Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

[KOPIA] Możliwości dofinansowania na szkolenia i kursy!

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami pozyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego m.in. na kursy, szkolenia i studia podyplomowe organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza.

 

Dofinansowanie w zależności od wielkości firmy wynosi 80-100% kosztów kształcenia, dlatego warto skorzystać i złożyć wniosek do miejscowego Urzędu Pracy. 
 

O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia, czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę. W zależności od Urzędu Pracy terminy składania wniosków są różne.
 

Zapraszamy do kontaktu z ARP 58 32 33 113, a więcej  informacji na stronie

>>> Gdańskiego Urzędu Pracy <<<

>>> Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni <<<
 

Nabory wniosków w pozostałych Urzędach Pracy są zgodne z wewnętrznym terminarzem, dlatego warto uzyskać informacje o terminie naboru wniosków w miejscowym Urzędzie Pracy. Ważne jest zachowanie terminów składania dokumentów.

>>>Znajdź właściwy Urząd Pracy dla swojego przedsięborstwa<<<

 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie