Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Spotkania, webinary, komunikaty w ramach projektu IMPULS

  • Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny, Logo RP, Logo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Logo Unia...

Projekty IMPULS - obowiązki w zakresie promocji

Przypominamy o konieczności obowiązkowej promocji projektów finansowanych w ramach konkursu grantowego IMPULS  dot. informacji o uzyskanym dofinansowaniu z UE.

Szkolenie dla firm wybranych do dofinansowania w II konkursie grantowym projektu IMPULS - 17 marca br.

Zapraszamy grantobiorców 2. konkursu w ramach projektu IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego na szkolenie dotyczące zasad prawidłowej realizacji i rozliczania projektów. Szkolenie poprowadzą nasi eksperci z sekcji realizacji, wdrażania, rozliczania i kontroli projektów, a także nasi konsultanci ds. funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 17 marca 2023 r. w sali konferencyjnej nr 12.13 na 12 piętrze w godz. 10:00 - 12:30.

Szkolenie dla firm wybranych do dofinansowania w II konkursie grantowym projektu IMPULS - 3 marca br.

Serdecznie zapraszamy grantobiorców  2. konkursu w ramach projektu IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego na szkolenie dotyczące zasad prawidłowej realizacji i rozliczania projektów. Szkolenie poprowadzą nasi eksperci z sekcji realizacji, wdrażania, rozliczania i kontroli projektów, a także nasi konsultanci ds. funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 3 marca 2023 r. w sali konferencyjnej nr 12.13 na 12 piętrze w godz. 10:00 - 12:30.

Ponoszenie wydatków w ramach projektów IMPULS

Przypominamy, że wydatki w projekcie są kwalifikowalne od dnia ogłoszenia naboru konkursu grantowego IMPULS. W związku z tym, po otrzymaniu informacji o wyborze projektu do dofinansowania, może on być już realizowany zanim umowa zostanie podpisana.

Szkolenie dla firm wybranych do dofinansowania w II konkursie grantowym projektu IMPULS - 13 stycznia br.

Serdecznie zapraszamy grantobiorców  2. konkursu w ramach projektu IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego na szkolenie dotyczące zasad prawidłowej realizacji i rozliczania projektów.

Szkolenie poprowadzą nasi eksperci z sekcji realizacji, wdrażania, rozliczania i kontroli projektów, a także nasi konsultanci ds. funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 13 stycznia 2023 r. w sali konferencyjnej nr 12.13 na 12 piętrze w godz. 10:00 - 12:30.

Szkolenie dla firm wybranych do dofinansowania w I konkursie grantowym projektu IMPULS - 2 grudnia br.

Serdecznie zapraszamy grantobiorców 1. konkursu w ramach projektu IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego na szkolenie dotyczące zasad prawidłowej realizacji i rozliczania projektów.

Szkolenie poprowadzą nasi eksperci z sekcji realizacji, wdrażania, rozliczania i kontroli projektów, a także nasi konsultanci ds. funduszy europejskich dla przedsiębiorców.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w dniu 2 grudnia w sali konferencyjnej nr 12.13 na 12 piętrze w godz. 10:00 - 13:30.

Prezentacja dotycząca II konkursu grantowego w ramach projektu IMPULS

Prezentacja dotycząca II konkursu grantowego w ramach projektu IMPULS

Zastosowanie rozwiązań proekologicznych szansą na wzrost pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstw w obliczu pandemii COVID-19 w branży czasu wolnego. Webinar. 13 i 14 lipca

W związku z ogłoszonym konkursem grantowym w ramach projektu  "IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego” zapraszamy zainteresowanych na dwudniowy specjalistyczny webinar poświęcony stosowaniu rozwiązań proekologicznych w firmach z branży czasu wolnego.
 

„Cyfryzacja szansą na odbudowę przedsiębiorstwa w obliczu pandemii i zdobywanie nowych przewag konkurencyjnych na rynku” w branży czasu wolnego. WEBINAR. 12 lipca

W związku z ogłoszonym konkursem grantowym w ramach projektu  "IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego” zapraszamy pomorskie firmy z branży czasu wolnego na specjalistyczny webinar poświęcony nowoczesnym rozwiązaniom cyfrowym usprawniającym zarządzanie firmą. Webinarium odbędzie się w dniu 12 lipca br. w godz. 9:00 – 13:00 na platformie Click Meeting.

Filmy dotyczące zasad naboru projektów, kryteriów oceny projektów oraz sposobu wypełniania wniosków w konkursie IMPULS

Serdecznie zapraszamy na nasz kanał Youtube, gdzie odnajdą Państwo filmy instruktażowe przygotowane w związku z konkursem grantowym IMPULS.

Spotkanie informacyjne dla pomorskich firm z branży czasu wolnego w związku z konkursem IMPULS. Agencja Rozwoju Pomorza, 28 czerwca br.

W związku z ogłoszonym konkursem dla pomorskich firm z branży czasu wolnego w ramach projektu „IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego” organizowaliśmy w dniu 28 czerwca br.  spotkanie informacyjne dotyczące zasad naboru projektów. 

Zapraszamy do pobrania materiałów ze spotkania.

Spotkanie informacyjne dla pomorskich firm z branży czasu wolnego w związku z konkursem IMPULS. Dzierzgoń, 24 czerwca br.

W związku z ogłoszonym konkursem dla pomorskich firm z branży czasu wolnego w ramach projektu „IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego” serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu spotkań informacyjnych dotyczących zasad naboru projektów, które organizujemy  24 czerwca w Dzierzgoniu w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym.