Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

[KOPIA] "RODO a analiza ryzyka" - bezpłatne spotkanie, 5 września br. - BRAK MIEJSC
ZAKOŃCZONO PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. "RODO a analiza ryzyka", które dedykowane jest osobom zainteresowanym tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności osobom pełniącym rolę Inspektorów Ochrony Danych Osobowych w firmach czy instytucjach. 
 
Porozmawiamy o tym:
 
-  co sprawia największą trudność przy wdrażaniu RODO
-  co różni analizę ryzyka wg RODO od tradycyjnej analizy ryzyka
-  czym jest podejście oparte na ryzyku
-  jak wybrać daną metodę
-  dlaczego warto zrobić to dobrze 
 
Spotkanie odbędzie się 5 września br. w godz. 14.00 - 16.00 w siedzibie Agencji  Rozwoju Pomorza przy Al. Grunwaldzkiej 472 D w Olivia Business Centre, bud. Olivia Six, 12 piętro.
 
Osoba prowadząca to p. Monika Gierada-Sołtysek – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, specjalista ds. ochrony danych osobowych. Od 2009 roku zawodowo związana z tematyką bezpieczeństwa informacji. W 2009 roku ukończyła szkolenie na administratora bezpieczeństwa informacji prowadzone przez Dra Pawła Litwińskiego. W 2010 roku ukończyła szkolenie i uzyskała certyfikat audytora wiodącego systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO27001. Od 2011 roku prowadzi własną działalność gospodarczą doradzając przedsiębiorstwom w temacie prawa ochrony danych osobowych. Dotychczas wykonała ponad 200 audytów, przygotowała ponad 200 kompletów dokumentacji dla przedsiębiorstw z całej polski i uczestniczyła w kontrolach GIODO. Pełni funkcję administratora bezpieczeństwa informacji w kilku znanych trójmiejskich firmach. W roku 2015 wdrożyła standard bezpieczeństwa PCI DSS w największej firmie hostingowej w Trójmieście. W roku 2016 ukończyła szkolenie z zakresu wdrażania w organizacjach systemu zarządzania ciągłością działania ISO22301.
 
Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line dostępnego poniżej.  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. 
 
Kontakt:
Anna Goliszewska, e-mail: anna.goliszewska@arp.gda.pl; tel.:  58 32 33 253
 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie