Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Stres to jedno z częściej używanych przez nas słów. Fraza „jak poradzić sobie ze stresem?” to jedna z najczęściej wpisywanych do wyszukiwarki internetowej. Czy to oznacza, że żyjemy w permanentnym stresie? Jeśli tak, to co to dla nas oznacza? Jaki mam to wpływ na nasze zdrowie, życie, codzienne funkcjonowanie i rozwój osobisty?

Jeśli i Ty stawiasz sobie te pytania, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak powstaje stres i jak na Ciebie oddziaływuje w życiu codziennym. Doświadczając proponowanych przez nas specjalnych technik antystresowych i ćwiczeń moderowanych otrzymasz sprawdzoną „Szczepionkę Antystresową”.

Warsztat prowadzony jest przez dwóch trenerów/ekspertów z zakresu psychofizjologii stresu , technikami angażującymi umysł i ciało w technologii on-line. Będziesz uczestniczyć w ćwiczeniach i wykładach, które pozwolą Ci zredukować Twój stres i kontrolować emocje.

W programie:

1. Stres i kontrolowanie emocji -  negatywne i pozytywne następstwa

2. Doraźne i błyskawiczne metody antystresowe w sytuacji napięcia i dużego poziomu stresu

3. Praktyczne techniki kontroli emocji i redukcji stresu długotrwałego


PROWADZĄCY:

  • Michał Baryło_uśmiech (2)

Michał Baryło- Szkoleniowiec z 25 letnim doświadczeniem, wykładowca, coach, absolwent UG i SWPS. Psychoterapeuta CBT Terapii Poznawczo-Behawioralnej, dyplomowany psycholog i seksuolog, ekspert doktryn psychologii społecznej oraz psychologii organizacji i zarządzania. Wieloletni były menedżer personalny zarządzający zespołem oraz konsultant dla wielu firm w różnorodnych branżach. Dodatkowo certyfikowany trener Mind & Body Stres Reduction oraz Mindfulness and Compasion oraz certyfikowany trener Laugh Yoga. Współtwórca Systemu Redukcji Stresu.

 

 

 

 

  • FOTO -G.SŁABA- TRENER STRESU

Grzegorz Słaba – Trener/Ekspert z zakresu Kontroli Stresu i Redukcji Emocji. Absolwent AWFiS. Certyfikowany nauczyciel treningu oddechowego, koncentracji ZEN i Mindfulness -Mind &Body Stres Reduction  , Instruktor i praktyk Hatha Yogi. Ekspert treningu autogennego Shultza i Jacobsona oraz w rozwoju interpersonalnym dla klientów biznesowych Work Life Ballance. Współzałożyciel  Akademii Redukcji Stresu i propagator systemu TRE -Trauma Release Exercise.

 

 

 


 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie