Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • targi w Dubaju

  Do 20 października przyjmujemy zgłoszenia pomorskich firm z branży jachtowej na Targi Dubai International Boat Show w dniach 8-12 marca 2022 r.

  2021.10.14

  Agencja Rozwoju Pomorza  w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy organizuje dla firm z branży jachtowej wyjazd na targi Dubai International Boat Show w dniach 8-12 marca 2022 r. Podczas wydarzenia pomorskie przedsiębiorstwa będą miały okazje zaprezentować swoją ofertę na wspólnym stoisku regionalnym.

  Zgłoszenia do 20 października.

 • Wizyta studyjna

  Wizyta studyjna w Danii- informacja o planowanej zmianie terminu

  2021.10.13

  Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Agencji Rozwoju Pomorza S.A. termin wizyty studyjnej w Danii (planowany pierwotnie na 27-29.10.2021r.) zostaje przełożony na listopad.

  O nowej dacie wyznaczonej przez naszego duńskiego Partnera i zaakceptowanej przez Partnerów projektu, poinformujemy Państwa w najszybszym możliwym terminie.

  W związku z powyższym przedłużamy termin przyjmowania Państwa zgłoszeń do dnia 20 października 2021r. (środa) do godziny 16:00. 

  Z osobami, które już przesłały swoje zgłoszenie będziemy kontaktować się telefonicznie z prośbą o potwierdzenie chęci kontynuowania procesu rekrutacji w nowym terminie. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 58 32 33 237

 • WEBINARIUM: Rozwiń firmę dzięki usługom doradczym w projekcie SPEKTRUM. 19 października

  WEBINARIUM: Rozwiń firmę dzięki usługom doradczym w projekcie SPEKTRUM. 19 października

  2021.10.11

  Agencja Rozwoju Pomorza SA ogłosiła nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. Konkurs umożliwia sfinansowanie w 50% kosztów zakupu kompleksowych specjalistycznych usług doradczych świadczonych przez  akredytowane Instytucje Otoczenia Biznesu. 

  W związku z ogłoszonym konkursem Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych aplikowaniem na webinarium 19 października  2021r w godz. 10:00-11:00 na platformie Click Meeting. 

 • Webinarium 25 października - Aktualne możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych. Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Konkurs Interwencyjny.

  Webinarium 25 października - Aktualne możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych. Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Konkurs Interwencyjny.

  2021.10.11

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne webinarium „Aktualne możliwości finansowania działań organizacji pozarządowych. Program Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Konkurs Interwencyjny.” Webinarium poświęcone będzie konkursowi na projekty interwencyjne w Programie Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny. Pierwsza tura naboru wniosków do tego konkursu wystartowała 7 września 2021r. Miejsce i termin spotkania: 25 października 2021r. godz. 11:00 – 12.00 na platformie ClickMeeting.

 • Zapraszamy na wydarzenia z cyklu Solidarni w Rozwoju!

  Zapraszamy na wydarzenia z cyklu Solidarni w Rozwoju!

  2021.10.06

  Zapraszamy na najbliższe wydarzenia organizowane w ramach cyklu "SOLIDARNI W ROZWOJU"

  Już 16 października w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbędzie się wydarzenie pn. " Solidarność terytorialna – pomorskie praktyki lokalne i regionalne".  

  18 października w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się "Kongres Solidarni w rozwoju: Gdańsk – Polska – Europa – Świat"

 • Nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu grantowego „Pomorski Broker Eksportowy. Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”

  Nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu grantowego Pomorski Broker Eksportowy

  2021.10.05

  Agencja Rozwoju Pomorza ogłosiła nabór wniosków o udzielenie grantu na realizację projektów polegających na udziale przedsiębiorstw indywidualnych jako wystawcy w międzynarodowych targach i wystawach przyczyniających się do zmiany modelu biznesowego mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z województwa pomorskiego, tj. rozpoczęcia lub zwiększenia eksportu produktów/usług. Wnioski można wysyłać w terminie od 4 października 2021 r. do 3 grudnia 2021 r.

 • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne konsultacje do Mobilnych Punktów InformacyjnychMobilne Punkty Informacyjne

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne konsultacje do Mobilnych Punktów Informacyjnych

  2021.10.04

  Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). W ramach MPI pracownik LPI FE w Słupsku udzieli bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej. 

  W trakcie dyżuru będzie można dowiedzieć się  m.in.: czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do wsparcia w ramach założeń Funduszy Europejskich, jakie są zasady ubiegania się o środki oraz gdzie należy szukać przydatnych informacji. 

 • śtp

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2021

  2021.09.23

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w roku 2021 jest organizowany w dniach 8-14 listopada. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany od 2008 roku, w 160 krajach świata. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to szeroki projekt, w skład którego wchodzi wiele wydarzeń, w których biorą udział tysiące ludzi w naszym kraju (a miliony na świecie!). 

  Koordynatorem ŚTP w województwie pomorskim jest Agencja Rozwoju Pomorza. Zapraszamy jak co rok do Partnerstwa przy organizacji ŚTP i do udziału w licznych wydarzeniach w naszym regionie. Więcej szczegółów odnośnie tegorocznej edycji niebawem.

 • Nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”

  Nabór wniosków o udzielenie grantu w ramach projektu grantowego „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”

  2021.09.17

  Ogłosiliśmy nabór wniosków o udzielenie grantu na zakup Specjalistycznych Usług Doradczych (dalej SUD) od Instytucji Otoczenia Biznesu (dalej IOB), akredytowanych w systemie SPEKTRUM. Celem głównym projektu "SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych" jest wzrost konkurencyjności pomorskich MŚP do roku 2023 w efekcie utworzenia kompleksowego systemu świadczenia usług doradczych w regionie. 

  Wnioski należy składać w terminie od 11 października 2021 r. do 30 listopada 2021 r. 

   

 • Ogłoszenie o naborze

  Konkurs o przyznanie wsparcia na szkolenia INVEST IN POMERANIA ACADEMY

  2021.09.02

  Agencja Rozwoju Pomorza SA ogłasza nabór wniosków o przyznanie wsparcia na organizację szkoleń poprawiających kwalifikacje pracowników, w ramach kompleksowego systemu działań wspierających inwestorów. Przedmiotem naboru jest wyłonienie przedsiębiorcy lub przedsiębiorców zajmujących się działalnością w obszarze szkoleniowo-edukacyjnym z siedzibą w Polsce, którzy przeprowadzą szkolenia co do zasady 100 osób w 3 konkursach tematycznych: Junior Java Developer, Junior Front-end Developer, Junior Data Scientist. Wnioski można przesyłać od 4 października do 18 października 2021 r.

Stronicowanie

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie