Banery

  • Zapytaj o Fundusze- baner
  • Invest in Pomerania

Spotkania, webinary, komunikaty w ramach projektu IMPULS

Szkolenie dla firm wybranych do dofinansowania w I konkursie grantowym projektu IMPULS - 2 grudnia br.

Serdecznie zapraszamy firmy wybrane do dofinansowania w ramach 1. konkursu w ramach projektu IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego na szkolenie dotyczące zasad prawidłowej realizacji i rozliczania projektów.

Szkolenie poprowadzą nasi eksperci z sekcji realizacji, wdrażania, rozliczania i kontroli projektów, a także nasi konsultanci ds. funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 2 grudnia w sali konferencyjnej nr 12.13 na 12 piętrze w godz. 10:00 - 13:30.

Udział bezpłatny. Wymagana rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy


Na spotkanie zapraszamy wyłącznie firmy wybrane w I Konkursie, które podpisały lub oczekują na podpisanie umowy. 

O kolejnych spotkaniach poinformujemy w późniejszym terminie.

Pytania?
Dział Promocji ARP
dpp@arp.gda.pl
tel. 58 32 33 231 

IMPULS. Szkolenie 2 grudnia 2022

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Realizacja, rozliczanie i kontrola projektów grantowych realizowanych w ramach projektu IMPULS
SZKOLENIE

2 grudnia 2022 r. 
godz. 10:00 - 13:30

Agencja Rozwoju Pomorza
12 piętro
Sala 12.13

*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
 

Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. 

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu on-line przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D, jako administratora danych osobowych, w celach organizacyjnych (w tym marketingu bezpośrednio związanego z wybranym szkoleniem), zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji e-mailowo o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (w tym newslettera) z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 

Wyrażam zgodę na informowanie telefonicznie o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

* - pole wymagane


Wstecz