Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Grafik spotkań III etapu rekrutacji

W związku z rozpoczęciem III etapu rekrutacji do projektu „Pomorzanki w biznesie”, poniżej zamieszczamy grafiki spotkań z doradcami. Rozmowy odbywać się będą w terminie 9 – 17 lutego 2017 r. Wszystkie spotkania odbywać się będą w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk, Olivia Business Centre, budynek Olivia SIX, piętro 12.

III etap rekrutacji składa się z dwóch spotkań – I spotkanie to rozmowa z doradcami przedsiębiorczości, podczas której należy dokonać prezentacji swojego przedsięwzięcia oraz motywacji do prowadzenia własnej firmy. Podczas II spotkania z doradcą zawodowym, ocenie podlegać będą predyspozycje do samodzielnego założenia i prowadzenia własnej firmy przeprowadzone poprzez rozwiązanie testu kompetencji przedsiębiorczych oraz rozmowy indywidualnej z doradcą.  

Grafik spotkań  – I rozmowa
Grafik spotkań – II rozmowa


Po zakończeniu III etapu rekrutacji 32 osoby z najwyższą liczbą punktów zostaną zakwalifikowane do udziału w projekcie Pomorzanki w biznesie.

 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie