Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

ENERGIA ODNAWIALNA - dobre praktyki - spotkanie z cyklu Circle to Innovate, 14 stycznia 2019

Zapraszamy do Agencji Rozwoju Pomorza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE.

Celem spotkań z tego cyklu jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) i przedstawienie konkretnych rozwiązań zgodnych z tą zasadą.
Na najbliższym spotkaniu zajmiemy się możliwościami jakie daje fotowoltaika.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu CIRCULAR ECONOMY TOOLS TO SUPPORT INNOVATION IN GREEN AND BLUE TOURISM SMEs CIRTOINNO współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg Południowy Bałtyk 2014-2020.

Uwaga:
Budynek, w którym organizowane jest spotkanie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
bezpłatne spotkanie 14 stycznia 2019


ENERGIA ODNAWIALNA - dobre praktyki

*
 
*
 
*
 
*
 
 

W związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. do celów:

*

z zachowaniem prawa do ich wglądu i poprawiania. Osoba, której dane przetwarzamy posiada prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody (jeżeli została wyrażona) w dowolnym momencie.


wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie