Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Warsztaty coachingowe


TERMIN: 16.11.2017 r. (czwartek), godz. 12:15 - 14:15
MIEJSCE: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D (Olivia SIX), sala 12.13, 12 piętro


12:15 - 13:15 Nie taki coaching straszny... jak go używać potrafią. Kultura coachingowa MŚP

Wiele mówi się  o kulturze organizacji, a wieżowce same rosną w oczach. Pojawia się pytanie czy kultura coachingowa jest tylko dla wielkich korporacji? Jak wprowadzić ją między wszystkie dedlajny, kejpiaje, mitingi w MŚP? Na warsztacie prowadzonym przez Emilię Żyznowską sami znajdziecie odpowiedź na te i inne pytania, które pojawią się w trakcie spotkania.


13:15 - 14:15 Coaching przywództwa czyli jak rozwinąć potencjał lidera

Ktoś kiedyś powiedział: „wojsko się znajdzie, tylko generałów brak“.  Leadership coaching jest skutecznym narzędziem zwiększania efektywności biznesowej liderów - niezależnie od branży oraz wielkości prowadzonej organizacji. Jakie są poziomy przywództwa? Jakie są niezbędne prawa, aby maksymalizować osobisty potencjał w biznesie? Gdzie jestem dzisiaj jako lider? Co więcej mogę osiągnąć? Odpowiedzi na te i inne pytania nurtujące liderów będzie można usłyszeć podczas mini warsztatu Izabelli Piekarskiej.


  PROWADZĄCY:

EMILIA ŻYZNOWSKA
International Coach Federation


Z wykształcenia dziennikarz, specjalista komunikacji społecznej i reklamy. 
Akredytowany Coach ACC International Coach Federation (ICF), trener kompetencji miękkich, projektantka  szkoleń, strażnik profesjonalnego Coachingu. Od 10 lat związana z branżą szkoleń głównie dla sektora publicznego,  IT/ICT, reklamy. Od 2017 roku zastępca Dyrektora Trójmiejskiego oddziału ICF.

Nałogowo nie daje dobrych rad. Wspiera ludzi w podnoszeniu swojej efektywności, przełamywaniu barier, dokonywaniu zmian i realizacji celu. Pracuje zarówno z Klientami indywidualnymi w relacji 1:1 jak i w procesie grupowym. 

Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Pasjonatka rynku nieruchomości, zakochana w papierowych książkach. 

 

IZABELLA PIEKARSKA
International Coach Federation


Certyfikowany trener w dziedzinie przywództwa, psycholog, mentor, coach PCC ICF.
Dyrektor Trójmiejskiego Oddziału ICF Polska.
Członek ICF Global i ICF Polska oraz The John Maxwell Team.

Izabella wspiera przedsiębiorców I kadrę zarządzającą w rozwoju skutecznego przywództwa celem uzyskania wymiernych efektów w biznesie a także w życiu osobistym. Posiada doświadczenie w doradztwie biznesowym zarówno dla dużych organizacji jak i również dla przedsiębiorstw z sektora MSP. Brała udział m.in. w realizacji projektów IT dla bankowości oraz dla branży telekomunikacyjnej. 

Absolwentka Zarządzania i Ekonomii na Politechnice Gdańskiej oraz Psychologii na Uniwersytecie SWPS. Certyfikowany trener The John Maxwell Team w dziedzinie przywództwa oraz certyfikowany coach International Coach Federation. 

Uzyskała trzy międzynarodowe certifikaty:

  • Certified John C. Maxwell Coach, Teacher, Trainer & Speaker;
  • Professional Certified Coach International Coach Federation (PCC ICF);
  • Certified Trainer of The Points of You.

​​Prowadzi szkolenia w zakresie rozwoju przywództwa oraz komunikacji transformującej. W pracy jako coach przeprowadziła ponad 1000 godzin indywidualnych oraz zespołowych sesji coachingowych m.in. z menedżerami i przedsiębiorcami. Pracuje jako mentor a także prowadzi prelekcje na konferencjach związanych tematycznie z przywództwem, rozwojem biznesu oraz coachingiem. Więcej na stronie: www.PiekarskaBusinessCoaching.pl

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie