Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • „Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne w Pucku, 26 listopada 2019

  „Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne w Pucku, 26 listopada 2019

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w Pucku,  w dniu 26 listopada 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

 • swiatowy tydzien przedsiebiorczosci

  Weź udział w wydarzeniach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 18 - 24 listopada

  Zachęcamy do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP).

 • Gdańsk i Pomorskie z tytułem „Europejski Region Przedsiębiorczości 2020”

  Gdańsk i Pomorskie z tytułem „Europejski Region Przedsiębiorczości 2020”

  Ideą nagrody „Europejski Region Przedsiębiorczości” (European Entrepreneural Region) jest wyłanianie i nagradzanie każdego roku trzech regionów Unii Europejskiej, wyróżniających się wybitną oraz innowacyjną strategią przedsiębiorczości. Nagrodę otrzymują regiony, niezależnie od wielkości i zamożności czy gospodarczych kompetencji.

 • Morfologia sprzedaży konferencja - 26 listopada 2019 r., AMBEREXPO Gdańsk

  Morfologia sprzedaży konferencja - 26 listopada 2019 r., AMBEREXPO Gdańsk

  Zapraszamy na jubileuszową X edycję Konferencji Menedżerów Sprzedaży - Morfologię Sprzedaży, która odbędzie się 26 listopada 2019 w Gdańsku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym „AMBEREXPO” Gdańsk, ul Żaglowa 11. Agencja Rozwoju Pomorza jest patronem medialnym wydarzenia.

 • Przepis na długie i szczęśliwe życie firmy. Warsztaty na temat sukcesji i Pracowniczych Planów Kapitałowych

  Przepis na długie i szczęśliwe życie firmy. Warsztaty na temat sukcesji

  Warsztaty odbędą się 28 listopada i są skierowane do MŚP. Wspólnie wypracujemy odpowiedzi na pytania: kiedy zacząć planowanie sukcesji? W jaki sposób uwzględnić sukcesję w rozwoju firmy? Jak zabezpieczyć swoje interesy finansowe w toku sukcesji?

 • Hierarchia w turkusie, czyli… Jaka jest rola dyrektora w firmie?

  Hierarchia w turkusie, czyli… Jaka jest rola dyrektora w firmie?

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Wzrost wartości firmy i zaangażowania pracowników – turkusowa organizacja szansą na sukces”. Tematem spotkania będzie „Hierarchia w turkusie”, 27 listopada.

 • "Sztuka eksportu" - konferencja, Stadion Energa Gdańsk 14 listopada 2019 r.

  "Sztuka eksportu" - konferencja, Stadion Energa Gdańsk 14 listopada 2019 r.

  Pomorscy eksporterzy spotkają się 14 listopada br. na Stadionie Energa Gdańsk podczas konferencji „Sztuka eksportu”. Celem konferencji jest propagowanie dobrych praktyk w zakresie budowania marki polskich produktów poza granicami kraju. Wydarzenie ma się stać przestrzenią do dyskusji na temat zdobywania przewagi konkurencyjnej w globalnej gospodarce. Zgłoszenia on-line. Udział bezpłatny.
 • Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie 2019

  Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie 2019

  Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych.

 • Tworzenie biznesplanu jako załącznika do projektów finansowanych z Funduszy Europejskich

  Tworzenie biznesplanu jako załącznika do projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Szkolenie dla osób zakładających działalność gospodarczą

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza osoby planujące otwarcie działalności gospodarczej na szkolenie z zakresu opracowania biznes planu. 18 listopada, udział bezpłatny.

 • logotyp eko do newsa o narzędziu testującym

  Czy wiesz, na jakim poziomie eko-zarządzania jest twoja firma? Test dla MSP z branży turystycznej

  W ramach unijnego projektu CIRTOINNO przygotowaliśmy narzędzie - ankietę, która umożliwi Państwu samodzielne dokonanie przeglądu obecnych praktyk biznesowych, porównanie ich z przepisami gospodarki o obiegu zamkniętym i zidentyfikowanie obszarów, w których można opracować nowe ulepszone rozwiązania. Narzędzie dedykowane jest firmom turystycznym takim jak: hotele, restauracje oraz spa i wellness. Zapraszamy!

Stronicowanie