Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

Zostań partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu!

Zapraszamy organizacje, instytucje i  firmy do przygotowania własnych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017. 

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, odbędzie się w dniach 13-19 listopada 2017 r. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu wspieranie postaw przedsiębiorczych. W tym samym czasie, na całym świecie odbywają się tysiące spotkań i wydarzeń. ŚTP skierowany jest do wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości, bez względu na wiek i wykształcenie (np. młodzież, studenci, absolwenci, przedsiębiorcy).

Status Partnera Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, można otrzymać organizując minimum jedno wydarzenie związane z tematyką przedsiębiorczości lub rynku pracy. Katalog wydarzeń możliwych do realizacji jest bardzo szeroki i obejmuje np. spotkania z przedsiębiorcami, szkolenia, seminaria, warsztaty, wykłady z zakresu przedsiębiorczości, konferencje, jak również dni otwarte, gry, konkursy, wystawy, przedstawienia, lekcje oraz wiele innych aktywności. 


Jak zostać Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu?
 

Oto proste kroki:

 1. Zorganizuj wydarzenie, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości w swoim regionie.
 2. Zarejestruj się na ogólnopolskiej stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl i dodaj zaplanowane wydarzenie - do 31 października 2017 r. (ostateczny termin rejestracji).
 3. Prześlij do regionalnego koordynatora - Agencji Rozwoju Pomorza S.A. szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia oraz logotyp swojej organizacji. Logo i szczegółowy program zamieścimy na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu (www.arp.gda.pl
  i profilu Facebook wydarzenia.
  E-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl
 4. Polub „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu” na Facebooku – tam będziemy się również spotykać
 5. Po wydarzeniu podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Chętnie zamieścimy relacje z Twoich wydarzeń na stronie internetowej i Facebooku.

Rejestracja wydarzeń do 31 października 2017 r.  

Informacje o odbywających się w województwie pomorskim wydarzeniach organizowanych w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zamieszczone będą na ogólnopolskiej stronie internetowej wydarzenia www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl, a także na stronie koordynatora regionalnego www.arp.gda.pl oraz profilu Facebook.

Kontakt:
Łukasz Rokicki
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości
tel. 58 32 33 203
e-mail: lukasz.rokicki@arp.gda.pl

PATRONAT MEDIALNY:

drukuj całą stronę

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

 • Dane spółki

  Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


 • Galeria logotypów

 • Zdjęcia na stronie
  Zdjęcia na stronie