Banery

  • Punkt In formacyjny - baner
  • Invest in Pomerania

Do diaska z tym storytellingiem!

Do diaska z tym storytellingiem!

Wszelakiej maści specjaliści, głównie zajmujący się promocją i sprzedażą, z upodobaniem powtarzają słowo storytelling. Sęk w tym, że to zazwyczaj duby smalone i bajanie o rzekomo tajemnej wiedzy z zakresu marketingu. Tak naprawdę, po storytelling w biznesie może sięgnąć każdy, a jak to zrobić, opowie Adam Majewski.

Podczas spotkania dowiesz się, że storytelling to bynajmniej nie pisanie z biglem, ani marketingowy blef. Storytelling to sztuka umiejętnego opowiadania za pomocą słów i obrazów o sekretach tworzonej przez siebie marki, albo o wyjątkowych ideach i dalekosiężnych planach. Jeśli zastanawiasz się, jak wykorzystać storytelling i tworzyć przyciągające uwagę treści wizualne, weź udział w tym wydarzeniu.


PROWADZĄCY:

  • Adam Majewski - Starówka (25)

Adam Majewski – pisze o podróżach, sporcie wyczynowym i kolarstwie; opublikował około dwustu tekstów w uznanych czasopismach (także kilka książek literackich). Pracował jako rzecznik prasowy i szef wydawnictwa, był właścicielem firmy i urzędnikiem; od dwunastu lat prowadzi zajęcia na uczelniach. Związany z Agencją Rozwoju Pomorza. Uprawia kolarstwo przełajowe, jest wielkim miłośnikiem Ałtaju i Syberii. Mieszka w Gdańsku. (https://facebook.com/novayazemlya01)