Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

aktualności

Akademia Coachingu Biznesowego - ruszyła rekrutacja na jesienną edycję

Zapraszamy do udziału w Akademii Coachingu Biznesowego, intensywnym jednosemestralnym studium, przygotowującym w sposób praktyczny do planowania, organizowania i prowadzenia coachingu zarządczego (executive), menedżerskiego oraz osobistego.

Jak pracować w coachingu z Klientem, który jest w kryzysie? - bezpłatne spotkanie dla coachów - 22 lutego

Zapraszamy coachów na bezpłatne spotkanie na temat pracy z osobą w kryzysie. Podejmiemy takie pytania jak: Czym jest kryzys i co go charakteryzuje? Jak ludzie reagują na kryzys? Typy emocjonalnego funkcjonowania. Jak rozpoznać,że mój Klient przechodzi wypalenie zawodowe (fazy, symptomy)? Wypalenie zawodowe jako przykład kryzysu przewlekłego.

Zawód Coach - jak nim zostać? - bezpłatne konsultacje

Osobom zainteresowanym zdobyciem umiejętności coachingowych proponujemy bezpłatne konsultacje, w dniach 9 i 11 lutego, rozmowę z coachem na temat podjęcia kształcenia i zdobywania uprawnień ICF.

Szkolenie, Mentoring, czy Coaching? czyli o działaniach rozwojowych szytych na miarę - 26 stycznia

Zapraszamy menadżerów, pracowników działów HR na bezpłatne spotkanie w dniu 26 stycznia, podczas którego będzie można przedyskutować, na jakim etapie, w jakich sytuacjach korzystne jest zastosowanie konkretnej formy związanej z rozwojem kadr. Proponujemy wymianę doświadczeń i spostrzeżeń.

Zawód Coach – jak nim zostać – spotkanie 2 lutego w ARP

Osoby, które  nie są coachami a zastanawiają się czy nimi zostać, poszukują nowej drogi rozwoju zawodowego lub chcą się dowiedzieć czym jest coaching w praktyce, zapraszamy na bezpłatne spotkanie do Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 2 lutego br. godz. 13:00.

"Coaching dla Przedsiębiorców. Trzy Mini-Warsztaty Coachingowe" - zapraszamy na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Zapraszamy przedsięborców na spotkanie z coachingiem podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Trzy mini warsztaty: „Coaching dla Początkujących Przedsiębiorców", „Motywacja Przedsiębiorcy”, „Wyznaczanie Celów – Kompetencja Przedsiębiorcy” już 20 listopada!

Konferencja Coaching dla Biznesu - Zapraszamy 24 listopada

International Coach Federation Polska oraz partner wydarzenia Agencja Rozwoju Pomorza zapraszają 24 listopada na Konferencję "Coaching dla Biznesu"

Coaching Cafe, 15 października

Zapraszamy coachów i sympatyków coachingu na kolejne Coaching Cafe organizowane 15 października (czwartek) o godzinie 17.30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza Przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku. Spotkanie organizuje International Coach Federation (Oddział Trójmiejski), a poprowadzi je Monika Stankiewicz - vice dyrektor Oddziału Trójmiejskiego ICF, trener Lean Management, mentor, akredytowany coach ICC, autorka bloga o introwertykach.

"Jak zostać coachem? Coach - zawód czy hobby?" - zapraszamy na spotkanie 20 sierpnia

"JAK ZOSTAĆ COACHEM? Coach - zawód czy hobby?" Zapraszamy na spotkanie osoby, zainteresowane zdobyciem nowych umiejętności, które interesują się coachingiem. Spotkanie prowadzone będzie przez doświadczonego coacha International Coach Federation.

Zapraszamy na facebook

Wszystkich przedsiębiorczych zainteresowanych coachingiem, mentoringiem, mediacją zapraszamy na nasz nowy facebook "W przestrzeni rozwoju ARP".

Coaching Cafe, 24 czerwca, godz. 17.30

Zapraszamy coachów i sympatyków coachingu na Coaching Cafe organizowane 24 czerwca o godzinie 17.30 w siedzibie Agencji Rozwoju prowadzone przez International Coach Federation (Oddział Trójmiejski). Spotkanie w formie mini - warsztatu pn.: "Wakacje, czyli rok na półmetku" poprowadzi Piotr Ławacz, akredytowany coach ICF na poziomie ACC, Dyrektor Oddziału Trójmiejskiego ICF, trener biznesu, kierownik merytoryczny Studium Akademia Coachingu Biznesowego przy ARP.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu w Trójmieście - 19-22 maja 2015

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu w dniach 19 do 21 maja. W Trójmieście spotkania i bezpłatne warsztaty promujące idee coachingu odbędą się w PPMT w Gdyni. Zapraszamy też na spotkania organizowane w ARP.

Coaching w organizacjach. Koszt czy inwestycja? - spotkanie warsztatowe, 18 maja

Zapraszamy 18 maja menedżerów oraz pracowników HR na bezpłatne spotkanie warsztatowe "Coaching w organizacjach. Koszt czy inwestycja?". Spotkanie organizowane jest przez International Coach Federation oraz ARP w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu.

Inteligentnie z emocjami... czyli EQ na potrzeby coacha - spotkanie Coaching Cafe, 22 maja

Coachów i osoby uczące się coachingu zapraszamy na kolejne spotkanie Coaching Cafe ICF w dniu 22 maja, pod tytułem "Inteligentnie z emocjami... czyli EQ na potrzeby coacha". Spotkanie organizowane jest przez International Coach Federation oraz ARP w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu.

Kolejne spotkanie z cyklu Coaching Cafe - 12 lutego 2015 r.

Zapraszamy na kolejne Coaching Cafe, organizowane przez International Coach Federation/ Oddział Gdańsk. Spotkanie, które tym razem kierowane jest do coachów, odbędzie się już 12 lutego br. o godzinie 17.30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza SA w Gdańsku, przy ul. Arkońskiej 6. Tematem najbliższego spotkania będzie "Przywództwo i coaching oparte na transformującej obecności - nowy sposób postrzegania, nowe podejście do coachingu"

Zapraszamy na najbliższe spotkanie Coaching Cafe - 14 stycznia 2015 roku

„Jak sobie radzić z poświąteczno - noworocznym spadkiem nastroju, formy? to temat naszego kolejnego spotkania Coaching Cafe, na które Agencja Rozwoju Pomorza S.A. oraz International Coach Federation (Oddział Trójmiejski) zapraszają coachów i sympatyków coachingu.

Coaching Cafe - Jak budować pewność siebie? / Jak budować pewność siebie klienta w praktyce coachingowej? - 7 listopada

Zapraszamy coachów i menadżerów na spotkanie w dniu 7 listopada (piątek) o godzinie 13:30, prowadzone przez International Coach Federation. W programie warsztatu m.in. jaki posiadam poziom pewności siebie, jaki poziom pewności siebie jest potrzebny w pracy coacha i coachee? Co blokuje pewnośd siebie? Narzędzia do wykorzystania w pracy indywidualnej i coachingowej do zwiększania pewności siebie.

Learning Forum ICF bezpłatne spotkanie szkoleniowe dla coachów

International Coach Feredation zaprasza coachów i osoby uczące się coachingu na bezpłatne spotkanie Learning Forum ICF, które odbędzie się 23 września br. o godzinie 17:00 w Sopocie. Tematem spotkania będzie "Coaching systemowy jako wsparcie organizacji uczącej się".

Coaching Cafe 10 września - rekrutacja zamknięta - nowy termin spotkania już wkrótce

Informujemy, że rekrutacja na najbliższe spotkanie Coaching Cafe została zamknięta. O kolejnym terminie spotkania, dla sympatyków i praktyków coachingu, powiadomimy Państwa wkrótce.

Możliwość skorzystania z sesji coachingowej

Wszystkich sympatyków coachingu nastawionych na własny rozwój zapraszamy do skorzystania z sesji coachingowej.

Wizja w biznesie - materiał ze spotkania Coaching Cafe 31 lipca

Na spotkaniu Coaching Cafe 31 lipca przyglądaliśmy się Wizji... szczególnie wizji w biznesie. Rozmawialiśmy o tym czym różni się od misji, jak wpisać w nią wartości... Poniżej zapraszamy do skorzystania z materiałów ze spotkania przygotowanych przez prowadzącego Jacka Kozłowskiego, akredytowanego coacha ICF na poziomie ACC, Prezesa Zarządu ICF Polska, trenera biznesu.

Coaching Cafe, kolejne bezpłatne mini-warsztaty coachingowe, 31 lipca br.

31 lipca br. zapraszamy coachów, adeptów i sympatyków coachingu na spotkanie Coaching Cafe organizowane przez International Coach Federation w Agencji Rozwoju Pomorza SA. Podczas mini-warsztatu coachingowego można zyskać wiedzę o tym, czym jest wizja i jaką pełni rolę w planowaniu własnego biznesu oraz poznać praktyczną umiejętność kreowania wizji i narzędzia do tego przydatne. Spotkanie poprowadzi Jacek Kozłowski, Prezes Zarządu ICF Polska, trener biznesu, partner rozwoju osobistego, wykładowca uniwersytecki. Udział bezpłatny.

Zapraszamy 3 lipca na spotkanie Coaching Cafe na bezpłatne mini-warsztaty coachingowe na temat WAKACJI

Zapraszamy coachów, adeptów i sympatyków coachingu na bezpłatne spotkanie Coaching Caffe w dniu 3 lipca do Agencji Rozwoju Pomorza SA. Temat spotkania to "Dobre Wakacje". Podczas mini-warsztatu coachingowego poszukamy odpowiedzi na wiele pytań m.in. jak wrócić do pracy, tak by nie stracić efektów urlopu "nazajutrz po powrocie"?.

Międzynarodowy Tydzień Coachingu ICF w Trójmieście 19 - 23 maja br.

Zapraszamy na bezpłatne warsztaty coachingowe, które odbędą się w dniach 19 - 23 maja br. w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni w ramach Międzynarodowego Tygodnia Coachingu. Coaching Week jest ogólnoświatowym wydarzeniem, mającym na celu poinformowanie opinii publicznej o wartości pracy z profesjonalnym coachem, jej wynikach i postępach w procesie coachingu. Organizatorem polskiej edycji Międzynarodowego Tygodnia Coachingu jest International Coach Federation (ICF) Poland. Celem ICF Poland jest wspieranie rozwoju coachingu w Polsce w oparciu o jasną definicję, standardy i normy etyczne wypracowane przez International Coach Federation Global.

Nowa propozycja dla biznesu w Agencji Rozwoju Pomorza SA. Na lokalny rynek wchodzą specjaliści od coachingu

Zakończyła się I edycja Studium Coachingu Biznesowego prowadzonego zgodnie ze standardami International Coach Federation (ICF), największej ogólnoświatowej organizacji coachingowej reprezentującej środowisko profesjonalnych coachów. Studium jest nową propozycją Agencji Rozwoju Pomorza SA (ARP) wychodzącą naprzeciw potrzebom nowoczesnego biznesu. Opiekunem merytorycznym studium jest Piotr Ławacz trener biznesu, certyfikowany coach ACC ICF (Associated Certified Coach ICF). Organizacja ICF założona została w 1995 roku, liczy ponad 17 000 członków zrzeszonych w 166 oddziałach w 90 krajach. Spod skrzydeł Piotra Ławacza wyszło 11 specjalistów gotowych do pracy z klientem w zakresie coachingu biznesowego i osobistego. Uzupełniają oni lokalny rynek o specjalistyczną usługę, niezbędną w dzisiejszym świecie biznesu.