Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2020

  • GE_WEEK

O ŚTP

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie (organizowane w stu siedemdziesięciu krajach) wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczną, dwunastą edycję rozpoczniemy 16 listopada!

ZOSTAŃ PARTNEREM!

Zapraszamy organizacje, instytucje, firmy oraz szkoły do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2020. W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 16-22 listopada 2020 r.

TEMAT PRZEWODNI

Każdego roku wybierany jest jeden temat, na który Organizatorzy chcą zwrócić szczególną uwagę. To tzw. motyw przewodni ŚTP w danym roku. W 2020 roku organizujemy Światowy Tydzień Przedsiębiorczości pod hasłem Nowa normalność.

PLAKAT/GRAFIKI

Pobierz przydatne grafiki oraz zobacz plakat tegorocznej edycji!

PARTNERZY 2020

Zobacz kto w tym roku organizuje wydarzenia w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie pomorskim. Wśród Partnerów znajdziesz szkoły, uczelnie, firmy, Instytucje Otoczenia Biznesu, samorządy i wiele innych.

PROGRAM WYDARZEŃ W WOJEWÓDZTWIE

Zobacz jakie wydarzenia odbędą się w naszym województwie w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Zapraszamy do przeglądarki KONFEO!

PROGRAM WYDARZEŃ W ARP S.A.

Zapoznaj się z wydarzeniami organizowanymi przez koordynatora regionalnego w województwie pomorskim. Kultura organizacyjna, budowanie firmy na sprzedaż, fundusze dla przedsiębiorców, storytelling, eksport do Hiszpanii - to tylko część tematów poruszanych przez ARP S.A.

PATRONAT MEDIALNY:

  • RK LOGO NAJNOWSZE1
  • 1200x444