Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Pozyskaj dotację na rozwój firmy z programu Inteligentny Rozwój (POIR) - spotkanie informacyjne, 12 lutego br.

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie informacyjne pn. „Pozyskaj dotację na rozwój firmy z programu Inteligentny Rozwój (POIR)”. Spotkanie odbędzie się w dniu. 12 lutego 2018 r., w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza, w Olivia Business Centre, bud. Olivia Six (12 piętro) w godz. 13.30-16.00. 

Na spotkaniu przybliżymy Państwu najważniejsze kwestie związane z możliwościami uzyskania w 2018 r. dofinansowania ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (POIR) na realizację przedsięwzięć badawczo-rozwojowych oraz inwestycyjnych.
Podzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem w skutecznym pozyskaniu dofinansowania, przygotowaniu i rozliczaniu dotowanych projektów.

Nasz Gość – reprezentant firmy, która uzyskała dotację – opowie swoją historię, doświadczenia związane z uzyskaniem wsparcia finansowego i realizacją projektu.
Odpowiemy na Państwa pytania, pomożemy w wyborze optymalnego źródła wsparcia Państwa pomysłów.

DLA KOGO?

Spotkanie dedykujemy przedsiębiorcom planującym realizację przedsięwzięć badawczych i inwestycyjnych – przyszłych beneficjentów dotacji.

Informacje:

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. W celu zapisu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego poniżej.

Organizator potwierdzi udział w spotkaniu drogą mailową.

Kontakt:
Anna Hasiuk,
tel. 607 970 007,
anna.hasiuk@arp.gda.pl
 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie