Aktualności

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Usługi doradcze dobrym krokiem do rozwoju firmy.” 23 marca

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne 23 marca 2023r. którego celem jest pokazanie, że usługi doradcze mogą pomóc rozwiązać bieżące problemy, a także wskazać firmie kierunki rozwoju. Podczas spotkania przedsiębiorcy wezmą udział w szybkich randkach biznesowych, korzystając z praktycznych porad ekspertów, a przede wszystkim tworząc warunki do dalszej  współpracy. 

Dla kogo?

MŚP - mikro, mali i średni przedsiębiorcy z województwa pomorskiego
IOB – firmy doradcze akredytowane w systemie SPEKTRUM

W programie spotkania:

SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych - informacje o systemie doradczym, m.in.:

  • omówienie konkursu grantowego
  • etapy udziału w systemie SPEKTRUM – badanie wstępne, preaudyt, tj. pogłębiona analiza potrzeb w zakresie specjalistycznych usług doradczych 

Usługi doradcze od ręki czyli szybkie randki z ekspertami – rozmowa z doradcą z firmy akredytowanej w systemie SPEKTRUM „w cztery oczy”. 

Każdy będzie miał okazję podczas 5 minutowej „randki” powiedzieć o swoich działaniach, pomysłach, tworząc przestrzeń do dalszej współpracy.

Miejsce i termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2023r. w godz. 11:00 - 14:00  w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. Portowej 13B (sala szkoleniowa nr 2, I piętro).

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza  zgłoszeniowego na adres: punkt.slupsk@arp.gda.pl do dnia 22.03.2023r.

Ilość miejsc na spotkaniu zarówno dla MŚP jak i IOB świadczących usługi doradcze jest ograniczona.  
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku
ul. Portowa 13B
tel.: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45
e-mail: punkt.slupsk@arp.gda.pl


Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020