Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

 • GE_WEEK
O ŚTP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie (organizowane w 200 krajach) wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczną, piętnastą edycję rozpoczniemy 14 listopada!

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Zapraszamy organizacje, instytucje, firmy oraz szkoły do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2022. W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 14-20 listopada 2022 r.

TEMAT PRZEWODNI

Każdego roku wybierany jest jeden temat, na który Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. To tzw. motyw przewodni ŚTP w danym roku. W 2022 roku organizujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Elastyczność bez granic.

PLAKAT/GRAFIKI
Pobierz przydatne grafiki oraz zobacz plakat tegorocznej edycji!
PARTNERZY 2022

Zobacz kto w tym roku organizuje wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie pomorskim.

PROGRAM WYDARZEŃ W WOJEWÓDZTWIE

Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w naszym województwie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zapraszamy do przeglądarki KONFEO!

PROGRAM WYDARZEŃ ARP S.A.

Zapoznaj się z wydarzeniami organizowanymi przez koordynatora regionalnego w województwie pomorskim. Budowanie firmy na sprzedaż, fundusze dla przedsiębiorców, jak zdobyć rynki zagraniczne? - to tylko część tematów poruszanych przez ARP S.A.

PATRONAT MEDIALNY:
 • RK COVER3
 • zp
PODSUMOWANIE XV EDYCJI ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Podczas edycji w 2022 r. w województwie pomorskim 42 Partnerów zorganizowało 66 wydarzeń, w których uczestniczyło 11 000 uczestników. Wydarzenia odbywały się zarówno stacjonarnie w siedzibach Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, jak i trybie on-line.

  KONTAKT:

  Łukasz Rokicki
  Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
  tel. 58 32 33 203
  e-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl 

 • 1200x444

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Logo Hlades Photography, firmy autora zdjęć wykorzystanych na stronie ARP
  Zdjęcia na stronie