Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

CYBERATAK – bezpieczeństwo firmy MŚP w sieci

 

TERMIN: 13 listopada 2017 r. (poniedziałek), godz. 12:15 - 13:15
MIEJSCE: Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Al. Grunwaldzka 472D (Olivia SIX), sala 12.13, 12 piętro


Celem spotkania jest określenie możliwości ograniczania zagrożeń w prowadzonej działalności gospodarczej, tych zewnętrznych i wewnętrznych, w związku z aktywnością w cyberprzestrzeni. Ostatnie cyberataki „Wanna Cry”  oraz „NotPetya” choć nie były skierowane przeciwko małym firmom, jednak właśnie dla nich okazały się największym wyzwaniem. Gromadzenie danych, używanie urządzeń mobilnych, magazynowanie danych „w chmurze”, tzw. nieostrożność  to tylko część zagadnień, o których warto podyskutować, bo ich ochrona pozwoli  ustrzec się przed znacznymi stratami finansowymi.


  PROWADZĄCY:

SEBASTIAN BARWIKOWSKI
Kierownik Działu Wsparcia IT w Itmore Sp. z o. o.

Doświadczony informatyk z wieloletnim stażem w Itmore. Absolwent Informatyki i Ekonometrii na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Posiada wiele certyfikatów z branży IT, uczestniczył też w "Warsztatach inicjujących współpracę nauki i biznesu". Pasjonat urządzeń mobilnych oraz gadżetów elektronicznych. Na co dzień stara się budować świadomość wśród klientów, że w IT lepiej zapobiegać niż stracić. 

 

 

 

 

TOMASZ PIETRAŚ

Monolit IT Sp. z.o.o.

Inżynier ds. Bezpieczeństwa IT i konsultant z doświadczeniem w projektowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu systemami bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie