Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Invest in Pomerania
Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«czerwiec 2017»
P W Ś C P S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

142112 wejść
2017.06.22 12:18

Data

22.06.2017

Zmiana wielkości czcionki

Galeria

Baner

Treść strony

 

Szukasz szkolenia dla siebie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zidentyfikujemy Twój problem – dostosujemy ofertę szkoleniową. Oddajemy do Twojej dyspozycji trenerów – ekspertów w swojej dziedzinie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kadr biznesu i samorządów. Rozwijamy kompetencje coachów i trenerów. Nasze szkolenia to udana inwestycja dla Ciebie. 

Ocena oddziaływania przedsięwzięć na środowisko – bieżąca problematyka

Zapraszamy na szkolenie poświęcone bieżącej problematyce, zmianom i interpretacji tych zmian w zakresie oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięć. Zmiany i ich interpretacje nakładają szereg dodatkowych działań w zakresie proceduralnym oraz wymogi w zakresie kart informacyjnych przedsięwzięć i raportów OOŚ. Szkolenie odbędzie się 28 czerwca 2017 r. w godz. 9:00 – 15:00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy Al. Grunwaldzkiej 472 D, budynek SIX, 12 piętro. Ocena oddziaływania na środowisko przedsięwzięć – bieżąca problematyka Termin i miejsce szkolenia: 28 czerwca 2017 r. (9:00- 15:00) Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk, Al. Grunwaldzka 472 D, budynek SIX, XII piętro

Problemy wynikające ze zmian w przepisach podatkowych, w tym VAT i PIT, w 2017 r.

Zapraszamy na praktyczne szkolenie poświęcone bieżącej problematyce spraw związanych ze zmianą przepisów w roku 2017 i rodzących się z tym konsekwencji. Podczas szkolenia zostanie omówiona tematyka nie wywiązywania się z obowiązków wynikających ze zmian 2017 w Ordynacji Podatkowej, Ustawie o VAT, Ustawie o PIT, Kodeksu Karnego i Kodeksu Pracy. Szkolenie odbędzie się 7 czerwca 2017 r. w godz. 10:00 – 14:00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy Al. Grunwaldzkiej 472 D, budynek SIX, 12 piętro.

Studium Projektów Europejskich

Studium Projektów Europejskich kierujemy do osób, które są zainteresowane zdobyciem praktycznej wiedzy w zakresie pozyskiwania, realizacji i rozliczania projektów UE w perspektywie 2014-2020.
Większość zajęć prowadzonych jest metodą warsztatową co pozwala na bieżące wykorzystywanie i utrwalanie przekazywanych informacji. Praktyczne podejście, eksperci z wieloletnim doświadczeniem, ponad dwadzieścia zorganizowanych edycji studium oraz mała grupa szkoleniowa to cechy, które nas wyróżniają. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą studium.
Gdańsk, wrzesień 2017 r. – styczeń 2018 r.

 

Wdrożenie nowych wymagań z zakresu ochrony danych osobowych - szkolenie 30 marca

Pozostał tylko 1 rok na wdrożenie zmian w zakresie prawa ochrony danych osobowych. Od 25 maja 2018 roku GIODO może nakładać kary z niezgodne z prawem przetwarzanie danych osobowych w wysokości do 20 000 000 EURO lub 4% całkowitego rocznego obrotu W nawiązaniu z powyższym, zapraszamy na szkolenie poświęcone ochronie danych osobowych, które odbędzie się 30 marca 2017r.

Możliwość dofinansowania szkoleń z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Już wkrótce ruszają nabory wniosków o dofinansowania do szkoleń dla pracowników i pracodawców. O pokrycie kosztów kształcenia ustawicznego mogą ubiegać się wszyscy pracodawcy. Agencja Rozwoju Pomorza zachęca do wzięcia udziału w naborze – z funduszu można skorzystać w związku z większością projektów szkoleniowych i studyjnych organizowanych przez ARP

Szkolenie "Ochrona danych osobowych w działach HR, kadrach i płacach", 24 lutego 2017 r.

Zapraszamy na szkolenie poświęcone ochronie danych osobowych związanych z kwestiami pracowniczymi. Skierowane jest ono przede wszystkim do pracowników działów kadrowych, płacowych, personalnych, a także administracji pracowniczej, która na co dzień ma do czynienia z zarządzaniem danymi osobowymi. Podczas zajęć zostaną omówione zasady przetwarzania danych osobowych, a także planowane zmiany dotyczące kar finansowych za przetwarzanie danych osobowych niezgodnie z prawem. Szkolenie odbędzie się 24 lutego 2017 r. w godz. 8:00 – 16:00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy Al. Grunwaldzkiej 472 D, budynek SIX, 12 piętro. 

