Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Wyraź swoje zdanie o pracy ARP S.A. - wypełnij ankietę

Newsletter

Kalendarium

«marzec 2019»
P W Ś C P S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń w wybranym okresie
Wszystkie wydarzenia

Banery

273176 wejść
2019.03.22 09:26

Data

24.03.2019

Galeria

Baner

 

Szukasz szkolenia dla siebie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zidentyfikujemy Twój problem – dostosujemy ofertę szkoleniową. Oddajemy do Twojej dyspozycji trenerów – ekspertów w swojej dziedzinie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla kadr biznesu i samorządów. Rozwijamy kompetencje coachów i trenerów. Nasze szkolenia to udana inwestycja dla Ciebie. 

Możliwości dofinansowania na szkolenia i kursy!

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami pozyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego m.in. na kursy, szkolenia i studia podyplomowe organizowane przez Agencję Rozwoju Pomorza.

Komunikacja i obsługa cudzoziemców w świetle Ustawy 2.0. – 1 kwietnia br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Komunikacja i obsługa cudzoziemców w świetle Ustawy 2.0.”. Szkolenie skierowane jest do osób zajmujących się rekrutacją i obsługą kandydatów na studia z zagranicy. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z najważniejszymi, aktualnie obowiązującymi aktami prawnymi regulującymi przyjmowanie i odbywanie studiów przez obcokrajowców. Szkolenie odbędzie się 1 kwietnia br. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy al. Grunwaldzkiej 472 D, bud. SIX w godzinach 9:00-14:30.

Prawo pracy po zmianach w 2019 r. - szkolenie 10 kwietnia br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. "Prawo pracy po zmianach w 2019 r.", którego celem jest uporządkowanie posiadanej wiedzy oraz jej aktualizacja w zakresie najnowszych zmian prawnych. Szkolenie dedykowane jest pracownikom działów HR, kadr i płac, jak również osobom zajmującym się doradztwem w tym zakresie. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w terminie 10 kwietnia w godzinach 09:00 – 13:00 w Olivia Business Centre.

KURS INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH - marzec i maj br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. Terminy kursów: * 21-22 marca oraz 28-29 marca 2019r. * 13-14 maja oraz 21-22 maja 2019 r., Kurs potwierdzony jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

„Kwalifikacja - nowa waluta na rynku pracy? Czyli o korzyściach płynących z ZSK dla pracodawcy i pracownika” – seminarium 20 marca br. BRAK MIEJSC

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym seminarium 20 marca 2019r., które dedykowane jest pracownikom działów HR i dotyczyć będzie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Jeżeli zastanawiasz się, jak będzie się zmieniał rynek pracy? Jak zamieniać kompetencje na kwalifikacje? Jak skutecznie komunikować się z kandydatami do pracy? Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Na zgłoszenia czekamy do 15.03.2019r.   

Organizacje Turkusowe – czy to koncepcja do wykorzystania w mojej firmie? - warsztat, 29 stycznia br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztacie pt. "Organizacje Turkusowe – czy to koncepcja do wykorzystania w mojej firmie?". Podczas spotkania dowiesz się jak wykorzystać Turkus w swojej firmie oraz poznasz zalety i zagrożenia związane z wprowadzaniem tych rozwiązań. Warsztat odbędzie się 29 stycznia 2019 roku w Olivia Business Centre w Sky Clubie w godzinach 10:00-15:00. 

Dostęp do informacji publicznej - praktyczne podejście, szkolenie 14 marca br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. "Dostęp do informacji publicznej - praktyczne podejście", którego celem jest  zapoznanie uczestników z prawną regulacją udostępniania informacji publicznej. W ramach zajęć omawiane będą również projektowane zmiany w zasadach udostępniania informacji publicznej wynikające z projektu ustawy o jawności życia publicznego. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza 14 marca 2019 w godzinach 9:00-15:00 na terenie Olivia Business Centre. 

Mobbing i obowiązek przeciwdziałania – szkolenie, 7 lutego br.

Kodeks pracy nakłada na pracodawców bezwzględny obowiązek przeciwdziałania mobbingowi i wdrożenia polityki antydyskryminacyjnej. Pracodawca ponosi odpowiedzialność prawną bez względu na to kogo dotyczą nadużycia. Zapraszamy na szkolenie „Mobbing i obowiązek przeciwdziałania”, które dedykowane jest osobom zainteresowanym procedurami, obowiązkami i zmianami związanymi z tematyką mobbingu w miejscu pracy. Szkolenie odbędzie się 7 lutego br. w godz. 09.00 – 15.00 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza.

Kolejna edycja KURSU INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH - listopad i grudzień br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. Kurs odbędzie się 29-30 listopada; 6-7 grudnia br. Kurs potwierdzony jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

KADRY- najnowsze wytyczne Urzędu Ochrony Danych Osobowych – szkolenie, 17 grudnia br.
Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „RODO W KADRACH (HR) W ŚWIETLE NAJNOWSZYCH WYTYCZNYCH URZĘDU OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ”, podczas którego zostaną omówione najnowsze wytyczne organu nadzorczego dotyczące ochrony danych osobowych w miejscu pracy - opracowanie Poradnik dla pracodawców UODO - październik 2018. Tematem szkolenia będą również działania wdrożeniowe, dokumentacja, jaką należy prowadzić oraz błędy wdrożeniowe RODO popełniane najczęściej w organizacjach. Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy al. Grunwaldzkiej 472 D, bud. SIX w godzinach 9:00-14:00. 
Rekrutacja i obsługa cudzoziemców w świetle Ustawy 2.0. i aktów wykonawczych – 3 grudnia br.

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu pt. „Rekrutacja i obsługa  cudzoziemców w świetle Ustawy 2.0. i aktów wykonawczych”, którego celem jest zdobycie wiedzy potrzebnej do obsługi studentów cudzoziemców na uczelniach. Od rekrutacji po prowadzenie studiów oraz sprawozdawczość w świetle najnowszych zmian w prawodawstwie, w tym ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym i Nauce z 20 lipca 2018 r. Szkolenie odbędzie się 3 grudnia br. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy al. Grunwaldzkiej 472 D, bud. SIX w godzinach 9:00-14:30. 

STUDIA PODYPLOMOWE OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH w praktyce, od 9 listopada br.

Informujemy, że Agencja Rozwoju Pomorza S.A. wraz z Kaszubsko-Pomorską Szkołą Wyższą w Wejherowie w wyniku podjętej współpracy uruchamia Studia podyplomowe ochrona danych osobowych. Zajęcia będą obejmowały dwa semestry zajęć od listopada 2018r. do czerwca 2019r.

Bądź skuteczny w czasach ciągłych zmian - praktyczny warsztat z mówcą motywacyjnym Markiem Skałą, 15 listopada br.

Jedyną stałą w biznesie jest zmiana. Zmiany budują przewagę konkurencyjną niemal każdej organizacji. Dobre przygotowanie i jej przeprowadzenie zapewnia organizacjom sukces, ale wymaga to umiejętności i znajomości procesu. Zapraszamy na warsztat pn. „Bądź skuteczny w czasach ciągłych zmian”, który poprowadzi mówca i trener Marek Skała, autor książek, dziennikarz i publicysta. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. Uczestnicy warsztatu poznają skuteczne narzędzia zarządzania zmianą. Spotkanie odbędzie się 15 listopada br.  w godz. 10:30 – 15:30 w Sky Club w Olivia Business Centre. Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat Ukończenia Warsztatu.

"Inspektor Ochrony Danych - fakty i mity o nowym zawodzie" - bezpłatne spotkanie, 16 października br.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie 16 października br. w godzinach 14:00-16:00, pt. "Inspektor Ochrony Danych – fakty i mity o nowym zawodzie", które dedykowane jest osobom zainteresowanym tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności tym, które planują pracę w tym zawodzie lub zajmują się już zawodowo Ochroną Danych Osobowych w firmach czy instytucjach. 

RODO W REKRUTACJI I ZATRUDNIENIU, szkolenie 19 października br.

Zapraszamy na sześciogodzinne szkolenie w przedmiocie zmian prawnych wynikających z nowych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z nowymi przepisami zmianie ulegnie ponad 130 aktów prawnych, w tym m.in. Kodeks pracy. Podczas szkolenia w sposób praktyczny zostaną omówione nowe obowiązki pracodawców w związku z wprowadzonymi zmianami. Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 19 października br.

RODO - najczęściej popełniane błędy wdrożeniowe w organizacjach - bezpłatne spotkanie, 2 października br.

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. "RODO - najczęściej popełniane błędy wdrożeniowe w organizacjach", które dedykowane jest osobom zainteresowanym tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności osobom pełniącym rolę Inspektorów Ochrony Danych Osobowych w firmach czy instytucjach. Spotkanie odbędzie się 2 października w godzinach 14:00 - 16:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy. 

Możliwość otrzymania pożyczki na szkolenia, kursy oraz studia podyplomowe

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami skorzystania z pożyczek na finansowanie szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych. W zależności od rodzaju pożyczki oraz siedziby firmy dostępne są różne formy pokrycia kosztów kształcenia zarówno dla pracowników jak i pracodawców.

SZTUKA PUBLICZNEGO PRZEMAWIANIA - warsztaty z Magdaleną Malicką, 6 września br.

Publiczne wystąpienia i prezentacje to nieodzowne elementy wielu zawodów, które mogą przysporzyć często stresu i trudności. Podobnie jak w przypadku innych kompetencji miękkich umiejętność tą można nabyć poprzez praktykę. Nie każdy rodzi się idealnym mówcą, ale każdy może nim zostać. Na warsztacie 6 września 2018 r. w Olivia Sky Club w Olivia Business Centre nauczysz się mówić i przemawiać do ludzi, w taki sposób by chcieli Cię słuchać i wierzyli w Twoje przesłanie. Warsztaty poprowadzi znana motywatorka Magdalena Malicka.

"RODO a analiza ryzyka" - bezpłatne spotkanie, 5 września br. - BRAK MIEJSC

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie pt. "RODO a analiza ryzyka", które dedykowane jest osobom zainteresowanym tematyką ochrony danych osobowych, w szczególności osobom pełniącym rolę Inspektorów Ochrony Danych Osobowych w firmach czy instytucjach. Spotkanie odbędzie się 5 września w godzinach 14:00 - 16:00. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy. 

KURS INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – 27-28 września i 3-4 października br.

KURS INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH – już we wrześniu br. Zapraszamy do wzięcia udziału w czterodniowym kursie Inspektora Ochrony Danych Osobowych, który pozwoli zdobyć wiedzę i umiejętności niezbędne do pełnienia funkcji Inspektora zgodnie z obowiązującymi przepisami. Program obejmuje 32 godziny szkoleniowe i został opracowany przez ekspertów w ujęciu teoretycznym, prawnym i praktycznym. Zajęcia odbędą się w dwóch sesjach 27-28 września br. i 03-04 października br. Kurs potwierdzony jest zaświadczeniem zgodnym ze wzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Legalny marketing, czyli o ochronie danych osobowych w sieci i nie tylko - 18 września br.

Prowadzisz lub masz do czynienia z działaniami marketingowymi? Ciągle słyszysz o RODO, ale nie do końca wiesz, które działania są legalne, a które zabronione? Zapraszamy na szkolenie, gdzie podczas zajęć zostaną omówione kwestie związane z ochroną danych osobowych. Szkolenie odbędzie się 18 września 2018 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy Al. Grunwaldzkiej 472 D, budynek SIX, 12 piętro.

"RODO po 25 maja - kompendium praktycznej wiedzy dla firm" - seminarium, 10 sierpnia br.

Zapraszamy na pięciogodzinne seminarium – kompendium wiedzy dla firm w przedmiocie zmian prawnych wynikających z przepisów Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych „RODO” i głównych zagadnień nowej Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych. Każdy uczestnik otrzyma opracowanie eksperckie pt. „RODO w firmie - analiza zmian i działania wdrożeniowe” obejmujące zagadnienia zaprezentowane podczas seminarium, przygotowane przez prowadzącą Panią mec. Agnieszkę Bytof.

Wdrożenie RODO w firmie - intensywne warsztaty z zakresu ochrony danych osobowych po unijnej reformie, 28-29 czerwca br.

Zapraszamy na intensywne warsztaty praktyczne przygotowujące do skutecznego wdrożenia wymagań unijnego Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych RODO, które odbędą sie w dniach 28-29 czerwca 2018 r. w godz. 9.00-16.00. Celem warsztatów jest przekazanie praktycznej wiedzy na temat ochrony i zarządzania danymi osobowymi w kontekście nadchodzących zmian prawnych w ramach unijnej reformy. Na przykładzie przedsiębiorstwa (case study) uczestnicy poznają zasady i wymagania wynikające z RODO i nauczą się wdrażać je w swoich firmach pracując na konkretnych dokumentach. 

Poznaj sztukę porozumienia i wpływu czyli jak gadać, żeby się dogadać - 14 czerwca br. Prowadzenie Magdalena Malicka i Anna Wieczorek-Wiśniewska.

Komunikacja to sztuka budowania więzi i relacji. Od komunikacji zależy prestiż i pozycja w firmie, w której pracujemy oraz jakość relacji poza nią. Na warsztacie organizowanym 14 czerwca 2018 r. w godzinach 10.00-15.00 w Olivia Business Centre w Sky Club dowiedzą się Państwo, dlaczego warto dbać o komunikację i… dlaczego warto ją ćwiczyć. Na warsztacie będzie można poznać dwa kluczowe elementy komunikacji interpersonalnej: mapy percepcyjne i myślenie peryferyjne. Warsztaty poprowadzą Magdalena Malicka oraz Anna Wieczorek-Wiśniewska ze Studia Komunikacji Rozwoju i Zmiany w Warszawie.

Pozycjonowanie i SEO bez tajemnic - warsztat, 18 czerwca br.

Zbuduj swój wizerunek w sieci poprzez pozycjonowanie i SEO!
Jeżeli Internet jest lub będzie Twoim głównym kanałem dotarcia do klientów to jest to szkolenie właśnie dla Ciebie. Pozycjonowanie i SEO bez tajemnic, czyli co dziś działa. Jeżeli chcesz wiedzieć jak okiełznać zwierzaki Google, które mogą wynieść twój biznes do góry lub spowodować, że zniknie z wyszukiwarki? Chcesz być wysoko w Google? Chcesz wiedzieć jak wybrać najlepszą agencję do współpracy? Jak grać zgodnie z zasadami Google? Na te i inne pytania odpowiemy na warsztacie organizowanym 18 czerwca 2018 roku w godzinach 9:00 – 15:00, który poprowadzi ekspert on-line marketingu Wojciech Widzicki – właściciel firmy widzicki.com.

Studium Zamówienia Publiczne w praktyce

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji, pierwszego na Pomorzu Studium Zamówień Publicznych, które ma na celu przekazanie praktycznej wiedzy z zakresu stosowania Prawa Zamówień Publicznych. Atutami studium są doświadczeni eksperci – praktycy oraz nacisk na zajęcia warsztatowe w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów pracy. Przy wcześniejszych zapisach promocyjna cena.
Gdańsk, październik 2018 - luty 2019 r.

Wspierane

wspieranePublikacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego