Aktualności

Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA, 7 kwietnia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE Polska Północna na Politechnice Gdańskiej, Pomorski Ośrodek Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zapraszają na szkolenie pt. “ Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA”, które odbędzie się on-line w dniu 7 kwietnia  br. w godzinach 10:00 do 12:30.

Szkolenie poświęcone będzie możliwościom finansowania dla przedsiębiorców w programie HORYZONT EUROPA. Głównym celem spotkania jest przedstawienie zasad uczestnictwa dla przedsiębiorstw w programie HORYZONT EUROPA oraz zaprezentowanie konkursu EIC Accelerator.

Dodatkowo dowiedzą się Państwo również jakie wsparcie innowacyjnym MŚP oferuje Pomorski Ośrodek Enterprise Europe Network  przy Stowarzyszeniu „Wolna Przedsiębiorczość” w Gdańsku. Broker Innowacji z Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przedstawi komplementarne źródła finansowania dla MŚP z funduszy unijnych zarządzanych centralnie i określi zakres pomocy oferowanej przedsiębiorstwom realizującym innowacyjne projekty.                                                                         PROGRAM SPOTKANIA 

  7 kwietnia / 10:00-12:30
  ONLINE

10:00
I
   11:00
           

  • Horyzont EUROPA – zasady i możliwości udziału dla przedsiębiorstw
  • EIC Accelerator w programie Horyzont EUROPA - zasady aplikowania oraz przygotowania wniosków

    Aleksandra Dubiella-Jackowska, Magdalena Urbanowicz, Horyzontalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych UE Polska Północna, Politechnika Gdańska

 11:00
I
 11:20 

        

  • Kompleksowe wsparcie innowacyjnych MŚP na arenie międzynarodowej - projekt Enterprise Europe Network.
    Paweł Gruszkowski, Enterprise Europe Network, Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” Gdańsk

 11:20
I
11:50

 

   

  • Wsparcie Brokera Innowacji ARP
  • Projekt SPEKTRUM Pomorski System świadczenia specjalistycznych usług doradczych dla MSP - Justyna Janczak, Punkt Informacyjny w Gdańsku,  Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

 11:50
I
 12:30
 

 

            Pytania i odpowiedzi

 

Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji w programie HORYZONT EUROPA, Webinarium 7 kwietnia

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Regionalne wsparcie przedsiębiorców w aplikowaniu o finansowanie badań i innowacji
w programie HORYZONT EUROPA,
7 kwietnia, 10:00-12:00

*
 
 
*
 
*
 
*
 
 
 

Osoby zakwalifikowane do udziału w webinarium zostaną poinformowane drogą mailową na wskazany w zgłoszeniu adres e-mail. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Ochrona danych 
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest Agencja Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 472 D, 80-309 Gdańsk. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a także, że przysługują Ci prawa: dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celu realizacji szkolenia/konferencji/wydarzenia, a jeśli udzieliłeś określonych zgód – również na podstawie ww. zgody i w celu w jej treści określonym. Przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora danych, w celach opisanych w Polityce prywatności, w tym celu wykonywania badań i analiz oraz w celach marketingowych (marketing bezpośredni własnych produktów). Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi informacjami dostępnymi w Polityce prywatności, w tym dot. okresów przechowywania danych i kategorii odbiorców danych. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: rodo@arp.gda.pl.

ZGODY

 
*

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu on-line przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D, jako administratora danych osobowych, w celach organizacyjnych (w tym marketingu bezpośrednio związanego z wybranym szkoleniem), zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem poinformowany o tym, że podanie ww. danych jest dobrowolne oraz że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 
*
 

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji e-mailowo o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. (w tym newslettera) z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany adres e-mail. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.

 

Wyrażam zgodę na informowanie telefonicznie o promocjach i ofertach Agencji Rozwoju Pomorza S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-309) przy al. Grunwaldzkiej 472 D i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach dostępnych w Polityce prywatności Agencji Rozwoju Pomorza S.A.


 

* - pole wymagane


Wstecz