Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Pomorskie firmy na targach importowych w Chinach, 5-10 listopada 2018 r.

Aż 1000 m2 zajmuje powierzchnia wystawiennicza Polski na trwających właśnie pierwszych wielobranżowych targach towarów importowanych China International Import Expo w Szanghaju w dniach 5-10 listopada 2018 r. Składa się na nią 6 stoisk branżowych oraz stoisko narodowe z wydzieloną częścią dla województwa pomorskiego.

Na powierzchni wystawienniczej zorganizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu nie zabrakło pomorskich małych i średnich firm:  ArtSzok, A2 Jewellery, Arsen Amber, Ekostrefa, Moka Design, Nava Ship Design, Silvam-Ex. Ich wyjazd dofinansowany został w ramach projektu Pomorski Broker Eksportowy. Przedsiębiorstwa reprezentują zróżnicowane branże. Oferują wyroby jubilerskie, ekskluzywne artykuły wyposażenia wnętrz, ekologiczne produkty biurowe i reklamowe, a także usługi projektowania statków.

- Dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw, zwłaszcza tych, które zaczynają przygodę z rynkiem chińskim, to niebywałe doświadczenie. Podczas targów mogą poznać oczekiwania chińskiego rynku i kontrahentów. Mogą również przyjrzeć się firmom z całego świata, podejrzeć produkty i sposób ich przygotowania dla nabywców z Państwa Środka - mówi Katarzyna Matuszak, Dyrektor Działu Rozwoju Przedsiębiorczości Agencji Rozwoju Pomorza, która jest liderem projektu Pomorski Broker Eksportowy.

Polska może w Szanghaju pochwalić się największą przestrzenią wystawienniczą ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. PAIH zaprosił aż 82 polskie firmy reprezentujące sektory o największym potencjale na podbój chińskiego rynku. Podczas wydarzenia zaplanowane są spotkania B2B z chińskimi firmami, agentami i dystrybutorami. Polskie stoisko narodowe wspiera również promocja w mediach chińskich.

W targach CIIE bierze udział 5,5 tys. agentów i dystrybutorów z terytorium całych Chin, poszukujących partnerów do współpracy biznesowej. Firmy z całego świata prezentują swoje produkty zarówno w ramach stoisk narodowych, jak i w pawilonach branżowych.

China International Import Expo, to pierwsze w Chinach targi artykułów importowanych. Mają na celu zwiększenie sprzedaży zagranicznych produktów na rynku chińskim. Wydarzenie organizowane jest z inicjatywy i pod patronatem Prezydenta Chin – Xi Jinpinga.

drukuj (Pomorskie firmy na targach importowych w Chinach, 5-10 listopada 2018 r.)

 • data: 2018-11-09
 • Zdjecie z targów China International Import Expo w Szanghaju
 • Zdjecie z targów China International Import Expo w Szanghaju
 • Zdjecie z targów China International Import Expo w Szanghaju
 • Zdjecie z targów China International Import Expo w Szanghaju

wstecz

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

 • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie