Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Termin: 18.11.2015 (Środa), godz. 11:15-15:00

 

Tytuł: „BIZNES Z GŁOWĄ. JAK SIĘ POROZUMIEĆ GDY INNA CHEMIA?”

 

Opis:

Kiedy czasami zdam sobie sprawę z olbrzymich konsekwencji całkiem małych rzeczy…nie mogę odeprzeć myśli…że małych rzeczy nie ma.
Bruce Barton

Umiejętność prowadzenia własnego biznesu to także skuteczne porozumiewanie się z ludźmi. Niekiedy się zdarza, ze na decyzję o podjęciu współpracy  z klientem wpływa jakość zbudowanej przed chwilą relacji.

Na początku swojej drogi w biznesie zasadne wydaje się  znalezienie  odpowiedzi na pytanie :  Z jakimi osobami potrafię się dogadywać, kogo wziąć do  współpracy? Oraz których klientów potrafię przekonać do współpracy ze mną?

Warsztat „Biznes z Głową” nie tylko wskazuje narzędzia, które rozwijają umiejętność  budowania kontaktu  i radzenia sobie z oporem, ale równocześnie pokazuje błędy, które są bardzo często popełniane, gdy  nie potrafimy zjednać sobie  innych .

Uczestnicy warsztatu uzyskają odpowiedzi na następujące pytania:

- Jak budować kontakt z kimś, kogo słabo znam? Jak wzbudzić w nim sympatię do siebie?

- Jak pozyskać  w relacji kogoś, kto „nadaje na innej fali” i  jest „inny”.

 

Miejsce: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., ul. Arkońska 6 (budynek A3, parter, sala konferencyjna 005)

Prowadzący: Magdalena Sadowska-Pawlak, coach, Dyrektor Izby Coachingu - Oddział Pomorski

 

Formularz zgłoszeniowy:

Zapraszamy do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego na warsztat. Spotkanie jest organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza SA w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2015. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.