Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

GASTRONOMIA bez MARTNOTRAWSTWA żywności - czy to możliwe i jak to zrobić? - bezpłatne spotkanie, 10 czerwca

Gastronomia, która w wielu przypadkach bazuje na bufetach, traci miliony złotych na nieprecyzyjnym planowaniu ilości serwowanego jedzenia, uważa ekspert, który poprowadzi kolejne spotkanie z cyklu Circle to Innovate. Czy dużo marnujemy? Ile to kosztuje? Czy można coś z tym zrobić?

ENERGIA ODNAWIALNA - dobre praktyki - spotkanie z cyklu Circle to Innovate, 14 stycznia 2019

Zapraszamy do Agencji Rozwoju Pomorza na kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE. Na najbliższym spotkaniu pn. ENERIA ODNAWIALNA - dobre praktyki - zajmiemy się możliwościami jakie daje fotowoltaika.

EKO-BIZNESOWE inspiracje dla BRANŻY TURYSTYCZNEJ - dobre praktyki – bezpłatne spotkanie, 22 października

Zapraszamy do Agencji Rozwoju Pomorza na pierwsze bezpłatne spotkanie z cyklu CIRCLE TO INNOVATE. Celem spotkania jest przedstawienie idei Gospodarki Obiegu Zamkniętego (GOZ) przez przykłady firm i instytucji realizujących działania zgodne z jej zasadami. Zaproszeni goście przedstawią swoje motywacje, sukcesy, korzyści, szanse jakie daje GOZ.

drukuj całą stronę

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie