Banery

 • Baner Szkolenia
 • Zapytaj o Fundusze- baner
 • Invest in Pomerania

Prelegenci

Prelegenci

 • -
 • -

MARCIN GRZEGORY

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. / Invest in Pomerania

 

Z sektorem Nowoczesnych Usług Biznesowych związany od 2011r, od 2014 nadzoruje lokalne inwestycje w tym zakresie z ramienia inicjatywy Invest in Pomerania. Bezpośrednio zaangażowany w procesy inwestycyjne lokalnych centrów m.in. State Street, Staples, Alexander Mann Solutions, FujiFilm, DNV GL czy ThyssenKrupp.

 


 

 • -

MAREK TROCHA

Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Dział Konsultingu i Rozliczeń

 

Specjalizuje się w następujących obszarach:

- tworzenie modeli biznesowych

- analiza portfelowa i zarządzanie ryzykiem

- inwestycje na rynku kapitałowym

- analiza techniczna i fundamentalna

- pochodne instrumenty finansowe

- przygotowanie wniosków aplikacyjnych o dofinansowanie ze środków UE

 

Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego (UG), specjalność: Finanse Międzynarodowe i Bankowość oraz „Podyplomowego Studium Doradztwa Finansowego” na Wydziale Prawa i Administracji UG.

 


 

 • -

KATARZYNA LASKOWSKA

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. / Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku

 

Kierownik Sekcji Usług Informacyjnych Agencji Rozwoju Pomorza SA, konsultantka Lokalnego Punktu Informacyjnego w Gdańsku, trener z zakresu Funduszy Europejskich. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego i Akademii Marynarki Wojennej. Od 8 lat zawodowo zajmuje się tematyką funduszy UE, pracowała zarówno przy ocenianiu i rozliczaniu dotacji dla przedsiębiorców, jak i koordynowała projekty z funduszy UE realizowane przez ARP S.A. 

 


 

 • -

ŁUKASZ NARLOCH

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. / Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku

 

Doradca biznesowy Agencji Rozwoju Pomorza SA, absolwent wydziałów: Ekonomicznego i Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim oraz Zarządzania i Ekonomii PG, doktorant. Od 8 lat zawodowo zajmuje się tematyką funduszy europejskich, przedsiębiorczości i zarządzania. Od 5 lat doradca w Punkcie Konsultacyjnym, konsultant w Lokalnym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich, oraz trener m.in. w zakresie finansowania biznesu, przedsiębiorczości.

 

 


 

 • -

ANNA ENGEL

Angel Mind

 

Pierwsza w Polsce instruktor de Bono Thinking Sysytems, właścicielka firmy Angel Mind. Popularyzatorka myślenia równoległego i lateralnego, pedagog. Posiada ośmioletnie doświadczenie w sprzedaży oraz skończone studia podyplomowe Menedżera sprzedaży na Politechnice Gdańskiej. Certyfikację instruktorską zdobyła w Indigo Business w Londynie; wprowadza lekcje myślenia programu CoRT (Cognitive Research Trust) opracowane na Uniwersytecie Cambridge, do szkół. 

 

 

 

 


 

 • -

TOMASZ ROJEK

Sandler Training

 

Certyfikowany trener i konsultant Sandler Training – całą swoją karierę zawodową związał ze sprzedażą, rozwojem projektów sprzedażowych opartych na sprzedaży aktywnej, budowie i rozwoju nowoczesnych usług multimedialnych oraz wykorzystaniu nowych technologii w biznesie. Absolwent programu Executive MBA w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie realizowanego na podstawie doświadczeń Leeds University Business School oraz licznych kursów trenerskich i biznesowych.

 


 

 • -

KARINA KOWALEWSKA

Sandler Training

 

Certyfikowana trenerka biznesu, konsultant, praktyk. Zdobyła 17-letnie doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych w takich firmach jak Optimus, Prokom Software, Asseco Poland oraz EMC Computer Systems Poland. W firmach Atena Usługi Informatyczne i Finansowe oraz Integra Plus pełniła obowiązki dyrektora sprzedaży. Te doświadczenia dają jej sprawne poruszanie się we wdrażaniu rozwiązań z zakresu technik sprzedaży oraz strategii i zarządzania sprzedażą. Ukończyła z wyróżnieniem studia MBA, prowadzone wspólnie przez Uniwersytet Gdański, Copenhagen Business School, Universiteit Antwerpen i Fachhochschule fur Technik Und Wirtschaft Berlin. Licencjonowana trenerka i konsultantka Sandler Training. Ukończyła szkołę trenerów biznesu Grupy SET.

