Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Banery

Treść strony

Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy? – szkolenia z Jackiem Czarnowskim w ramach projektu SPEKTRUM

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE


Zapraszamy na szkolenie pn. "Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy?"

Uczestnicy dowiedzą się od uznanego trenera i doradcy, Jacka Czarnowskiego, jakie są sposoby na sprawdzenie sprawności zespołu sprzedaży? Które elementy proefektywnościowe zależą od handlowców, a jakie od menedżerów? Jakie są kluczowe czynniki wpływające na efektywność sprzedażową firmy? Na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu i wdrażaniu programów doradczych związanych z rozwojem sprzedaży?

Szkolenie organizujemy w GDAŃSKU, w dniu 16 listopada, godz. 10.00-13.00, Craft Beer Central Hotel, ul. Podwale Grodzkie 4

Wstęp wolny – wymagana rejestracja. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona

Szkolenie organizowane w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. 
System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1. 

Jacek Czarnowski – trener biznesu, konsultant i facylitator, mówca biznesowy, do tego handlowiec i menedżer związany ze sprzedażą. Przez ponad 17 lat był dyrektorem sprzedaży na rynku FMCG, mody i usług. Ukończył m.in. Szkołę Facylitacji Pathways, Akademię Konsultantów Zarządzania oraz Akademię Coachingu Biznesowego. Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training, właściciel Cetus Consulting. Wykładał na studiach MBA na UG i WSAiB w Gdyni. Realizuje dla wielu firm projekty doradczo-szkoleniowe, skierowane do kadry menedżerskiej i działów handlowych. Jest twórcą i organizatorem cyklicznych konferencji „Morfologia sprzedaży” i „Morfologia przywództwa”, odbywających się nieprzerwanie od 2012 roku. 

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie