Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Coaching Cafe - 14 stycznia 2015 roku

"Jak sobie radzić z poświąteczno - noworocznym spadkiem nastroju, formy?" to temat kolejnego spotkania Coaching Cafe, na które Agencja Rozwoju Pomorza oraz International Coach Federation (Oddział Trójmiejski) zapraszają  coachów i sympatyków coachingu.

Określenie Blue Monday wprowadzone zostało przez Cliffa Arnalla jako określenie najbardziej depresyjnego dnia w roku, przypadającego w poniedziałek ostatniego pełnego tygodnia stycznia. Ten brytyjski psycholog wyznaczył datę najgorszego dnia w roku za pomocą wzoru matematycznego. Uwzględnił w nim czynniki: meteorologiczny (krótki dzień, niskie nasłonecznienie), psychologiczne ( związane z niedotrzymaniem noworocznych postanowień) i ekonomiczny związany z pustką w portfelach po świątecznych szaleństwach, kredytami i innymi zobowiązaniami.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 stycznia (środa) 2015r., o godzinie 17.30 w Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6. Poprowadzi je p. Jadwiga Bytniewska - coach, terapeuta w ośrodku PO PROSTU. W codziennej pracy pomaga realizować projekty życiowe i zawodowe tym, którzy napotykają przeszkody w urzeczywistnianiu marzeń i celów.

Udział bezpłatny – nie jest wymagane członkostwo w ICF

Zgłoszenia i szczegółowe informacje:
Sabina Szuta,
tel. 58 32 33 243,
sabina.szuta@arp.gda.pl,
Agencja Rozwoju Pomorza SA

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie