Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

W 2020 roku zachowania konsumenckie całkowicie uległy zmianie. Coraz więcej czynności realizowanych jest przez Internet.

Zrób pierwszy krok i dowiedz się na co zwrócić uwagę przygotowując plan działań marketingowych na 2021 rok.

Dowiedz się czy Twoja strona internetowa jest zgodna z wytycznymi Google, w jakie kanały marketingowe zainwestować w 2021 roku, poznaj narzędzia, które usprawnią Ci pracę, dowiedz się jak mierzyć efektywność działań marketingowych w Internecie oraz dlaczego warto tworzyć 1 minutowe materiały wideo. Czas na podjęcie działań JUŻ TERAZ.


PROWADZĄCY:

  • DSC00784_p - Kopia

Piotr Podbielski - praktyk marketingu internetowego oraz Google Ads od ponad 9 lat. Właściciel agencji reklamowej specjalizującej się w marketingu internetowym, w tym realizacji strategii marketingowych w Internecie oraz Google Ads. Doskonalił swoje umiejętności tworząc strategie oraz  realizując kampanie dla następujących marek: Aplitt S.A, Energa Obrót S.A, Robyg Gdańsk, VW Plichta, Trefl Sopot, Miasto Gdynia, Asseco Gdynia. Posiada certyfikaty Google Ads i Google Analytics oraz międzynarodowy certyfikat Digital Marketing Institute. Przeprowadził liczne warsztaty i szkolenia z online marketingu m.in. dla branż: energetyka, IT, przemysł, nowych technologii, HR. Realizował szkolenia otwarte z Google Ads w Warszawie i Krakowie w współpracy z Socjomania.

 


 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie