Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

Treść strony

  • Galeria logotypów
Strona informacyjna dla beneficjentów środków UE przygotowana przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Zapraszamy do śledzenia informacji o działaniach i ułatwieniach przygotowanych przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej na rzecz beneficjentów środków UE w sytuacji pandemii. Ministerstwo informuje w tym miejscu również o zmianach i przesunięciach terminów naborów wniosków wprowadzonych przez instytucje ogłaszające konkursy oraz przekazuje inne wiadomości ważne dla realizujących projekty unijne. LINK do strony z informacjami.

Konsultacje bezpośrednie w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu zawieszone do odwołania

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 („koronawirusa”), w trosce o zdrowie pracowników oraz klientów, od 11 marca 2020 r. do odwołania, pracownicy Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich na Pomorzu nie będą udzielali konsultacji bezpośrednich. Jednocześnie informujemy, że bez zmian udzielane będą porady telefoniczne oraz poprzez e-mail. Informacje o godzinach pracy Punktów oraz numery telefonów i adresy e-mail znajdują się TUTAJ. 

ODWOŁANE DYŻURY w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych w marcu 2020

Konsultacje skierowane są do społeczności lokalnej, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego (JST), przedsiębiorców, osób fizycznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką funduszy unijnych.

ODWOŁANE - „Przedsiębiorco skorzystaj z Funduszy Europejskich. Wsparcie na rozwój firmy” - spotkanie informacyjne w Kartuzach, 17 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 17 marca 2020 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców w ramach regionalnego i krajowych Programów Operacyjnych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 marca 2020 r. w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości w Kartuzach, ul. Mściwoja II 28A (sala konferencyjna 1.15), w godzinach 10:00 - 12:30.  

ODWOŁANE - Dotacje na żłobki. Spotkanie dotyczące aktualnego konkursu w ramach Działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3 RPO WP 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Słupsku, 24 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne pn. "Dotacje na żłobki.  Spotkanie dotyczące aktualnego konkursu w ramach Działania 5.3 Opieka nad dziećmi do lat 3"​. Spotkanie odbędzie się  24 marca 2020 r., w Słupsku.

ODWOŁANE - Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Zasady udziału w konkursie „1.1.1- Ekspansja przez innowacje” finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego woj. Pomorskiego na lata 2014-2020” - 17 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych oraz tworzeniem infrastruktury b+r na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje", który został ogłoszony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.  Spotkanie odbędzie się we wtorek 17 marca 2020 r. w godz. 10:00 -12:15 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy Al. Grunwaldzkiej 472D, budynek Olivia Six, sala 12.13 (piętro 12).

„W kobiecie siła!” Jak Fundusze Europejskie mogą nam pomóc w realizacji celu - spotkanie informacyjne w Pucku, 10 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 10 marca 2020 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczęciem działalności gospodarczej oraz uzyskaniem wsparcia na szkolenia i doradztwo.

Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, spotkanie informacyjne w Pszczółkach, 28 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone pozyskaniu funduszy na rozwój działalności gospodarczej. W programie m.in.: dotacje, pożyczki oraz poręczenia na budowę, rozbudowę, maszyny, urządzenia w ramach dostępnych programów unijnych.
Mobilne Punkty Informacyjne w lutym 2020
Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku organizuje spotkania w Gdyni, Wejherowie, Kartuzach, Miastku, Ustce, Kosakowie, Kępicach i Pszczółkach.
„Wsparcie UE dla jednostek samorządu terytorialnego związane z inwestycjami” - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 5 lutego 2020 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 5 lutego 2020 r., poświęcone m.in. projektom UE służącym zwiększeniu atrakcyjności inwestycyjnej.

"Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne 12 lutego 2020 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się w środę 12 lutego 2020 r. (godz. 10-13:00)  w siedzibie Urzędu Gminy w Kosakowie, ul. Żeromskiego 69, I p. sala Rady Gminy.

"Fundusze Europejskie dla młodych” - spotkania informacyjne w Bytowie, Lęborku i Słupsku w styczniu br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie dla młodych” dotyczące możliwości otrzymania wsparcia z Funduszy Europejskich dla osób młodych na rynku pracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w Bytowie, Lęborku i Słupsku w styczniu br.

Mobilne Punkty Informacyjne w styczniu 2020

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz Słupsku zaprasza osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnych Punktów Informacyjnych (MPI).

Mobilne Punkty Informacyjne w grudniu 2019

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych w grudniu 2019.

Mobilne Punkty Informacyjne w listopadzie 2019
Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych w listopadzie 2019.
Realizacja, rozliczanie i promocja projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 "Ekspansja przez innowacje” - szkolenie 17 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie mające na celu przedstawienie w przystępny sposób zagadnień z zakresu realizacji i rozliczania projektów finansowanych z konkursu w podziałaniu 1.1.1 Ekspansja przez innowacje.

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne w Pucku, 26 listopada 2019

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w Pucku,  w dniu 26 listopada 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

 

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Innowacyjna firma”- Fundusze Europejskie na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań - 31 października 2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkich chętnych przedsiębiorców na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 października 2019 r., poświęcone zasadom udziału w konkursach związanych z wdrażaniem innowacji.

Spotkanie informacyjne: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” - 22 października w Kolbudach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich rozpoczyna stałe dyżury w Kosakowie
Konsultanci z gdańskiego LPI od listopada będą udzielali informacji w Kosakowie, w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych. Zachęcamy do korzystania z usług informacyjnych punktu osoby fizyczne, przedsiębiorstwa oraz organizacje pozarządowe zainteresowane pozyskaniem środków europejskich. Pracownicy LPI ułatwią wyszukanie odpowiedniego wsparcia, które umożliwi zrealizowanie biznesowych planów oraz zamierzeń.
Mobilne Punkty Informacyjne w październiku 2019 r.

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych.

„Skorzystaj z Funduszy Europejskich! Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - spotkanie informacyjne w Bytowie, 22 października 2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 22 października 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne w Wejherowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 27 września 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

Mobilne Punkty Informacyjne we wrześniu 2019

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych. Konsultanci z Lokalnych Punków Informacyjnych z Gdańska odwiedzą Wejherowo, Gdynię, a konsultanci z LPI ze Słupska odwiedzą Potęgowo, Dębnicę Kaszubską, Kartuzy.

Skorzystaj z Funduszy Europejskich! Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Kartuzach - 13 września 2019 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 13 września 2019 r.  (piątek) dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się w Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach, przy ul. Klasztornej 1, w godz. 12:45 – 14:45.

"Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na nowej drodze zawodowej - spotkanie informacyjne 29 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie Panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 29 sierpnia 2019 r., poświęcone zagadnieniom związanym z rozpoczynaniem nowej drogi zawodowej.

Mobilne Punkty Informacyjne w sierpniu 2019

Zapraszamy do skorzystania konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich i skorzystania z usług Mobilnych Punktów Informacyjnych.
Konsultanci z Lokalnych Punków Informacyjnych z Gdańska odwiedzą Wejherowo i Gdynię, a konsultanci z LPI ze Słupska odwiedzą Kartuzy, Ustkę i Lębork.

Spotkanie informacyjne w Wejherowie: „Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich”, 23 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców z powiatu wejherowskiego na spotkanie informacyjne na temat pozyskiwania funduszy unijnych na rozwój działalności gospodarczej. Spotkanie odbędzie się we wtorek 23 lipca w godz. 11.00-13.30 w Wejherowie w Urzędzie Miejskim przy ul. 12 Marca 195 (III piętro).

Mobilne Punkty Informacyjne w lipcu 2019

Zapraszamy osoby i firmy zainteresowane Funduszami Europejskimi do skorzystania z działań Mobilnych Punktów Informacyjnych. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku oraz w Słupsku organizuje spotkania w Gdyni, Wejherowie, Kartuzach, Miastku i Ustce.

Przedsiębiorco skorzystaj! Aktualnie ogłaszane konkursy i możliwości wsparcia w ramach Funduszy Europejskich - spotkanie, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

Szkolenie: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 26 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących organizowane w dniu 26 marca (wtorek), poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Zapraszamy szczególnie przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP.

„Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne w Gdyni 7 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!”, spotkanie informacyjne w Lęborku, 26 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 26 lutego 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!” - spotkanie informacyjne w Ustce, 27 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 27 lutego 2019 r. dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020. Przedsiębiorco skorzystaj!” - spotkanie informacyjne w Bytowie, 28 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 28 lutego 2019 r. w Bytowie dotyczące możliwości pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia na rozwój w ramach Funduszy Europejskich.

Możliwości wsparcia osób do 29 roku życia na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ze środków Unii Europejskiej, spotkanie informacyjne w Słupsku 12 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości wsparcia osób do 29 roku życia na rozpoczęcie działalności gospodarczej, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Chcesz być bardziej konkurencyjny? Poszukujesz finansowania firmy? Zapraszamy na spotkanie 1 lutego w Pszczółkach!

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z funduszami ue na rozwój działalności gospodarczej pn. „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”.

Spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 1.1.1 Ekspansja przez innowacje - spotkanie informacyjne w Słupsku, 31 stycznia
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 stycznia 2019 r. dotyczące naboru wniosków o dofinansowanie w ramach Poddziałania 1.1.1. Ekspansja przez innowacje – wsparcie dotacyjne z RPO WP na lata 2014-2020.
„Zasady udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje” finansowanego ze środków RPO WP na lata 2014-2020” - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 13 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych oraz tworzeniem infrastruktury b+r na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje",który został ogłoszony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.

„Fundusze Europejskie – nabory wniosków w 2019 roku”, 13 grudnia spotkania informacyjne w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 13 grudnia 2018 r. poświęcone planowanym terminom ogłoszenia naborów wniosków w 2019 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz krajowych Programów Operacyjnych.

„Zasady udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje” finansowanego ze środków RPO WP na lata 2014-2020”, spotkanie informacyjne w Gdyni, 18 grudnia
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców zainteresowanych prowadzeniem projektów badawczo-rozwojowych oraz tworzeniem infrastruktury b+r na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom udziału w konkursie 1.1.1 „Ekspansja przez innowacje", który został ogłoszony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A.
„Rozliczanie i kontrola projektów finansowanych z Funduszy Europejskich” - szkolenie w Gdańsku, 11 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku organizuje w dniu 11 grudnia szkolenie, mające na celu przedstawienie w przystępny sposób zagadnień z zakresu rozliczania i kontroli projektów finansowanych z Funduszy Europejskich. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców, którzy realizują projekty finansowane z Funduszy Europejskich.

„Wsparcie rozwoju eksportu dla pomorskich przedsiębiorców – nowe możliwości i korzyści”, 14 grudnia spotkanie informacyjne w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 14 grudnia 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania przez pomorskich przedsiębiorców wsparcia na rozwój eksportu.

„Perspektywa 2014 -2020 – wsparcie dla osób młodych. Wsparcie osób do 29 roku życia.”, spotkanie 15 listopada w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 15 listopada 2018 r. obejmujące możliwości wsparcia osób do 29 roku życia, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Z jakiego wsparcia mogą skorzystać osoby 50+”, spotkanie 9 listopada w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 9 listopada 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie w Gdańsku: „Tworzenie biznesplanu jako załącznika do projektów finansowanych z Funduszy Europejskich” - 13 listopada br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących, organizowane w dniu 13 listopada 2018 r., mające na celu przedstawienie w przystępny sposób zagadnień z zakresu konstruowania elementów biznes planu i analizy finansowej. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców i osób zakładających działalność gospodarczą.

Rekrutacja została zamknięta na spotkanie informacyjne organizowane 19 stycznia - „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego Konkurs 2.2.1 „Inwestycje Profilowane- wsparcie dotacyjne”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 konkursem z Poddziałania 2.2.1 „Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne”.

„Rozwijaj się z Funduszami Europejskimi. Z jakiego wsparcia mogą skorzystać osoby 50+” - Spotkanie w Lęborku, 30 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 30 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Słupsku pn. „Jak Fundusze Europejskie wspierają osoby 50+" - 24 października br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 października 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez osoby  powyżej 30 roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 18 września br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 września 2018 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna I piętro), w godz. 10:00 – 12:30.

Środki unijne dla przedsiębiorców powiatu gdańskiego - spotkanie informacyjne, 12 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza przedsiębiorców powiatu gdańskiego do Kolbud na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej i kształcenie - spotkanie informacyjne w Gdyni, 23 sierpnia br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie panie na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia br. w godz. 10.00-13.00 w Laboratorium Innowacji Społecznych w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni. W  spotkaniu wezma także udział esperci z Infoshare Academy i O4 Coworking. Zgłoszenia do 22 sierpnia.

Spotkanie informacyjne w Gdyni : "Przedsiębiorco skorzystaj" Fundusze Europejskie 2014-2020 dla MŚP

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 24 kwietnia w Gdyni, poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Bytowie: „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji”, 19 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 19 kwietnia  poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Miastku „Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji”, 28 marca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 28 marca 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 28 marca 2018 r. w siedzibie Centrum Informacji Turystycznej w Miastku, ul. Dworcowa 29, w godz. 10:00 – 12:15. Udział bezpłatny.

Spotkanie informacyjne dotyczące zasad aplikowania w konkursie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne PO IR, Gdańsk 27 marca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom aplikowania w konkursie 3.2.2 Kredyt na innowacje technologiczne w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Spotkanie odbędzie się 27 marca 2018 r. (wtorek) w Gdańsku w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza w godz. 10.00-12.30.

Spotkania informacyjne w Słupsku i w Bytowie „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 21 i 22 marca 2018 r.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane w dnach 21 marca (w Słupsku) oraz 22 marca (w Bytowie) 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia pochodzącego ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W trakcie spotkań przewidziano możliwość konsultacji z Brokerem Eksportowym działającym w ramach projektu „Pomorski Broker Eksportowy”.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Jak Fundusze Europejskie wspierają kobiety”, 15 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 15 marca 2018 r. poświęcone możliwościom skorzystania przez kobiety ze wsparcia Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Słupsku dotyczące aktualnych konkursów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, 8 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 8 marca 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia m.in. przez jednostki samorządu terytorialnego i ich jednostki organizacyjne, przedsiębiorców oraz organizacje pozarządowe, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Słupsku - Fundusze Europejskie na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji, 16 lutego br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 16 lutego 2018 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na aktywizację zawodową i podnoszenie kwalifikacji ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – możliwości finansowania przedsięwzięć w perspektywie finansowej 2014-2020” - Słupsk, 23 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 listopada 2017 r. poświęcone możliwościom finansowania projektów dla przedsiębiorców ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 2), w godz. 10:00 – 12:45. Rejestracja do 22 listopada br.

„Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – możliwości finansowania przedsięwzięć w perspektywie finansowej 2014-2020.” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 14 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 14 listopada 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanymi z możliwościami finansowania przedsięwzięć przez przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020.

„Podstawy przygotowania biznesplanu, czyli jak rozpocząć działalność gospodarczą z Funduszami Europejskimi”, spotkanie informacyjne Słupsk, 25 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 25 października, poświęcone zagadnieniom związanym z zasadami przygotowania biznesplanu na rozpoczęcie działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich.

„Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, szkolenie w Słupsku, 26 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane w dniu 26 października poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkania informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą i podnieść kwalifikacje zawodowe” - 18 października, Słupsk

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich ze Słupska zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 18 października 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej oraz podnoszeniem kwalifikacji zawodowych przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Nowym Dworze Gdańskim: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014 – 2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 12 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne w dniu 12 października, poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Jak nie popełnić błędu? Najważniejsze zasady obowiązujące w trakcie realizacji projektów” - Spotkanie informacyjne w Słupsku, 29 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie organizowane w dniu 29 września 2017 r. poświęcone aktualizacji najważniejszych dokumentów mających zastosowanie podczas przygotowywania i realizacji projektów ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Bytowie: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - 25 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 25 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia dla przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” - Lębork, 22 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców z sektora MŚP na bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020” organizowane 22 września 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Lęborku.

Spotkanie nt. funduszy europejskich dla przedsiębiorców - Gdynia, 26 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie nt. funduszy europejskich dla przedsiębiorców z powiatu gdańskiego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój biznesu w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej - spotkanie 25 sierpnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” organizowane 25 sierpnia 2017 r.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Pomorski Broker Eksportowy Kompleksowy system wspierania eksportu w województwie pomorskim”, 6 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 6 września 2017 r. poświęcone możliwościom wsparcia działań proeksportowych przedsiębiorców, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie 23 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie dla początkujących organizowane 23 sierpnia 2017 r., poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko!” - Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie organizowane 9 sierpnia 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku - spotkanie informacyjne w Słupsku, 12 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne „Wsparcie z Funduszy Europejskich na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w 2017 roku” poświęcone możliwościom wsparcia dla osób w wieku aktywności zawodowej. Spotkanie kierowane jest do osób zainteresowanych podniesieniem swoich umiejętności i kwalifikacji, zarówno tych które pracują, jak też niepracujących. Spotkanie odbędzie się w środę 12 lipca 2017 r. w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13 B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3), w godz. 10:00 – 12:15.

Spotkanie informacyjne w Słupsku: „Wsparcie dla osób 50+ – perspektywa finansowa 2014–2020”, 29 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 29 czerwca 2017 r., poświęcone możliwościom wsparcia dla osób powyżej 30. roku życia, ze szczególnym uwzględnieniem osób 50+, ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014–2020.

Szkolenie „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”, 4 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane dnia 4 kwietnia 2017 r. w Gdyni, poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie jest skierowane przede wszystkich do przedsiębiorców i pracowników sektora MŚP. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową, w związku z czym prosimy o zabranie komputera.

Spotkanie informacyjne w Słupsku pn. „Wsparcie dla Kobiet w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”, 31 marca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 31 marca 2017 r., poświęcone możliwościom skorzystania ze wsparcia przez Kobiety ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w szczególności w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Szkolenie: „Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich - warsztaty tworzenia biznesplanu”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenia organizowane w dniach 7, 8, 10 i 27 marca 2017 r. poświęcone zasadom tworzenia biznesplanu, szkolenie: „Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich - warsztaty tworzenia biznesplanu”.

Szkolenia: „Realizacja zasady równości szans i niedyskryminacji oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020”
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Departamentu Programów Regionalnych we współpracy z Departamentem Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego zaprasza na szkolenia organizowane w dniach 7, 14, 21, 28 marca 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z tematyką zachowania zasady równości szans i niedyskryminacji osób z niepełnosprawnościami oraz równości szans kobiet i mężczyzn w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.
Spotkanie informacyjne w Dębnicy Kaszubskiej: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 21 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 21 lutego 2017 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców. Spotkanie odbędzie się we wtorek 21 lutego 2017 r. w Urzędzie Gminy w Dębnicy Kaszubskiej, ul. Zjednoczenia 16a, w godz. 10:00-12:15. Zgłoszenia do 20 lutego br.
 

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Regionalny Program Operacyjny Województwa Pomorskiego. Konkurs 2.2.1. Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne”, 15 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 15 lutego, poświęcone zagadnieniom związanym z ogłoszonym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 konkursem z Poddziałania 2.2.1. Inwestycje profilowane - wsparcie dotacyjne.

Szkolenie w Lęborku: „Najważniejsze zasady przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, 30 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane dnia 30 stycznia 2017 r. poświęcone zasadom przygotowania, realizacji i rozliczania projektów finansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Kolbudach: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 7 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 7 lutego 2017 r., poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie jest dedykowane przedsiębiorcom z powiatu gdańskiego.

Spotkanie informacyjne: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020, Słupsk, 31 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców w ramach RPO WP 2014 - 2020 z poddziałania 2.2.1. „Inwestycje profilowane – wsparcie dotacyjne”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 31 stycznia 2017 r. w siedzibie LPI FE w Słupsku, przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3, piętro I)., w godz. 11:00 – 13:15. Zgłoszenia do 30 stycznia.

Spotkanie informacyjne w Lęborku: „Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, 11 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 11 stycznia 2017 r., poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020 przez przedsiębiorców.

Spotkanie informacyjne w Miastku: „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, 18 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane dnia 18 stycznia 2017 r., poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Miastka, Bytowa oraz całego powiatu bytowskiego.

Zasady przygotowania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków pochodzących z UE w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, spotkanie 12 grudnia w Słupsku

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 12 grudnia poświęcone zasadom przygotowania i realizacji projektów dofinansowanych ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, spotkanie informacyjne w Gdańsku 16 grudnia

Zamknęliśmy rekrutację na spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie organizowane 16 grudnia, dedykowane jest przedsiębiorcom.

„Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie 7 grudnia

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 7 grudnia, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020 dla organizacji pozarządowych”, 29 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 29 listopada 2016 r., poświęcone zagadnieniom wsparcia organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

„Wsparcie przedsiębiorców w perspektywie finansowej 2014-2020”, spotkanie informacyjne w Ustce 23 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 23 listopada 2016 r., poświęcone możliwościom pozyskania przez przedsiębiorców wsparcia ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Jak skutecznie ubiegać się o wsparcie z Funduszy Europejskich? - warsztaty tworzenia biznesplanu”, szkolenie w Słupsku 24 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na szkolenie organizowane 24 listopada 2016 r., poświęcone zasadom ubiegania się o wsparcie z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020 dla osób chcących założyć działalności gospodarczą oraz zasadom tworzenia biznesplanu. Szkolenie dedykowane jest dla osób w każdej grupie wiekowej, zarówno przed jak i po 30 roku życia.

„Fundusze UE 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Kolbudach, 8 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 8 listopada, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia” - spotkania informacyjne, 9 listopada

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 9 listopada 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem dla instytucji ochrony zdrowia w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, spotkanie informacyjne w Słupsku 25 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 25 października 2016 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia na założenie działalności gospodarczej ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem osób po 30 roku życia.

„Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” spotkanie w Gdyni, 19 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 19 października 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorców na inwestycje proekologiczne, w tym odnawialne źródła energii”, 5 października

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 5 października 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem dla przedsiębiorców na realizację inwestycji proekologicznych w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkanie informacyjne w Kolbudach: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 29 września

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 29 września 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Środa z Funduszami dla instytucji wspierających osoby niepełnosprawne - 7 września br., spotkanie informacyjne

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z dofinansowaniem instytucji wspierających osoby niepełnosprawne z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 7 września 2016 r. w godz. 10.00 - 13.00 w siedzibach LPI FE w Gdańsku oraz w Słupsku. Zgłoszenia do 5 września.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw”, 31 sierpnia

Zakończyliśmy rekrutację na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w dniu 31 sierpnia 2016 r, poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Osoby zakwalifikowane na spotkanie otrzymają potwierdzenie emailem.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020”, 24 sierpnia

Zakończyliśmy rekrutację na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w dniu 24 sierpnia 2016 r. poświęcone możliwościom pozyskania wsparcia przez przedsiębiorców na rzecz odnawialnych źródeł energii i ochrony środowiska ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw start-up” - spotkanie 3 sierpnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne organizowane 3 sierpnia 2016 r.(środa), poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem młodych firm typu start-up z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Środa z Funduszami" - spotkanie na temat wsparcia młodych osób z Funduszy Europejskich - Gdańsk, 6 lipca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkania informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się   w  siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472 D (Olivia Business Centre - budynek Olivia Six).

„Środa z Funduszami" - spotkanie na temat wsparcia młodych osób z Funduszy Europejskich - Słupsk, 6 lipca

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 6 lipca 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem osób młodych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku, przy ul. Portowej 13 B, w budynku Słupskiego Inkubatora Technologicznego.

Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce, 28 czerwca - zakończono przyjmowanie zgłoszeń
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie odbędzie się we wtorek 28 czerwca 2016 r. w godz. 9:00 - 15:30 w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy al. Grunwaldzkiej 472D w Gdańsku (Sala 12.13 na 12 piętrze). Zgłoszenia do 24 czerwca 2016 r. Ograniczona liczba miejsc.
Bezpłatne szkolenie w Słupsku: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich”, 8 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane 8 czerwca 2016 r., poświęcone zasadom pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w perspektywie 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w środę 8 czerwca 2016 r. w godz. 9:00-14:45 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 B (sala konferencyjna 1 na piętrze).

„Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” - spotkanie informacyjne 1 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, które odbędzie się w Słupsku 1 czerwca.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Fundusze na prace B+R oraz komercjalizację w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020”, 2 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom wsparcia prac badawczo-rozwojowych oraz komercjalizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 2 czerwca 2016 r. w godz.11.00-14.00 w Pomorskim Parku Naukowo -Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98 (Budynek III, sala F/H na I piętrze). Zgłoszenia do 30 maja 2016 r.
 

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko! Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej”, 20 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 20 maja 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w piątek  20 maja 2016 r. w godz.10.00-13.30 w kawiarni Ciuciubabka w Gdyni przy Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 30.

Spotkanie informacyjne w Ustce: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020” - 17 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Odnawialne źródła energii i ochrona środowiska - Fundusze Europejskie w perspektywie 2014-2020” organizowane w Ustce 17 maja.

Spotkanie informacyjne w Gdańsku: „Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - 10 maja

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane 10 maja, poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

LPI FE w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020” - 19 maja

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 19 maja na spotkanie informacyjne: „Programy Europejskiej Współpracy Terytorialnej na lata 2014-2020”. W spotkaniu jako osoby prowadzące będą uczestniczyć pracownicy Regionalnego Punktu Kontaktowego ds. Europejskiej Współpracy Terytorialnej / Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

„Środa z Funduszami" zapraszamy na spotkanie informacyjne 4 maja 2016 r. poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego z funduszy UE

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 4 maja 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem jednostek samorządu terytorialnego z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Szkolenie w Gdyni: „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie organizowane 21 kwietnia 2016 r. w Gdyni pn. „Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce”.

„Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie w Bytowie 20 kwietnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 20 kwietnia 2016 r. na spotkanie informacyjne: „Fundusze Europejskie dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”. Spotkanie organizowane jest w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla instytucji opieki nad dziećmi do lat 3” - 6 kwietnia

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne organizowane 6 kwietnia 2016 r., poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Wsparcie dla osób 50+ w perspektywie finansowej 2014-2020 ” - spotkanie 31 marca 2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza 31 marca 2016 r. na spotkanie informacyjne: „Wsparcie dla osób 50+ w perspektywie finansowej 2014-2020 ”.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na rozwój” - 2 marca

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020, które odbędą się 2 marca w Gdańsku, Wejherowie, Chojnicach, Malborku i Słupsku.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Przedsiębiorco skorzystaj! Fundusze Europejskie 2014-2020 dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw” - 23 lutego

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 lutego 2016 r. poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Fundusze Europejskie 2014-2020 dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne 26 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Spotkania informacyjne: „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych” - 3 lutego

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają 3 lutego na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Słupsku, 13 stycznia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne: „Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”. Spotkanie odbędzie się 13 styczna w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku.

Finansowanie projektów miękkich działalności szkoleniowej i doradczej w nowej perspektywie Unii Europejskiej 2014-2020 - spotkanie informacyjne w Gdańsku, 29 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na lata 2014-2020 na doskonalenie zawodowe. Spotkanie odbędzie się we wtorek 29 grudnia 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej 472D (Budynek Olivia Six, piętro 12), w godz.10.00-13.00.

Spotkanie informacyjne dla osób 50+ planujących założenie działalności gospodarczej w ramach Funduszy UE 2014-2020, 16 grudnia

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem dla osób 50+ chcących założyć działalność gospodarczą w ramach Funduszy Europejskich na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 16 grudnia 2015 r. w Gdyni w siedzibie YMCA przy ul. Żeromskiego 26, w godz.10.00-13.00. Zgłoszenia do 15 grudnia

Środa z Funduszami dla instytucji ochrony zdrowia - spotkania informacyjne w Gdańsku i Słupsku, 2 grudnia

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji ochrony zdrowia ze środków unijnych w perspektywie na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 2 grudnia 2015 r., w godz. 10:00-13:00, w następujących w Gdańsku - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gdańsku przy ul. Arkońskiej 6 (Agencja Rozwoju Pomorza S.A. - budynek A3, sala 005) oraz w Słupsku - w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Słupsku przy ul. Portowej 13B (budynek Słupskiego Inkubatora Technologicznego, sala konferencyjna nr 3).

„Projekty międzynarodowe w ramach unijnej perspektywy 2014-2020” - spotkanie 26 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z realizacją projektów międzynarodowych przy wsparciu Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

„Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020” - spotkanie 25 listopada

LPI FE w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020 w dniu 25 listopada.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie 20 listopada

LPI FE w Gdańsku zaprasza 20 listopada na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. W ramach szkolenia przewidziano część warsztatową.

Spotkanie informacyjne: „Możliwości finansowania działalności gospodarczej ze środków Unii Europejskiej na lata 2014-2020” - 19 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi na rozwój działalności gospodarczej w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na inwestycje proekologiczne - spotkanie informacyjne w Gdyni i Słupsku, 4 listopada

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem inwestycji proekologicznych w przedsiębiorstwach współfinansowanych ze środków unijnych w perspektywie na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w środę 4 listopada 2015 r., w godz. 10:00-13:00 w Gdyni - w siedzibie Gdyńskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości przy ul. 10 lutego 24. Zgłoszenia do 2 listopada.

Fundusze europejskie dla organizacji pozarządowych na realizację projektów z zakresu aktywizacji społecznej - spotkanie informacyjne w Gdyni, 15 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 października 2015 r. w godz. 9.00 - 12.00 w Gdyńskim Centrum Organizacji Pozarządowych, w Gdyni przy ul. 3 maja 27/31. Zgłoszenia do 12 października.

„Fundusze Europejskie krok po kroku - podstawy zarządzania projektami unijnymi”, spotkanie informacyjne Słupsk, 14 października

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 14 października poświęcone podstawom zarządzania projektami i korzystania ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie dedykowane jest w szczególności młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia do 13 października.

Porozmawiajmy o biznesie! Fundusze Europejskie dla kobiet na doskonalenie zawodowe - spotkanie informacyjne w Gdyni, 13 października

Zapraszamy na spotkanie informacyjne organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet zamierzających założyć działalność gospodarczą. Dzieci młodsze będą mogły być przy mamach w trakcie spotkania. Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 października 2015 r. w kawiarni Ciuciubabka, w Gdyni przy ul. Piłsudskiego 30. Zgłoszenia do 12 października. Podczas spotkania będzie zapewniona opieka nad dziećmi w wieku 2-5 lat.

Środa z Funduszami dla szkół i uczelni - bezpłatne spotkanie informacyjne, 7 października br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w Gdańsku i Słupsku w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem szkół i uczelni z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 7 października 2015 r., w godz. 10:00 - 13:45, w Sopocie oraz Słupsku. Zgłoszenia do dnia 5 października 2015 r.

Szkolenie dotyczące zasad aplikowania o środki europejskie, realizacji, rozliczania i kontroli projektów unijnych. 30 września, Gdańsk

Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku, dotyczące zasad aplikowania i rozliczania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródeł finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Elementem szkolenia będą warsztaty z przygotowywania wniosku o dofinansowanie projektu. Szkolenie odbędzie się 30 września 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza. Zgłoszenia do 29 września.

Środa z Funduszami dla przedsiębiorstw na projekty B+R oraz innowacje, 2 września br.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem przedsiębiorstw na projekty badawczo-rozwojowe oraz innowacje przy wsparciu Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 2 września 2015 r., w godz. 10:00 - 13:45.

„Możliwości finansowania działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020”, spotkanie informacyjne, 30 czerwca br.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie m.in. o czym należy pamiętać aplikując o środki unijne, dotacje na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, instrumenty zwrotne jako alternatywa dla dotacji oraz pozadotacyjne formy wsparcia nowopowstałych firm. Spotkanie odbędzie się 30 czerwca 2015 r. w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Akademiku Politechniki Gdańskiej w Gdańsku przy ul. Do studzienki 32. Zgłoszenia do 29 czerwca.

„Najważniejsze zasady pozyskiwania dotacji i realizowania projektów finansowanych z Funduszy Europejskich w pigułce” - szkolenie, 25 czerwca

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na szkolenie poświęcone ogólnym zasadom aplikowania i realizowania projektów finansowanych z Funduszy UE oraz źródłom finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014-2020. Szkolenie odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2015 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku budynek A3, sala 005), w godz. 9:00-15:30.

Spotkania informacyjne „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”, 1 lipca 2015 r.

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem organizacji pozarządowych w zakresie aktywizacji społecznej i zawodowej z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania odbędą się w środę 1 lipca 2015 r., w godz. 10.00 - 13.00 w wybranych miejscowościach naszego regionu.

Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Mama może wszystko!” Fundusze Europejskie dla kobiet powracających na rynek pracy, 9 czerwca br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne " Mama może wszystko!” poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi dla kobiet powracających na rynek pracy. Spotkanie odbędzie się 9 czerwca br. o godz. 11.00 w Gdyni. Ze względu na duże zainteresowanie zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń.
Środa z Funduszami, 3 czerwca 2015 r.
Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie pomorskim w ramach cyklu „Środa z Funduszami" zapraszają na spotkania informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym ze wsparciem instytucji kultury z Funduszy Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkania w województwie pomorskim odbędą się w środę 3 czerwca 2015 r., w godz. 10:00 - 13:00.
„Perspektywa 2014-2020 ze szczególnym uwzględnieniem RPO WP”, spotkanie informacyjne w Słupsku, 24 lutego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza na spotkanie informacyjne organizowane 24 lutego br. Spotkanie poświęcone będzie zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. W programie m.in. omówienie założeń nowych programów operacyjnych, instrumentów zwrotnych, a także o czym należy pamiętać aplikując o środki unijne oraz o działalności Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Udział bezpłatny, decyduje kolejność zgłoszeń.
„Możliwości finansowania działalności gospodarczej w latach 2014 – 2020”, spotkanie informacyjne dla osób planujących rozpoczęcie działalności i przedsiębiorców, Gdynia, 27 stycznia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza osoby planujące założenie działalności gospodarczej i przedsiębiorców na spotkanie informacyjne organizowane 27 stycznia br. w Urzędzie Miasta Gdyni. Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020, ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów zwrotnych oraz formom wsparcia publicznego dla początkujących przedsiębiorców.
Spotkanie informacyjne w Gdyni: „Finansowanie zakładania działalności gospodarczej z różnych źródeł”, 15 stycznia br.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020. Spotkanie odbędzie się w czwartek 15 stycznia 2015 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7, sala 121, II piętro.

Kontakt

[obiekt mapy] Mapa dojazdu do Agencji Rozwoju Pomorza

Dane Kontaktowe

  • Dane spółki

    Agencja Rozwoju Pomorza S.A. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, w rejestrze przedsiębiorców pod numerem KRS 0000004441 | NIP 583-000-20-02 | Regon 190044530 | Kapitał zakładowy: 26 320 000 zł w całości wpłacony

Sekcja dodatkowa

  • Spółka ze 100% udziałem Samorządu Województwa Pomorskiego

Spółka Samorządu Województwa Pomorskiego

Oferta pozostałych Spółek Samorządu Województwa Pomorskiego


  • Galeria logotypów

  • Zdjęcia na stronie
    Zdjęcia na stronie