Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022

PODSUMOWANIE XV EDYCJI ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Podczas edycji w 2022 r. w województwie pomorskim 42 Partnerów zorganizowało 66 wydarzeń, w których uczestniczyło 11 000 uczestników. Wydarzenia odbywały się zarówno stacjonarnie w siedzibach Partnerów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, jak i trybie on-line.

  • DZIĘKUJEMY! (2)

Wśród Partnerów znalazły się zarówno szkoły, uczelnie, jak i Urzędy Pracy, Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich, Instytucje Otoczenia Biznesu, Fundacje i Stowarzyszenia. Wydarzenia odbywały się w każdym powiecie naszego województwa.
ZOBACZ WSZYSTKICH PARTNERÓW

Wydarzenia miały bardzo szeroką ofertę: od lekcji, konkursów, wykładów dla młodszych uczestników po spotkania, konsultacje i wieczory biznesowe. Popularnością cieszyły się wizyty w siedzibach pomorskich firm oraz wydarzenia online.
ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

Największym wydarzeniem w regionie były Pomorskie Dni Przedsiębiorczości organizowane przez WUP w Gdańsku. Odbywały się w dniach 14-18 listopada 2022r. na terenie wszystkich powiatów województwa pomorskiego. Realizatorami przedsięwzięcia były powiatowe urzędy pracy (PUP).

16 listopada odbył się również Pomorski Dzień Przedsiębiorczości pn. event online Power2Work-Pomorski Dzień Przedsiębiorczości, w ramach którego miał miejsce panel inspiracyjno-motywacyjny pod hasłem „Znajdź pomysł na siebie” z wystąpieniami na żywo transmitowanymi na kanale YouTube WUP w Gdańsku oraz na FB WUP w Gdańsku. Wzięło w nim udział 6828 uczniów z 37 pomorskich szkół.

Agencja Rozwoju Pomorza jako Partner zorganizowała 7 wydarzeń dla przedsiębiorców, w których uczestniczyło ponad 180 osób.

Patronat medialny nad tegoroczną edycją objęło:

RADIO KASZEBE:

ZAWSZE POMORZE:

Już dziś zapraszamy na konferencję podsumowującą tegoroczny XV finał Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która odbędzie się 5 grudnia 2022 r., godz. 11.00 (on-line). W programie podsumowanie całego Wydarzenia, a także wykład „Nowoczesny i bezpieczny biznes z Żabką” - zorganizowany przez Żabka Polska, Partnera Strategicznego tegorocznej edycji.

Serdecznie zapraszamy!!!
Link do rejestracji: Finał XV edycji ŚTP- „Nowoczesny i bezpieczny biznes z Żabką” (clickmeeting.com)

Dziękujemy za tegoroczną edycję i do zobaczenia za rok!

Wstecz