Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Banery

161188 wejść
2017.11.23 15:45

Data

23.11.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

 

Szukasz szkolenia dla siebie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zidentyfikujemy Twój problem – dostosujemy ofertę szkoleniową. Oddajemy do Twojej dyspozycji trenerów – ekspertów w swojej dziedzinie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kadr biznesu i samorządów. Rozwijamy kompetencje coachów i trenerów. Nasze szkolenia to udana inwestycja dla Ciebie. 

Grudniowa oferta szkoleniowa z cateringiem wigilijnym

Zapraszamy zainteresowane firmy na kolejny grudniowy program szkoleniowy połączony z uroczystym cateringiem wigilijnym. Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do wybrania preferowanej tematyki spotkania z naszej listy, bądź poszerzenia jej w zależności od konkretnych potrzeb. Wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń zapewni Państwu profesjonalne podejście do tematu przez wykwalifikowanych trenerów, a to wszystko w przyjaznych i określonych przez Państwa warunkach.

Praktyczne podejście do zmian z zakresu ochrony danych osobowych po unijnej reformie RODO

Pozostało nieco ponad pół roku na wdrożenie zmian w zakresie prawa ochrony danych osobowych. Od 25 maja 2018 roku GIODO może nakładać kary z niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych w wysokości do 20 000 000 EURO lub 4% całkowitego rocznego obrotu. Uwzględniając zakres wprowadzonych zmian oraz ich przełomowy charakter, w pełni uzasadnionym i proponowanym rozwiązaniem jest przystosowanie swojej działalności do reguł, norm i zobowiązań określonych rozporządzeniu ogólnym.

Studium Projektów Europejskich

Studium Projektów Europejskich kierujemy do osób, które są zainteresowane zdobyciem praktycznej wiedzy w zakresie pozyskiwania, realizacji i rozliczania projektów UE w perspektywie 2014-2020.
Większość zajęć prowadzonych jest metodą warsztatową co pozwala na bieżące wykorzystywanie i utrwalanie przekazywanych informacji. Praktyczne podejście, eksperci z wieloletnim doświadczeniem, ponad dwadzieścia zorganizowanych edycji studium oraz mała grupa szkoleniowa to cechy, które nas wyróżniają. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studium.
Gdańsk, październik 2017 r. – styczeń 2018 r.

 

Studium Zamówienia Publiczne w praktyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji, pierwszego na Pomorzu Studium Zamówień Publicznych, które ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu stosowania Prawa Zamówień Publicznych. Atutami studium są doświadczeni eksperci – praktycy oraz nacisk na zajęcia warsztatowe w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów pracy. Przy wcześniejszych zapisach promocyjna cena.
Gdańsk, październik 2017 - styczeń 2018 r.

Studium - Akademia Coachingu Biznesowego

Zapraszamy do udziału w Akademii Coachingu Biznesowego, intensywnym jednosemestralnym studium, przygotowującym w sposób praktyczny do planowania, organizowania i prowadzenia coachingu zarządczego (executive), menedżerskiego oraz osobistego. Studium daje konkretną wiedzę i narzędzia, jak organizować projekty coachingowe w firmach i instytucjach oraz jak je powiązać z innymi procesami w celu maksymalizacji korzyści biznesowych.   Ważnym efektem dla uczestnika studium jest zbudowanie Indywidualnego Planu Rozwoju Kompetencji Coachingowych zgodnie ze sztuką coachingowego zarządzania celami zawodowymi. W programie m.in. podstawy coachingu/coaching w działaniach organizacji/ wprowadzenie do Biznesu, kompetencje i umiejętności coacha, narzędzia komunikacyjne w procesie coachingu, poznanie sesji coachingowej i kompetencji ICF. Zapisy do 31 września 2017 r.

Gdańsk, październik 2017 - marzec 2018 r.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego