Aktualności Agencji Rozwoju Pomorza

AktualnościWidok archiwalny

 • Podniesienie atrakcyjności ofert szkoleniowych - bezpłatne seminarium

  Podniesienie atrakcyjności ofert szkoleniowych - bezpłatne seminarium, 6 marca

  Zapraszamy na bezpłatne seminarium dla branży szkoleniowej. Seminarium odbędzie się 6 marca 2020 r. w godz. 8:30 - 15:00  w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza,  Zgłoszenia on-line TUTAJ.

 • Zmiany w Kodeksie pracy w świetle ochrony danych osobowych - szkolenie

  Zmiany w Kodeksie pracy w świetle ochrony danych osobowych - szkolenie, 13 marca

  W trakcie szkolenia przybliżone zostaną wprowadzone zmiany wraz z ich praktycznym zastosowaniem, problemami interpretacyjnymi, wytycznymi Urzędu Ochrony Danych Osobowych i praktyką instytucji kontrolnych. 

 • Kwalifikowalność, luka finansowa, pomoc publiczna, trwałość i zmiany w projektach unijnych

  Kwalifikowalność, luka finansowa, pomoc publiczna, trwałość i zmiany w projektach unijnych – nowości 2020 - dwudniowe szkolenie 23-24 marca

  Adresatami szkolenia są samorządy i jednostki im podległe, zakłady budżetowe, szpitale, spółki komunalne, instytucje kultury, urzędy marszałkowskie oraz centralne Instytucje Wdrażające / Instytucje Pośredniczące II stopnia.  Szkolenie odbędzie się w dniach 23-24 marca 2020 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza.

   

 • Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spotkanie informacyjne w Pszczółkach, 28 lutego

  Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spotkanie informacyjne w Pszczółkach, 28 lutego

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone pozyskaniu funduszy na rozwój działalności gospodarczej. W programie m.in.: dotacje, pożyczki oraz poręczenia na budowę, rozbudowę, maszyny, urządzenia w ramach dostępnych programów unijnych.

 • Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2020

  Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2020

  Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku organizują spotkania w Gdyni, Wejherowie, Kartuzach, Miastku, Ustce, Kosakowie, Kępicach i Pszczółkach.

 • Fundusze Europejskie dla młodych do 29 roku życia

  Fundusze Europejskie dla młodych do 29 roku życia – spotkanie w Kartuzach

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w piątek, 7 lutego 2020 w siedzibie Kartuskiego Centrum Kultury, ul. Klasztornej 1. Wymagana rejestracja.

 • Jak wspierać eksport do Chin? Szkolenie dla instytucji samorządowych

  Jak wspierać eksport do Chin? Szkolenie dla instytucji samorządowych

  Centrum Studiów nad Prawem i Gospodarką Chin wraz z Samorządem Województwa Pomorskiego i Stowarzyszeniem „Pomorskie w Chinach” zapraszają na bezpłatne szkolenie dla pracowników instytucji samorządowych, które odbędzie się 7 lutego. Zgłoszenia są przyjmowane do 3 lutego.

 • Kontrola podatkowa – czy może obyć się bez ofiar? Strategie działania

  Kontrola podatkowa – czy może obyć się bez ofiar? Strategie działania

  Celem spotkania organizowanego w ramach cyklu „W przestrzeni rozwoju ARP” jest uświadomienie uczestnikom, że kontrola może odbyć się bez stresu i przykrych konsekwencji finansowych. Termin: 19 lutego.

 • grafika przedstawiająca dane osobowe

  Kurs Inspektora Ochrony Danych Osobowych

  Zdobądź wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora RODO. Kurs odbędzie się w dniach 6-7 i 13-14 lutego 2020.

 • InterMarE South Baltic

  InterMarE South Baltic

  Spotkanie informacyjne poświęcone projektowi InterMarE South Baltic odbędzie się 6 lutego w AmberExpo. Podczas spotkania głos zabiorą Gert Proba, Andrzej Smoleński i Tomasz Świątkowski.

Stronicowanie