Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Spotkania, webinary, komunikaty w ramach projektu IMPULS

  • Logo Fundusze Europejskie Program Regionalny, Logo RP, Logo Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Logo Unia...

Spotkanie informacyjne dla pomorskich firm z branży czasu wolnego w związku z konkursem IMPULS. Dzierzgoń, 24 czerwca br.

W związku z ogłoszonym konkursem dla pomorskich firm z branży czasu wolnego w ramach projektu „IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego” serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym z cyklu spotkań informacyjnych dotyczących zasad naboru projektów, które organizujemy 24 czerwca w Dzierzgoniu. 

W celu rejestracji, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego poniżej. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają potwierdzenie rejestracji i udziału.

Spotkanie rozpocznie się 24 czerwca o godz. 10:30 w Regionalnym Towarzystwie Inwestycyjnym w Dzierzgoniu.

Szczegóły konkursu TUTAJ. Program spotkania poniżej. Zapraszamy. Liczba miejsc ograniczona.

IMPULS. Konkurs grantowy dla pomorskich firm z branży czasu wolnego. Spotkanie Dzierzgoń. 24 czerwca 2022 r.

SPOTKANIE INFORMACYJNE

Konkurs grantowy IMPULS – odbudowa potencjału pomorskich przedsiębiorstw z branży czasu wolnego

24 czerwca 2022 r., godz. 10:30
Dzierzgoń,
Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne
ul. Wojska Polskiego 3

*
 
*
 
*
 
*
 
*
 
 

Osoby zakwalifikowane do udziału w spotkaniu zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. 

Ochrona danych 
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 472 D, 80-309 Gdańsk. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: rodo@arp.gda.pl.

ZGODY

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu on-line przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D, jako administratora danych osobowych, w celach organizacyjnych (w tym marketingu bezpośrednio związanego z wybranym szkoleniem), zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
*

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji e-mailowo o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (w tym newslettera) z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
*

Wyrażam zgodę na informowanie telefonicznie o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

* - pole wymagane