystało z oferty Pomorskiego Brokera Eksportowego

  Z unijnego projektu Pomorski Broker Eksportowy, realizowanego od trzech lat przez Agencję Rozwoju Pomorza z partnerami skorzystało już ponad tysiąc małych i średnich przedsiębiorstw.

Stronicowanie