Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Objectivity rozpoczyna działalność w Trójmieście.

Międzynarodowy software house zatrudni w Gdańsku 200 specjalistów.

Objectivity, otwiera w Gdańsku swoje nowe biuro, w którym do końca 2021 roku planuje zatrudnić 200 specjalistów z różnych dziedzin. – Ponad dekadę po otwarciu wrocławskiego oddziału sięgamy po kolejne centrum gospodarcze, kulturalne i naukowe, jakim jest stolica Trójmiastamówi Piotr Hepner, dyrektor nowej placówki. - Przywiódł nas tutaj niezwykły potencjał Gdańska i jego strategia rozwoju bliska wartościom, na których 30 lat temu w Wielkiej Brytanii zbudowaliśmy naszą firmę. Polityka społeczna Gdańska zawiera się w hasłach: mieszkańcy, kształcenie, współpraca, mobilność i otwartość i jest odzwierciedleniem wartości, którym hołdujemy - dodaje kierownik. 

Dla Objectivity najważniejsi są Ludzie (People), Doskonalenie się (Excellence), Spójność (Integrity) oraz Elastyczność (Agility)” i filozofia Win-Win (Wygrany-Wygrany). Objectivity realizuje swoje wartości nie tylko w zakresie jakości oprogramowania i obsługi klienta, ale także angażując się w pomoc lokalnym społecznościom. Firma aktywnie promuje wymianę wiedzy, organizując lokalne wydarzenia, takie jak WROC# Conference, Business Analyst Meetup czy PM in Agile, które dają profesjonalistom szansę na spotkanie, dzielenie się doświadczeniami i wzajemne inspirowanie. 

Na Pomorzu, nieustannie pracujemy nad tworzeniem środowiska przyjaznego dla biznesu - mówi Mieczysław Struk, marszałek województwa pomorskiego. - Rozwijamy infrastrukturę i zapewniamy dostęp do wysokiej klasy edukacji, aby przyciągnąć inwestorów do naszego regionu. Jednocześnie kierujemy się otwartością i troską o naszych mieszkańców.  Jest nam niezmiernie miło powitać w regionie firmę Objectivity, które wyznaje podobne zasady - dodaje marszałek. 

Zdaniem Pauliny Roszczak-Śliwy, dyrektor People & Culture w Objectivity rozwinięte otoczenie biznesowe Gdańska to tylko jeden z czynników, które doprowadziły do ​​podjęcia decyzji o otwarciu nowego oddziału firmy właśnie tutaj. - Początkowo stolica Pomorza zwróciła naszą uwagę przede wszystkim jako atrakcyjne miejsca do życia. Przyciągnęły nas wyróżnienia i nagrody, jakie w ostatnich latach zdobył region, a zwłaszcza Trójmiasto. Jednak dopiero kiedy przyjechaliśmy do Gdańska utwierdziliśmy się w swojej decyzji. Poczuliśmy że to miejsce dla nas, właściwy krok na naszej drodze rozwoju.

Objectivity wierzy w rozwój dzięki dzieleniu się wiedzą dlatego z przyjemnością dołączy i wniesie swój wkład do tętniącej życiem „społeczności technologicznej” w Trójmieście. Do końca 2021 roku Objectivity planuje zatrudnić 200 specjalistów w swoim gdańskim biurze na Garnizonie, w tym programistów, testerów, analityków biznesowych, kierowników projektów, a także pracowników administracyjnych.

Wyjście poza krajową arenę jest również ważnym czynnikiem inwestycyjnym dla brytyjskiego software house'u. Międzynarodowe aspiracje Objectivity to strategiczne zwiększenie widoczności marki w Niemczech i Wielkiej Brytanii. 


Kontakt dla mediów 
Nazeen Koonda
Invest in Pomerania
nazeen@investinpomerania.pl
+48 516 936 500
 

Katarzyna Kubat
Objectivity
kkubat@objectivity.co.uk
+48 734 154 988


O Objectivity
Objectivity to wywodząca się z Wielkiej Brytanii firma IT, dostarczająca oprogramowanie dla międzynarodowych klientów z większości branż, np. spożywczej, zarządzania nieruchomościami, finansowej i automotive. Poza systemami optymalizującymi procesy biznesowe w przedsiębiorstwach, Objectivity współtworzy także aplikacje rozwiązujące istotne problemy społeczne. Ostatnią jest Really Simple Queueing, która umożliwia zaplanowanie i umówienie wizyty w markecie, aby uniknąć ryzyka zakażenia Covid-19. Objectivity zbudowane jest na wartościach People (Ludzie), Integrity (Spójność), Excellence (Doskonałość), Agility (Elastyczność), z towarzyszącą im filozofią Win-Win (Wygrany-Wygrany). Firma wciela je w życie nie tylko jakością oprogramowania i obsługi klienta, spośród których dwóch współpracuje z firmą ponad 25 lat, ale i angażując się w pomoc lokalnym społecznościom poprzez programy wolontariackie, sportowe i sponsorskie na rzecz organizacji pozarządowych i beneficjentów indywidualnych. Pracownicy Objectivity doceniają wszystkie te działania, od kilku lat przyznając swojemu pracodawcy najwyższe noty w audycie Great Place To Work, pozwalającym na uzyskiwanie od 5 lat tytułu pracodawcy z wyboru na arenie krajowej.
www.objectivity.co.uk


Invest in Pomerania
Invest in Pomerania jest regionalną inicjatywą non-profit, która pomaga inwestorom zagranicznym realizować projekty inwestycyjne na Pomorzu. W regionie pełni funkcję „jednego okienka”, udzielając wsparcia na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Powstała z inicjatywy władz samorządu województwa pomorskiego, więcej informacji: www.investinpomerania.pl. Uruchomiliśmy również pierwszą w Polsce platformę rekrutacyjną skierowaną do wszystkich, którzy chcą rozwijać swoją karierę na Pomorzu. Strona prezentuje 6 najbardziej pożądanych profili zawodowych w regionie. Serwis jest dostępny za darmo dla naszych partnerów, korzysta z niego ponad 40 firm i zawiera ponad 1000 życiorysów. Dowiedz się więcej na stronie www.jobs.livemorepomerania.com   

W ramach działań mających na celu przyciągnięcie potencjalnych talentów wspomagających rozwój regionu, Invest in Pomerania w 2018 roku uruchomił platformę Live more. Pomerania. Pomysł, który przyświeca Live more. Pomerania to pokazanie światu, jak wspaniałym miejscem jest Pomorze, w którym warto studiować, mieszkać i pracować. Dowiedz się więcej na stronie www.livemorepomerania.com 

drukuj (Objectivity rozpoczyna działalność w Trójmieście.)

  • data: 2020-11-18

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie