Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • Spotkanie informacyjne dotyczące zachęt inwestycyjnych dla przedsiębiorców - Słupsk, 12 grudnia 2019 r.

  Spotkanie informacyjne dotyczące zachęt inwestycyjnych dla przedsiębiorców - Słupsk, 12 grudnia 2019 r.

  Zapraszamy przedsiębiorców z terenu woj. pomorskiego na spotkanie dotyczące zachęt inwestycyjnych, które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 B w Słupsku. Zgłoszenia do 11 grudnia.

 • OBRAZ DLA SZKOLENIA O PLANACH KAPITAŁOWYCH

  Pracownicze Plany Kapitałowe w praktyce- szkolenie 11 grudnia 2019 r.

  Podczas szkolenia omówimy obowiązki nałożone na pracodawców i prawa pracowników, w tym zakresie. Przekażemy najważniejsze informacje na temat tworzenia PPK, zawierania umów przez pracodawcę w ramach PPK i prowadzenia dokumentacji na potrzeby Pracowniczych Planów Kapitałowych.

 • Spotkanie informacyjne dotyczące zachęt inwestycyjnych dla przedsiębiorców - Słupsk, 12 grudnia 2019 r.

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. koordynator inicjatywy „Invest in Pomerania” wraz z Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., zarządzająca Słupską Specjalną Strefą Ekonomiczną i Słupskim Inkubatorem Technologicznym zapraszają przedsiębiorców z terenu woj. pomorskiego na spotkanie które odbędzie się w dniu 12 grudnia 2019 r. o godz. 10.00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 B w Słupsku.

 • Mobilne Punkty Informacyjne w grudniu 2019

  Mobilne Punkty Informacyjne w grudniu 2019

  Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych. W grudniu spotkania odbędą się w Lęborku, Wejherowie, Kartuzach i Gdyni.

 • Mobilne Punkty Informacyjne w grudniu 2019

  Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych. W grudniu spotkania odbędą się w Lęborku, Wejherowie, Kartuzach i Gdyni.

 • WHATS YOUR BRAND

  Warsztat `Let Your Brand be Global – Twoja Marka na Rynku Globalnym`, 12 grudnia 2019 r.

  Zapraszamy na warsztaty `Let Your Brand be Global – Twoja Marka na Rynku Globalnym`. Dzięki warsztatom dowiesz się jak Twoja firma może wykorzystać zmianę identyfikacji wizualnej w usprawnieniu komunikacji z klientem w kraju i za granicą w myśl idei `GLOCAL =think global, reach local`.  Warsztaty odbędą się 12 grudnia br. w naszej siedzibie, w godz. 14.00 - 16.00. Udział bezpłatny. Rejestracja on-line.

 • Zdjęcie z targów

  Seminarium "Przygotowanie firmy do uczestnictwa w targach, misjach i innych wydarzeniach gospodarczych", 9 grudnia 2019 r.

  Zapraszamy  przedsiębiorców na seminarium przygotowujące firmy do uczestnictwa w targach, misjach oraz innych wydarzeniach gospodarczych, które odbędzie się 9 grudnia br. w godz. 9:00-15:00 w naszej siedzibie Gdańsku. Seminarium organizowane jest raz na kwartał, aby firmy biorące udział w tego typu wydarzeniach zdobyły wiedzę na temat jak najlepszego przygotowania do wyjazdów.

 • Jak skutecznie wesprzeć wzrost twojego biznesu?

  Jak skutecznie wesprzeć wzrost twojego biznesu?

  Rozwój przedsiębiorstwa może oznaczać częściową lub całkowitą zmianę dotychczasowego modelu biznesowego zarówno poprzez transformację, jak i outsourcing części procesów. Aby odnieść sukces w biznesie należy elastycznie reagować na potrzeby rynków oraz swoich klientów. Można także zmienić model biznesowy lub postawić na nową inwestycję. Tego rodzaju zagadnienia zostaną poruszone podczas spotkania organizowanego w ramach Akademii Rozwoju, które odbędzie się 27 listopada w Bałtyckim Porcie Nowych Technologii w Gdyni.

 • Od konfliktu do rozmowy. Komunikacja transformatywna w relacjach osobistych i zawodowych. Spotkanie, 18 grudnia

  Od konfliktu do rozmowy - przy wigilijnym stole i nie tylko... komunikacja transformatywna w relacjach osobistych i zawodowych - spotkanie 18 grudnia

  Zapraszamy na bezpłatne warsztaty z cyklu "W Przestrzeni Rozwoju ARP" poświęcone sposobom skutecznego radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi w życiu osobistym, organizacjach i w relacjach z partnerami biznesowymi. Podczas spotkania zajmiemy się reakcjami jakie towarzyszą sytuacjom konfliktowym oraz umiejętnościom wpierającym zamianę konfliktów w konstruktywną rozmowę.

 • Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych - czterodniowe szkolenie, 9-10 i 16-17 grudnia 2019 r.

  Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych - czterodniowe szkolenie, 9-10 i 16-17 grudnia 2019 r.

  Kurs Inspektora ODO został przygotowany dla osób, które będą pełnić funkcję Inspektorów Ochrony Danych Osobowych, a także dla obecnych Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, Administratorów Danych Osobowych, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo informacji oraz osób upoważnionych do przetwarzania danych.  Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. 

Stronicowanie