Kurs Pomocy Publicznej i Pomocy de minimis

Zapraszamy na interaktywny kurs poświęcony kluczowym zagadnieniom związanym z pomocą publiczną. W czasie kursu, uczestnicy zapoznają się kompleksowo z zagadnieniami pomocy publicznej oraz zasadami jej udzielania i dokumentowania na gruncie przepisów prawa polskiego i UE w aktualnej perspektywie.

Legalny marketing, czyli o ochronie danych osobowych w sieci i nie tylko, 16-17 marca.

Masz braki w dziedzinie ochrony danych osobowych? Chcesz odnaleźć się, lub uzupełnić wiedzę z ochrony danych w marketingu, sprzedaży, reklamach display, plikach cookies czy marketingu w mediach społecznościowych? Zapraszamy na 2 dniowe szkolenie z garścią teorii oraz rozległą stroną praktyczną w postaci case study. Podczas zajęć zostaną omówione również kwestie możliwości pozyskiwania danych osobowych z ogólnodostępnych źródeł. Do 22 listopada cena promocyjna. Szkolenie odbędzie się 16-17 marca 2017r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy Al. Grunwaldzkiej 472 D, budynek SIX, 12 piętro.

Studium Zamówienia Publiczne w praktyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w II edycji, pierwszego na Pomorzu Studium Zamówień Publicznych, które ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu stosowania Prawa Zamówień Publicznych. Atutami studium są doświadczeni eksperci – praktycy oraz nacisk na zajęcia warsztatowe w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów pracy. Przy wcześniejszych zapisach promocyjna cena.
Gdańsk, Marzec - Czerwiec 2017 r.

Studium - Akademia Coachingu Biznesowego

Zapraszamy do udziału w Akademii Coachingu Biznesowego, intensywnym jednosemestralnym studium, przygotowującym w sposób praktyczny do planowania, organizowania i prowadzenia coachingu zarządczego (executive), menedżerskiego oraz osobistego. Studium daje konkretną wiedzę i narzędzia, jak organizować projekty coachingowe w firmach i instytucjach oraz jak je powiązać z innymi procesami w celu maksymalizacji korzyści biznesowych.   Ważnym efektem dla uczestnika studium jest zbudowanie Indywidualnego Planu Rozwoju Kompetencji Coachingowych zgodnie ze sztuką coachingowego zarządzania celami zawodowymi. W programie m.in. podstawy coachingu/coaching w działaniach organizacji/ wprowadzenie do Biznesu, kompetencje i umiejętności coacha, narzędzia komunikacyjne w procesie coachingu, poznanie sesji coachingowej i kompetencji ICF. Zapisy do 12 października 2016 r.

Gdańsk, listopad 2016 - kwiecień 2017 r.

Kwalifikowalność, luka finansowa, pomoc publiczna i trwałość w projektach unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020, 3 - 4 października

Zapraszamy na interaktywne szkolenie poświęcone kluczowym zagadnieniom związanym z realizacją projektów w perspektywie finansowej 2014-2020. Udział w szkoleniu pozwala lepiej przygotować się do sięgania po środki z UE w perspektywie 2014-202, tak by zminimalizować ryzyko zwrotu dofinansowania w okresie trwałości lub dłuższym. Celem szkolenia jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat aspektów formalnych i merytorycznych realizacji projektów unijnych związanych z trwałością, wskaźnikami, dochodowością, pomocą publiczną oraz kwalifikowalnością podatku VAT. Szkolenie odbędzie się w dniach 3 - 4 października 2016r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 D, budynek SIX, 12 piętro.

Ocena oddziaływania na środowisko w procesie inwestycyjnym, 26 lipca

Celem szkolenia jest przekazanie szczegółowej praktycznej wiedzy na temat aspektów formalnych i merytorycznych postępowań w sprawie OOŚ. Uczestnicy będą mogli przedstawić zagadnienia problemowe, które zostaną omówione i przeanalizowane w trakcie wykładu a także w czasie warsztatów.

Gdańsk, 26 lipca 2016 r.

Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w nowej perspektywie finansowej 2014-2020

Zapraszamy na szkolenie poświęcone odnawialnym źródłom energii i możliwościom sfinansowania takich przedsięwzięć w nowej perspektywie finansowej. Celem szkolenia jest przekazanie szczegółowej praktycznej wiedzy na temat aspektów formalnych i merytorycznych związanych z przedsięwzięciami z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. Szkolenie odbędzie się w ustalonym terminie, po zebraniu zgłoszeń odpowiedniej liczby uczestników.

Ochrona danych osobowych

Celem szkolenia jest dostarczenie niezbędnej wiedzy związanej z gromadzeniem i przetwarzaniem danych osobowych zgodnie z najnowszymi regulacjami prawnymi.

więcej>>

 

 

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego