Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Aktualności

Stronicowanie

 • Sygnaliści w organizacji – nowe obowiązki dla firm i podmiotów publicznych

  Nowe regulacje UE dla firm i instytucji - NOWE OBOWIĄZKI już od 17 grudnia!

  2021.11.26

  Już od 17 grudnia tego roku zacznie obowiązywać Dyrektywa Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/1937 w sprawie ochrony osób zgłaszających naruszenia prawa Unii. Czy Twoja organizacja jest przygotowana do ochrony sygnalistów?

  Zapraszamy na szkolenie pt.: „Sygnaliści w organizacji - nowe obowiązki dla firm i podmiotów publicznych”. W ramach szkolenia omówimy wymagania prawne nowej dyrektywy, a także praktyczne aspekty jej wdrożenia w organizacji.

   

 • Konferencja Aviation Hub Pomerania 2021 już za nami – nagrania z wydarzenia są już dostępne!

  Konferencja Aviation Hub Pomerania 2021 za nami – nagrania z wydarzenia są już dostępne!

  2021.11.25

  Zapraszamy do skorzystania z materiałów z zakończonej wczoraj największej na pomorzu konferencji lotniczej.  Aviation Hub Pomerania Conference 2021 odbyła się w dniach 23-24 listopada. Wzięło w niej udział ponad 400 uczestników, którzy wysłuchali 17 prelegentów. Podejmowane zagadnienia dotyczyły m.in. najnowszych trendów w zakresie zrównoważonego rozwoju i innowacji w sektorze lotniczym oraz umiejętności potrzebnych do rozwoju kariery w tej branży.

 • Interlogic

  InterLogic: Wygodnie jest prowadzić biznes w Trójmieście

  2021.11.25

  InterLogic, Duńska firma o Ukraińskich korzeniach, wybrała Trójmiasto na kolejną lokalizację, z której będzie rozwijać swoje usługi i podbijać nowe rynki. Nowe gdańskie biuro zostało otwarte przy wsparciu programu Come2Pomerania. Polska jest trzecią po Ukrainie i Danii lokalizacją firmy.

 • •	Nabór wniosków na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich

  Nabór wniosków na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich

  2021.11.25

  Żuławska Lokalna Grupa Działania ogłasza nabór wniosków o przyznanie Wsparcia na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach:  1.1.3 Uatrakcyjnienie niekomercyjnej oferty turystycznej i rekreacyjnej obszaru Żuławskiej Lokalnej Grupy Działania - 37/2021 oraz 1.2.3. Stworzenie przedsiębiorstw wspierających gospodarczy rozwój regionu - konkurs - 36/2021.

 • konkurs euro

  Zasady ubiegania się o wsparcie w ramach konkursu "μGranty B+R dla przedsiębiorstw" - spotkanie 6 grudnia

  2021.11.24

  Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza serdecznie zaprasza pomorskich przedsiębiorców na spotkanie informacyjne - 6 grudnia w godz. 10-12:00 - mające na celu przedstawienie możliwości aplikowania o bezzwrotne wsparcie na zakup usług badawczo - rozwojowych o wartości do 200 tys. zł - "μGranty B+R dla przedsiębiorstw".

 • "Future Processing" w Trójmieście

  "Future Processing" w Trójmieście

  2021.11.24

  Jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Polsce otwiera biuro w Trójmieście. Future Processing, z główną siedzibą w Gliwicach, zatrudnia blisko 1000 specjalistów i tworzy nowy zespół w Gdyni. Aktualnie firma poszukuje programistów, będących ekspertami domenowymi, gotowych na nowe wyzwania - do końca 2022 roku planuje zatrudnić 40 pracowników w nowym centrum usług w Trójmieście. W zamian proponuje warunki pracy, które rzadko spotyka się w naszym kraju.

 • Webinarium: „Granty inwestycyjne dla przedsiębiorców”, 9 grudnia

  Webinarium: „Granty inwestycyjne dla przedsiębiorców”, 9 grudnia

  2021.11.19

  W związku z naborem wniosków „Granty inwestycyjne” dot. projektów przygotowania nowych terenów inwestycyjnych przez przedsiębiorców z sektora MŚP na cele własne m.in. na budowę hali produkcyjnej, magazynowej itp., Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza zainteresowanych aplikowaniem na webinarium dn. 9 grudnia w godz. 10-11:30.

 • Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu już za nami!

  Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu już za nami!

  2021.11.18

  W dniach 8-16 listopada w ponad 180 krajach na świecie miało miejsce wielkie święto przedsiębiorczości – XIV edycja ŚTP pod hasłem „Biznes jutra”. W naszym regionie podczas tego tygodnia w ponad 80 wydarzeniach, zorganizowanych przez 40 Partnerów uczestniczyło około 1200 osób.

 • Objectivity obrazek

  Objectivity w Trójmieście: tam, gdzie Win-Win jest możliwe

  2021.11.16

  Objectivity, firma technologiczna o brytyjskich korzeniach, od 13 lat z powodzeniem działa w Polsce i otwiera kolejne biuro. 300 pracowników o umiejętnościach technicznych oraz innych kwalifikacjach na różnych poziomach doświadczenia znajdzie zatrudnienie w Gdańsku.

 • inwestycje

  Rekrutacja uzupełniająca do projektu "Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim"

  2021.10.26

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w partnerstwie z Pomorską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza Rekrutację Uzupełniającą dla wszystkich zainteresowanych JST  z województwa pomorskiego do udziału w projekcie „Podniesienie standardów obsługi inwestora w województwie pomorskim". Rekrutację do końca 2021 roku prowadzi Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

Stronicowanie

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie