Aktualności

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej i kształcenie - spotkanie informacyjne w Gdyni, 23 sierpnia br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 sierpnia 2018r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich. 

Na spotkaniu będziemy mówić m.in. o tym:

  • Jak założyć własną firmę?
  • Jak uzyskać Fundusze Europejskie na założenie biznesu lub poszerzenie kwalifikacji?
  • Co to jest coworking?
  • Czy praca w IT to domena mężczyzn?
  • Jak zostać programistką?

Na spotkanie zaprosiliśmy espertów z Infoshare Academy i O4 Coworking. W trakcie spotkania posłuchamy także Pań, które zaryzykowały i założyły własną firmę. Opowiedzą o tym z czym musiały się zmierzyć zakładając działalność gospodarczą, jak godzą prowadzenie własnego biznesu z życiem rodzinnym i czy warto było realizować marzenie o byciu przedsiębiorczą. 

Termin i miejsce spotkania: 
Spotkanie odbędzie się w czwartek  23 sierpnia 2018r. w godz.10.00-13.00  w  Gdyni, w Laboratorium Innowacji Społecznych w PPNT przy Al. Zwycięstwa 96/98.

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gdansk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 58 32 33 106 do dnia 22 sierpnia 2018 roku.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania.

Udział w spotkaniu informacyjnym jest bezpłatny. Na spotkanie można przyjść z dzieckiem.

Projekt współfinansowany z Funduszu Spójności Unii Europejskiej w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.

Wstecz