 


 

 • -

MAGDALENA SADOWSKA-PAWLAK

Izba Coachingu

 

Magdalena Sadowska-Pawlak – psycholog, trener, akredytowany coach Izby Coachingu, certyfikowany coach ICC. Dyrektor Oddziału Pomorskiego Izby Coachingu. Posiada 23 letnie doświadczenie trenerskie i doradcze. Doceniana za interdyscyplinarność i wysoką jakość świadczonych usług. W szkoleniach stawia na wypracowanie funkcjonalnych i skutecznych rozwiązań. Pracując z ludźmi inspiruje autorskimi programami. Były wykładowca Politechniki Wrocławskiej i Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni, trener Ośrodka Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku. Właścicielka firmy szkoleniowo-doradczej Nowe Kierunki.


 

 • -

PIOTR ŁAWACZ

ICF Poland

 

Partner Rozwoju Biznesowego i Osobistego

Coach (posiada akredytację ACC ICF, w trakcie akredytacji PCC), mentor, trener biznesu, doradca, psycholog. Dotychczas zrealizował ok. 1000 godzin kwalifikowanego coachingu indywidualnego i grupowego oraz setki godzin coachingu umiejętności. Prowadzi własną Pracownię Rozwoju Osobistego WIN!, jest współpracownikiem Coaching Center/CoachWise. Trener biznesu od 1993 roku, przeprowadził ok. 2000 dni szkoleniowych – treningów i warsztatów z zakresu psychologii biznesu oraz zarządzania i sprzedaży. Szkolił i projektował treningi dla menedżerów i specjalistów w korporacjach, firmach średnich i małych. Wykładowca i kierownik merytoryczny na Akademii Coachingu Biznesowego przy Agencji Rozwoju Pomorza, wykładowca na Podyplomowym Studium Zarządzania Personelem przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, na Akademii Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, Akademii Trenera Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim, członek International Coach Federation, współpracownik Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Więcej: www.piotrlawacz.pl

 


 

 • -

MAGDALENA ULASIŃSKA

ICF Poland

 

Personal Branding Coach

Coach marki osobistej, certyfikowany coach ICC, akredytowany przez ICF. Prowadzi sesje coachingowe, szkolenia i doradza w zakresie efektywnego działania. Pracuje z kadrą menedżerską realizując projekty rozwojowe dla dużych organizacji. Pisze artykuły, prowadzi wykłady i nieustająco się rozwija. Interesuje się najnowszymi trendami w zakresie coachingu. Pracuje w oparciu o najnowsze metody i narzędzia rozwojowe.

 


 

 • -

MONIKA STANKIEWICZ

ICF Poland

 

Doradca biznesu, coach i mentor, ekspert w dziedzinie introwersji.

Liderka trójmiejskiego oddziału International Coach Federation, akredytowany coach ICC, trenerka Lean Management, mentorka, autorka bloga o introwertykach: www.silaspokoju.pl.

Monika Stankiewicz współpracuje z przedsiębiorstwami w zakresie merytorycznego tworzenia programów rozwojowych, prowadzenia szkoleń i warsztatów. Jest doświadczonym doradcą biznesu. Aktywnie wykorzystuje wieloletnie know-how zdobywane przy realizacji projektów dla takich branż, jak motoryzacyjna oraz telekomunikacyjna. Jest praktykiem zarządzania jakością, zgodnie z filozofią Total Quality Management (TQM), z powodzeniem realizuje programy ukierunkowane na wzrost efektywności funkcjonowania zespołów.

Jako mentor oraz coach skutecznie wspiera swoich klientów i towarzyszy im w procesie zmiany. Pracuje zgodnie z zasadami filozofii Kaizen - koncepcją ciągłego optymalizowania z wykorzystaniem zaangażowania i wiedzy wszystkich pracowników organizacji, polegającą na małych zmianach. Wierzy w ciągłe doskonalenie, prostotę i funkcjonalność.