Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Kolejne spotkanie z cyklu Coaching Cafe - 12 lutego 2015 r.

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza na kolejne Coaching Cafe, organizowane przez International Coach Federation/ Oddział Gdańsk. Spotkanie, które tym razem kierowane jest do coachów, odbędzie się już 12 lutego br. o godzinie 17.30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza SA w Gdańsku, przy ul. Arkońskiej 6.

Tematem najbliższego spotkania będzie "Przywództwo i coaching oparte na transformującej obecności - nowy sposób postrzegania, nowe podejście do coachingu".

Coaching Cafe poprowadzi Alan Seale, twórca The Center for Transformational Coaching Presence, nauczyciel, coach, mówca i autor wielu nagradzanych książek. Podczas wirtualnego spotkania  uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się o transformującej sile obecności i uważności, a także doświadczyć, jak własny wybór może zmienić to czego doświadczamy.

Spotkanie będzie prowadzone w języku angielskim. Potrawa ok. 1,5 godziny. Udział w nim jest bezpłatny. Pierwszeństwo mają członkowie ICF. Ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:

Sabina Szuta,
sabina.szuta@arp.gda.pl
tel. (58) 32 33 243
,
Agencja Rozwoju Pomorza SA

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie