Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

[KOPIA] "Inspektor Ochrony Danych - fakty i mity o nowym zawodzie" - bezpłatne spotkanie, 16 października br.
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. "Inspektor Ochrony Danych – fakty i mity o nowym zawodzie", które dedykowane jest osobom zainteresowanym tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności tym, które planują pracę w tym zawodzie lub zajmują się już zawodowo Ochroną Danych Osobowych w firmach czy instytucjach. 

Porozmawiamy: 
 
- o szansach i ryzykach związanych z wykonywaniem nowego zawodu,
- o codzienności pracy z ochroną danych osobowych,
- o tym co Inspektor wiedzieć i umieć powinien,
- o tym jakie są możliwości rozwoju i czy to zawód z przyszłością. 
 
Spotkanie odbędzie się we wtorek 16 października w godz. 14.00 - 16.00 w siedzibie Agencji  Rozwoju Pomorza przy Al. Grunwaldzkiej 472 D w Olivia Business Centre, bud. Olivia Six, 12 piętro.
 
Prowadząca:
 
Monika Gierada-Sołtysek – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, specjalista ds. ochrony danych osobowych. Od 2009 roku zawodowo związana z tematyką bezpieczeństwa informacji. W 2009 roku ukończyła szkolenie na administratora bezpieczeństwa informacji prowadzone przez Dra Pawła Litwińskiego. W 2010 roku ukończyła szkolenie i uzyskała certyfikat audytora wiodącego systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO27001. Od 2011 roku prowadzi własną działalność gospodarczą doradzając przedsiębiorstwom w temacie prawa ochrony danych osobowych. Dotychczas wykonała ponad 200 audytów, przygotowała ponad 200 kompletów dokumentacji dla przedsiębiorstw z całej Polski i uczestniczyła w kontrolach GIODO.  Pełni funkcję inspektora ochrony danych oraz koordynatora ds. ochrony danych osobowych w kilku znanych firmach z województwa pomorskiego. W roku 2015 uczestniczyła we wdrożeniu standardu bezpieczeństwa PCI DSS w jednej z firm hostingowych z Trójmiasta. W roku 2016 ukończyła szkolenie z zakresu wdrażania w organizacjach systemu zarządzania ciągłością działania ISO22301. W roku 2018 z powodzeniem nadzorowała wdrożenie RODO w jednej z największych w Polsce grup kapitałowych z branży windykacyjnej, jak również odpowiadała za wdrożenie RODO w podmiotach z branży medycznej i produkcyjnej.  Pasjonat tematu prawa ochrony danych osobowych, uczestnik i prelegent konferencji specjalistycznych.
 
Zainteresowanych udziałem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line dostępnego poniżej.  Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. 
 
 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie