Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • Logotyp Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  Możliwości dofinansowania na szkolenia i kursy

  Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami pozyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego m.in. na kursy, warsztaty i szkolenia organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza. Najbliższe nabory wniosków o dofinansowanie szkoleń już na początku lutego br.

 • spotkania informacyjne w Bytowie, Lęborku i Słupsku

  "Fundusze Europejskie dla młodych” - spotkania informacyjne w Bytowie, Lęborku i Słupsku w styczniu br.

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie dla młodych” dotyczące możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich dla osób młodych na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w styczniu br. 

 • „Wsparcie UE dla jednostek samorządu terytorialnego związane z inwestycjami” - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 5 lutego 2020 r.

  „Wsparcie UE dla jednostek samorządu terytorialnego związane z inwestycjami” - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 5 lutego 2020 r.

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego na spotkanie informacyjne  w dniu 5 lutego 2020 r. poświęcone m.in. projektom UE służącym zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej. Spotkanie odbędzie się w naszej siedzibie.
   

 • "Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne 12 lutego

  Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spotkanie informacyjne 12 lutego

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone pozyskaniu funduszy na rozwój działalności gospodarczej. W programie m.in.: dotacje, pożyczki oraz poręczenia na budowę, rozbudowę, maszyny, urządzenia w ramach dostępnych programów unijnych.

 • jak sprzedać firmę

  Jak sprzedać firmę? - szkolenie, 4 lutego 2020 r.

  Zapraszamy na pierwsze w Polsce szkolenie na temat sprzedaży firm. Szkolenie odbędzie się 4 lutego 2020 r. w godz. 9.00 - 15.00. Zgłoszenia on-line.
 • Mobilne Punkty Informacyjne w styczniu 2020

  Mobilne Punkty Informacyjne w styczniu 2020

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Słupsku zaprasza osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich na konsultacje w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI) do Wejherowa, Kartuz, Dębnicy Kaszubskiej, Ustki, Gdyni, Potęgowa.

 • Design Thinking czyli praktyka ponad teorię!

  Design Thinking czyli praktyka ponad teorię! - zakończono przyjmowanie zgłoszeń

  Warsztaty odbędą się 29 stycznia w siedzibie ARP. Zakończono przyjmowanie zgłoszeń.

 • Realizacja, rozliczanie i promocja projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 Ekspansja przez innowacje” - szkolenie 17 grudnia

  Realizacja, rozliczanie i promocja projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 Ekspansja przez innowacje” - szkolenie 17 grudnia

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie, mające na celu przedstawienie zagadnień z zakresu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 Ekspansja przez innowacje. Szkolenie jest skierowane do przedsiębiorców, którzy realizują projekty w ramach tego konkursu.

 • spotkanie - szkolenie

  Autoprezentacja, wystąpienia publiczne i storytelling – naucz się z nami opowiadać historię swojego biznesu - szkolenie

  Masz produkt, ale wyzwaniem jest jego prezentacja? Ciężkim orzechem do zgryzienia są dla ciebie wystąpienia publiczne? Zastanawiasz się, jak zapanować nad stresem przed ważnym spotkaniem? Weź udział w warsztatach 12 grudnia w Agencji Rozwoju Pomorza.

 • ACOUSTIC wprowadza się do Trójmiasta

  ACOUSTIC wprowadza się do Trójmiasta

  Nowe centrum badawczo-rozwojowe w dziedzinie sztucznej inteligencji powstanie w Gdańsku. Na początku zatrudnienie znajdzie w nim 50 osób, a w ciągu dwóch lat planowane jest zwiększenie zatrudnienia do 250 osób. 

Stronicowanie