Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Spotkania i webinary w ramach SPEKTRUM

Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy? – szkolenia z Jackiem Czarnowskim w ramach projektu SPEKTRUM

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE


Zapraszamy na szkolenie pn. "Jak zwiększyć efektywność sprzedażową firmy?"

Uczestnicy dowiedzą się od uznanego trenera i doradcy, Jacka Czarnowskiego, jakie są sposoby na sprawdzenie sprawności zespołu sprzedaży? Które elementy proefektywnościowe zależą od handlowców, a jakie od menedżerów? Jakie są kluczowe czynniki wpływające na efektywność sprzedażową firmy? Na co zwrócić uwagę przy konstruowaniu i wdrażaniu programów doradczych związanych z rozwojem sprzedaży?

Szkolenie organizujemy w GDAŃSKU, w dniu 16 listopada, godz. 10.00-13.00, Craft Beer Central Hotel, ul. Podwale Grodzkie 4

Wstęp wolny – wymagana rejestracja. Uwaga! Ilość miejsc ograniczona

Szkolenie organizowane w ramach projektu „SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych”. 
System SPEKTRUM jest finansowany z funduszy unijnych wdrażanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, działanie 2.4.1. 

Jacek Czarnowski – trener biznesu, konsultant i facylitator, mówca biznesowy, do tego handlowiec i menedżer związany ze sprzedażą. Przez ponad 17 lat był dyrektorem sprzedaży na rynku FMCG, mody i usług. Ukończył m.in. Szkołę Facylitacji Pathways, Akademię Konsultantów Zarządzania oraz Akademię Coachingu Biznesowego. Licencjonowany trener i konsultant Sandler Training, właściciel Cetus Consulting. Wykładał na studiach MBA na UG i WSAiB w Gdyni. Realizuje dla wielu firm projekty doradczo-szkoleniowe, skierowane do kadry menedżerskiej i działów handlowych. Jest twórcą i organizatorem cyklicznych konferencji „Morfologia sprzedaży” i „Morfologia przywództwa”, odbywających się nieprzerwanie od 2012 roku.